Gastrolog

Mierosławskiego Ludwika 16/15
85-654 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Pacjenta traktuje jak członka rodziny z pełną życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością.Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Grzegorz B.

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo kompetentny, szczegółowy, a przy tym bardzo miły. W moim przypadku niestety zupełnie odwrócił diagnozę innych lekarzy, ale bardzo taktownie. Bardzo mi pomógł, mogę normalnie jeść! Inni lekarze (ogólny i dwóch gastrologów) prawie mnie do psychiatry wysyłali, a on po prostu znalazł wrzód na dwunastnicy i ustawił odpowiednio leki. Polecam!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
ulica  Leśna 10
89-600 Chojnice

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście, zależy mu na tym, aby jak najskuteczniej pomóc pacjentowi, zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Dariusz

dr n. med. Arkadiusz Maj

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Lekarz godny polecenia. Ma czas dla pacjenta, jest miły, cierpliwy i rzeczowo tłumaczy problemy. Można mu zaufać.

Opinia dodana przez: Karolina Antonik

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18

właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

Wrocław

Doktor Łukasz Salomon jest na prawdę godny polecenia, przemiły, tłumaczy wyniki badań, ma czas dla pacjenta, przejęty przypadkiem. Polecam!

Ostomed Sc

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

Witold Gerke

Onkolog, Internista

Świetny specjalista (tak twierdzą lekarze) i człowiek o wysokiej kulturze osobistej.
Jeśli jest trudny do zdiagnozowania obraz usg to dr jest odpowiednią osobą.

Jeśli jest trudny do zdiagnozowania obraz usg to dr jest odpowiednią osobą.

Opinia dodana przez: Izabela

ulica Guzikówka 7
38-400 Krosno

Bardzo dobry lekarz, polecam! Bardzo delikatny i z ogromna wiedzą, do tego nie jest arogancki , nie cwaniakuje, nie jest zarozumiały jaki inni lekarze gastro...w Brzozowie. Naprawdę warto go wybrać.

Janusz Potocki

Internista, Gastrolog

Doskonały diagnosta, duża wiedza i doświadczenie, życzliwe podejście do pacjenta, bardzo sympatyczny. Polecam

Opinia dodana przez: Maria