Filtruj terminy

Gastrolog, Proktolog

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Profesjonalista w każdym calu. Miły rzeczowy i stać to zawsze na miłe slowo. W tych czsach ciężko spotkać takiego milego lekarza
Opinia dodana przez: Kaśka

żmudzka 11
Poznań

Świetny lekarz moja córeczka Anastazja go uwielbia bardzo nam pomógl i pomaga dalej w walce z niedowagą i innymi problemami zdrowotnymi.Bardzo dokładnie wszystko wytłumaczy jest miły serdeczny,kompetentny.Naprawdę polecam jako lekarza i człowieka!!!
Opinia dodana przez: Dominika
Cudowna lekarka,duża wiedza medyczna,bardzo wnikliwie analizuje problem zdrowotny.
Bez względu na dzień i porę służy pomocą.
Polecam!!!

Suchy Las, Poznań

pierwsza wizyta i trafna diagnoza a inni to że wymyślam

dr n. med. Marcin Hańczewski

Gastrolog, Proktolog

wizyta już od 100

Poliklinika Raszyn
ul. Promienista 104
Poznań

Bardzo miły i życzliwy lekarz.Świetnie nawiązuje kontakt z pacjentem, Jasno przedstawia sytuacje. Leczenie i zabieg na drogach żółciowych przynosi efekty. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: henia

Szamotulska 20
60-355 Poznań

Zapowiadało sie ok. Wywiad, recepta na leki i skierowanie na gastroskopię. Po kolejnej wizycie doktor stwierdził ze nic wiecej nie zrobi co mogl zrobic to zrobil. Na gastroskopii sie skonczylo poszukiwanie przyczyn. Na moje bole brzucha parsknął, podnosząc glos i o malo co pogonil z gabinetu. Żalił się że wydał 1000zl na zastrzyk swojego obolałego ramienia i nie widzi sensu siedzenia za darmo w gabinecie przyjmując w tym dniu pacjentów. ...
Opinia dodana przez: Fabi

ul.Marcelinska 62
Poznań

Brak zainteresowania mną i chorobą! Nie polecam zdecydowanie. Jedyne, co obchodziło tą nieuprzejmą, i niekompetentną pseudo panią doktor, to ile od nas wyciągnie z portfela. W ogóle się nie zainteresowała chorobą tylko ile co będzie kosztowało i dawaj kase. WSTYD jej powinno być.
Opinia dodana przez: Kari

NZOZ Klinika Grunwaldzka