Opolskie Gastrolog

Kościelna 2 lok. 8
46-100 Namysłów

Naprawdę polecam konsultacje u Pani Doktor. Bardzo dokładna, dociekliwa, przeprowadza dokładny wywiad. Wizyta trwała ok. 30 min, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Naprawdę - specjalista godny polecenia.

Nysa

Jest lekarzem jakich powinno się dzisiaj ;siać i rozmnażać" Wzór do naśladowania jak lekarz powinien swoją wiedzę wykorzystać przyjmując pacjenta,jest bardzo dokładny kompetentny,miły i godny polecenia.S.P.

Opinia dodana przez: stanislawa stanislawa.porwisz

lekarz Jacek Kleist

Gastroenterolog, Gastrolog

Zielona 5
47-100 Strzelce Opolskie

Była ostatnio u Pana Doktora na wizycie w poradni w szpitalu....Cóż....Pan doktor coś tam mi niby wyjaśnił na temat mojego schorzenia lecz niestety niewiele więcej niż mogłam wyczytać na Internecie....Odnośnie poświęconego mi czasu...ok.10 min,ale może to wynika z tego, że NFZ więcej czasu nie refunduje....Co do kultury osobistej i podejścia do pacjenta to niestety....może i Pan doktor jest wesoły (w jego mniemaniu) ale ja jako Pacjent oczekiwałabym innej postawy.... Ogólne wrażenie: byłam raz... z konieczności i więcej już niestety nie pójdę.... Oczywiście nie neguję rzekomej wiedzy Pana Doktora jednak w moim przypadku nie miał okazji jej uzewnętrznić a resztę już opisałam powyżej....

dr n. med. Andrzej Wittek

Internista, Gastroenterolog

Zielona 5
47-100 Strzelce Opolskie

"Pan doktor", jest osobą arogancką, bezczelną. Brak mu właściwego podejścia do pacjenta jako człowieka. Jest niekompetentny, mimo pokazania mu wyników badań, które inny lekarz określił jako masakryczne, to powiedział, że są w porządku. Wypuszcza pacjenta, który wymaga dalszej hospitalizacji, nie udzielając żadnych informacji odnośnie dalszego postępowania postępowania. Duma mu nie pozwala na konsultację z innym lekarzem. Jest to cham i prostak, a nie lekarz!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Specjalistyczny Diagnostyczno-Leczniczy MEDREM-POLIKLINIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Katowicka 55
45-061 Opole

Pan doktor w ogóle nie słucha co się do niego mówi wykazując tym samym brak zainteresowania samym pacjentem i jego schorzeniem. Kasując 110zł Pan doktor mógłby poświęcić chociaż więcej czasu swoim pacjentom a nie 3 minuty i następny. Leki i kartkę do której trzeba się stosować może podać każdy, ale już wytłumaczyć bądź wysłuchać to ciężko. Nie polecam, sama aktualnie muszę poszukać kogoś kompetentnego

Opinia dodana przez: AGS

ulica Ozimska 19