Gastrolog W Okolicach Ostrów Lubelski

20-109 Lublin

Dr hab. Rafał Filip jest bardzo dobrym specjalistą gastroenterologiem. Zabiegi przeprowadza fachowo z wyczuciem, aby było jak najbardziej komfortowo. Uważam, że jest lekarzem godnym polecenia.

20-109 Lublin

Chciałabym bardzo podziękować Panu Doktorowi Jerzemu Baraniakowi za jego kunszt,wielką wiedzę ,przychylność i zrozumienie moich problemów zdrowotnych .Z poważaniem pacjentka z Włodawy

20-109 Lublin

Ja również uważam, że to bardzo dobry fachowiec. Ponadto bardzo miły, umie zabawić rozmową aby nie czuć skrępowania i odwrócić uwagę od nieprzyjemnego badania. Ostatnio miałam wykonywaną kolonoskopię i pomimo wyjątkowo pokręconych jelit udało się wykonać zabieg bez dodatkowego znieczulenia. W rejestracji również bardzo miłe Panie, które na telefon udzieli wszystkich informacji na temat przygotowania do badania. Szczerze polecam.

Dział Farmacji Szpitalnej
Piłsudskiego 28
23-100 Bychawa

Wspaniały i godny polecenia.Poświęcenie czasu dla pacjenta w 100%.Wykonanie kolonoskopii przez dr w sposób bardzo delikatny,dokladnie tłumaczy wszystko podczas badania .
Bardzo polecam Pana Doktora!

Bardzo polecam Pana Doktora!

Opinia dodana przez: dorota

ulica Terebelska 67 B
21-500 Biała Podlaska

Byłem pierwszy raz, jestem bardzo zadowolony. Zostałem bardzo przyjemnie i fachowo obsłużony, zapoznałem się z moją chorobą i przebiegiem leczenia. Polecę panią doktor znajomym.

Gastrolog Lublin dr n. med. Ryszard Wierzbicki

dr n. med. Ryszard Wierzbicki

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

"Lekarz nie strach, lecz nadzieję powinien wzbudzić u chorych". Takim lekarzem jest dr. Ryszard Wierzbicki, wspaniały człowiek i profesjonalista, dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Dla dobra pacjenta podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i ... ciągle daje nadzieję.

Opinia dodana przez: Teresa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Nie ma takich słów wdzięczności , jakich chciała bym użyć aby wyrazić to , ile zawdzięczam Doktorowi łozowskiemu .

Opinia dodana przez: teresa

bardzo bardzo\\ dobra pani doktor polecam

bardzo bardzo\\ dobra pani doktor polecam

20-109 Lublin

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam.Zawdzieczam Pani Doktor zycie.Nasz wspolny sukces to szesc lat remisji przy crohnie.

ulica 11 Listopada 14
21-200 Parczew

A co tu komentować? :) Pierwszy raz byłem u gastrologa - z wielkimi obawami. Obawy zostały, ale już wiem, że jestem we właściwych rękach. Fachowość (jak się później okazało w konfrontacji z badaniami),zainteresowanie pacjentem, punktualność - oto cechy Pani Doktor.