Gastrolog W Okolicach Nowy Dwór Gdański

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

Indywwidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Wichrowe Wzgórza 4
None

Długo dojrzewałam do gastroskopii. I dobrze, bo trafiłam do doktora Dubaniewicza. Jestem zachwycona! Przyznam, że bardzo obawiałam się tego badania, bo dookoła słyszałam, że jest bardzo nieprzyjemne. Może, ale na pewno nie jest takim, w gabinecie doktora Dubaniewicza. A jak wygląda ? Leżę. Przede mną lekarz, z pewną i jednocześnie delikatną ręką, a za moimi plecami... ANIOŁ STÓŻ - wspaniała osoba- żona ( i również lekarz) pana doktora, która przeprowadza przez badanie rewelacyjnie. Wystarczy słuchać, co mówi i nie ma żadnych (!!!) negatywnych wrażeń. Przez cały czas słucham informacji i wyjaśnień - na jakim etapie jest badanie i co widać. Dużo wyjaśnień przed badaniem i po badaniu. Przy tym wszystkim - uroczy ludzie. Państwo Dubaniewiczowie, tworzą w gabinecie wspaniały tandem.
Jeżeli jesteś osobą, która szuka lekarza do wykonania gastroskopii, to... biegusiem (!!) do pana doktora Dubaniewicza.
Szanowni Państwo. Jeszcze raz bardzo dziękuję za badanie, za wyjaśnienia i empatię. Serdecznie Państwa pozdrawiam i życzę dużo satysfakcji z wykonywanego ( wspaniale!!!) zawodu.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Tetmajera 2a
Kościerzyna

Gorąco wszystkim polecam wizytę u Pana doktora Wegnera. Super atmosfera i pełen profesjonalizm w badaniu gastroskopii. Już po minucie rozmowy znika uzasadniony niepokój przed badaniem a potem wszystko dzieje się szybko i bezboleśnie (choć znam większe przyjemności w życiu). Wszystkim, którzy obawiają się gastroskopii polecam, aby udali się do Pana doktora! Naprawdę warto mu zaufać!

Opinia dodana przez: Tomasz

Piotr Banach

Gastrolog dziecięcy

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

3 tygodnie temu zarejestrowałam Syna do ww. specjalisty na godz. 13:50(kolejna wizyta, ale od ponad roku nie było wizyt kontrolnych, więc zg. z procedurami udałam się do rejestracji okazać skierowanie). Do rejestracji przybyłam między 13:40 a 13:45 (celowo piszę o godzinach). W związku z dość dużą kolejką

(ok. 6-7 os. przede mną, 3 okienka obsługiwały) podeszłam do 1 Pracownika rejestracji z zapytaniem, czy jeżeli za ok. 5 min. mam umówioną wizytę u specjalisty mam czekać czy mogę podejść po wizycie? Odp. była jednoznaczna: Proszę czekać, Pan doktor również poczeka. Niestety Pan Doktor nie poczekał. Przy gabinecie byliśmy ok.godz.14:00, jak się okazało z relacji Pani w Sekretariacie, a potem Pani pielęgniarki, Pan Doktor czeka na Pacjenta góra 5 min. (i wychodzi z założenia, że Pacjent powinien być przynajmniej 5 min. przed planowaną wizytą, co również miało miejsce w Naszym przypadku lecz niestety byliśmy w rejestracji). Jak najbardziej rozumiem i szanuję czas Pana Doktora ale…mała dygresja- czy dotyczy ta zasada również Pana Doktora jak się spóźni i jakie ponosi konsekwencje, kiedy Pacjent traci czas w oczekiwaniu na wybitnego Pana doktora? Myśmy stracili 2 godziny w drodze, ok. 30 zł. na bilety, czas, oraz co najważniejsze zdrowie i nerwy.
Na drzwiach do gabinetu jest wywieszona kartka z godzinami pracy poradni specjalistycznej. W dniu dzisiejszym (tj. wtorek) jest informacja, że Gastroenterolog przyjmuje do 14:30, a jednak nie.
Jak starała Mi się wytłumaczyć Pani pielęgniarka, godziny podane na drzwiach są godzinami pracy poradni, ale lekarz przyjmuje na umówioną godzinę (dla Mnie jest to nie jasne, niepoprawne i w takiej sytuacji godziny przyjęć wywieszone na drzwiach to wprowadzanie Pacjenta w błąd, ponieważ nie ma ani jednej wzmianki o jakichkolwiek odstępstwach – chybże nie zauważyłam i się mylę?). Rejestracja i poradnie mają dostęp do numerów telefonu Pacjentów, czy jest dużym kłopotem skorzystanie z tej informacji? i skontaktowanie się z Pacjentem? W związku z brakiem rejonizacji, chyba powinno się brać pod uwagę, że Pacjent niekoniecznie jest z terenu Gdańska?
Uważam że spotkałam się z nieposzanowaniem Pacjenta, oraz zostałam wprowadzona w błąd przez Rejestrację,(błąd trwał ok.5 min., bo nie zmieściłam się w ramy Pana Doktora, a mój powrót do domu skm godzinę czasu z niespełna 3 letnim i 9 letnim Synem). Praca lekarza i przychodni polega na usługach (nie ma to znaczenia czy to przychodnia, szpital czy chociażby komercyjny sklep usługowy), oczekuję że będę traktowana tak jak należy. Pani w rejestracji nie poczuła się nawet w obowiązku przeprosić za błąd, który w natłoku pracy mógł się zdarzyć (choć z myślenia nikt nie zwalnia), Sekretariat również nie pełnił honorów ratowania wizerunku poradni i lekarza, co do Pana Doktora…pozostawię bez komentarza, przecież to wybitny specjalista. Po kilku wizytach (od 2 lat), Syn z problemami gastrycznymi (od ur.),bez diagnozy, cierpi na bóle brzucha i "pupy", najlepsza recepta dopajanie + dieta (na krótką metę tak, po 2 latach raczej nie).

