Gastrolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dariusz Zając

Ełk

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku, bardzo dużo Mu zawdzięczam.
Opinia dodana przez: Maria

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo kompetentny, szczegółowy, a przy tym bardzo miły. W moim przypadku niestety zupełnie odwrócił diagnozę innych lekarzy, ale bardzo taktownie. Bardzo mi pomógł, mogę normalnie jeść! Inni lekarze (ogólny i dwóch gastrologów) prawie mnie do psychiatry wysyłali, a on po prostu znalazł wrzód na dwunastnicy i ustawił odpowiednio leki. Polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Mierosławskiego Ludwika 16/15
85-654 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Pacjenta traktuje jak członka rodziny z pełną życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Grzegorz B.

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Dr.Niedzielin to-mistrz sztuki lekarskiej,Jego ręce czynią cuda.Wiedza na najwyższym poziomie.Najlepszy fachowiec na świecie.Inteligencja ,kultura osobista i szacunek do pacjenta ...itd.Drugi po Bogu.Polecam wszystkim po tym jak po mistrzowsku przeprowadził mi zabieg ze swoją asystentką P.Joanną w gryfickim szpitalu.
Opinia dodana przez: ALICJA

lek. med. Dariusz Kąkol

Gastrolog, Internista

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
ulica  Leśna 10
89-600 Chojnice

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście, zależy mu na tym, aby jak najskuteczniej pomóc pacjentowi, zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Dariusz

dr n. med. Arkadiusz Maj

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Lekarz godny polecenia. Ma czas dla pacjenta, jest miły, cierpliwy i rzeczowo tłumaczy problemy. Można mu zaufać.
Opinia dodana przez: Karolina

Ostomed Sc

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18

właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

Wrocław

Doktor Łukasz Salomon jest na prawdę godny polecenia, przemiły, tłumaczy wyniki badań, ma czas dla pacjenta, przejęty przypadkiem. Polecam!