Pomorskie Gastrolog

Chirurg ogólny, Gastrolog

Lekarska Poradnia Zdrowia Psychicznego
al. Wolności 40 A
84-300 Lębork

dziękuje lekarzowi że on mnie operował i jestem dumna i dokładnie tłumaczył jak będzie wyglądać operacja moja wszystkim proponuję że warto do tego lekarza chodzić się leczyć jest miły Anna .S

Bydgoszcz

Polecam tą lekarkę z czystym sumieniem. Borykam się ze zdrowiem mojej córki lekarz ogólny jest zaniepokojony jej niską wagą...sugeruje różne choroby (celiakię, cukrzycę) a jak się okazało po wizycie u Pani doktor to nie zlecił lekarz ogólny podstawowych badań. Wizyta u Pani doktor trwała godzinę, lekarka dobrze wiedziała o czym mówi,opowiedziała o objawach chorób, na czym one polegają.. wyjaśniła jak odczytywać wyniki, podpowiedziała jakie badania mam zrobić na kasę chorych, czego żądać od lekarza ogólnego. Nigdy nie byłam u tak profesjonalnego lekarza, wizyta u Pani doktor jest warta każdej ceny..Polecam w 100 %

Opinia dodana przez: pacjent

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo kompetentny, szczegółowy, a przy tym bardzo miły. W moim przypadku niestety zupełnie odwrócił diagnozę innych lekarzy, ale bardzo taktownie. Bardzo mi pomógł, mogę normalnie jeść! Inni lekarze (ogólny i dwóch gastrologów) prawie mnie do psychiatry wysyłali, a on po prostu znalazł wrzód na dwunastnicy i ustawił odpowiednio leki. Polecam!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Mierosławskiego Ludwika 16/15
85-654 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Pacjenta traktuje jak członka rodziny z pełną życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością.Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Grzegorz B.

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
ulica  Leśna 10
89-600 Chojnice

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście, zależy mu na tym, aby jak najskuteczniej pomóc pacjentowi, zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Dariusz

Ostomed Sc

Fizykoterapeuta, Masażysta

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anna Szaflarska-Popławska

Alergolog, Gastrolog

ul. Słoneczna 7
86-031 Osielsko

Bardzo wspaniała Pani Profesor, super podejście do pacjenta i jego rodziny. Jednym słowem takich lekarzy jest naprawdę mało. Dziękuję

Opinia dodana przez: Genowefa

Indywwidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Wichrowe Wzgórza 4
None

Jeśli masz problem ze zdrowiem i szukasz specjalisty w dziedzinie gastroentrologicznej. Nic innego Ci nie pozostaje jak umówić się na konsultacje do Doktora Andrzeja Dubaniewicza. POLECAM!

Opinia dodana przez: Anonimek

lekarz Artur Sołtysiak

Chirurg ogólny, Gastrolog

ul. Mickiewicza 39
89-600 Chojnice

Inni lekarze powinni uczyć się od Pana kultury i umiejętności zawodowych. Bardzo konkretny lekarz. Zadowolony pacjent.

Opinia dodana przez: Hanna

Falista 22 B/4
81-331 Gdynia

Pan ordynator Wojtkiewicz przyjął mojego Ojca na swój oddział jedynie po przeanalizowaniu dokumentacji i po chwili już podjął decyzję że trzeba działać natychmiast. Piszę, to bo 2 dni wcześniej zostaliśmy odesłani do domu z oddziału ratunkowego bo "nic się nie dzieje"- a tam spędziliśmy aż 14 godzin, horror!!!. Oczywiście dr Wojtkiewicz miał rację- Ojciec miał olbrzymi guz w jelicie i groziło to zatkaniem jelita. Od razu po kilku dniach został zoperowany na chirurgii i teraz czuje sie dobrze. Bardzo polecam Oddział Gastrologii w Marwoju, opieka profesjonalna, kontakt z lekarzami dobry, decyzje sa podejmowane po rozmowie z pacjentem i jego rodziną .

Opinia dodana przez: Marek