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Polecam badanie u Pana doktora. Czytając opinie o kolonoskopii bardzo jej się bałam. Okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Badanie nie należy do przyjemnych, ale jest a przynajmniej w moim przypadku było do zniesienia. Chwilowo bolało dość mocno, ale pielęgniarka pomogła lekarzowi uciskając mi brzuch i przynosząc ogromną ulgę. Pan doktor bardzo miły i spokojny. Tłumaczył jak oddychać gdy mocniej bolało. Badanie wykonane szybko i sprawnie. Przygotowania do badania też do zniesienia, największy problem to wypicie tego płynu w tak dużej ilości no i dieta. Sam płyn do picia FORTRANS całkiem do zniesienia, słodko/słony, najlepiej pić schłodzony ew. z dodatkiem soku z cytryny.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Szczecińska 23 lok. 12
80-392 Gdańsk

Niezbyt miła i jak się okazało potrafi uprawiać spychologię. Wysyłanie do alergologa a alergolog do gastrologa i tak w kółko. Tylko to wszystko odbija się na pacjencie, który lata raz tu raz tu a efektów w leczeniu brak.

Opinia dodana przez: Joanna

Szpital w Malborku
al. Armii Krajowej 105/106
82-200 Malbork

Do doktora wybrałam się na wizytę prywatną z problemem przełykania oraz potwornymi bólami w klatce piersiowej. Zlecił gastroskopię, którą sam wykonał. Przed badaniem (a było już na NFZ) już był niemiły. Sama gastroskopia przeprowadzona fachowo. Po opisaniu wyniku wyszedł do poczekalni, gdzie oprócz mnie siedziało więcej ludzi i przy wszystkich powiedział " ewidentnie wymaga pani leczenia, proszę o umówienie się do swojego gastrologa". Umówiłam się do doktora na wizytę, znów prywatną. Dowiedziałam się z niej, że z tym trzeba żyć ... I zapisał mi controloc. Na szczęście znalazłam super lekarkę w Gdańsku, która zleciła mi szereg badań. Okazało się, że choroba z którą trzeba żyć wg doktora Ligaja to achalazja przełyku, czyli jego kompletna niewydolność . Jestem na etapie ustalania metody leczenia, tzn zabiegu lub operacji. Nie polecam

Opinia dodana przez: Mania

lekarz Urszula Woźniak-Białobrzeska

Gastroenterolog, Diabetolog

NZOZ im. Ireny Olborskiej
Obrońców Poczty Polskiej 21/22
83-000 Pruszcz Gdański

Proponuje, aby ta kobieta następnym razem zastanowiła się nim wyda jakąkolwiek opinię/osąd na czyjś temat tym bardziej, jeśli ma być on niesłuszny. Proponuję porządnie zabrać się za leczenie, ale nie pacjentów a siebie... bo swoją frustrację przelewa na pacjentów. Radzę przypomnieć sobie kodeks etyki lekarskiej, coś tam było o szacunku do pacjenta, nieprawdaż? Ale co ta Pani może o tym wiedzieć...

Opinia dodana przez: Hanna

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor Iwony Marek! Już od momentu wejścia do gabinetu zwraca się do pacjenta uniesionym tonem w arogancki sposób. Nigdy nie spotkałam tak niekompetentnego lekarza, bez empatii i braku chęci do leczenia. W sposób mechaniczny wykonuje swoje obowiązki, nie jest zainteresowana pacjentem i jego problemem. Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia!!!

Opinia dodana przez: Magda

LUX MED