Gastrolog

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Dziękuję Panu za wyleczenie, jestem bardzo wdzięczny za poświęcony czas i rzetelne podejście do mojego problemu.
Teraz rzadko spotyka się lekarzy, którzy potrafią poświęcić prawie godzinę na badanie jednego pacjęta. Zazwyczaj to jest przemiał w 10 min i natępny, ale nie u Pana Błażejczyka. Pozdrawiam. Wyleczony pacjent.

Kościelna 2 lok. 8
46-100 Namysłów

Naprawdę polecam konsultacje u Pani Doktor. Bardzo dokładna, dociekliwa, przeprowadza dokładny wywiad. Wizyta trwała ok. 30 min, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Naprawdę - specjalista godny polecenia.
Miałam życiowe szczęście trafić na wspaniałą Panią doktor poprzez wspaniałego Pana dr Janusza Łapińskiego. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wielkich specjalistów z ogromnym zakresem wiedzy, wspaniałym i kompleksowym podejściem do pacjenta, wielkim sercu i oddaniu. Dzięki kochanej Pani dr Hampel już trzeci rok nie muszę przyjmować leków na obniżenie ciśnienia. Chociaż nie ta choroba była przyczyną mojego pobytu w szpitalu, czuję do dzisiaj, że Pani dr uratowała mi życie. Wcześniej ...
Opinia dodana przez: Joanna

Nysa

Jest lekarzem jakich powinno się dzisiaj ;siać i rozmnażać" Wzór do naśladowania jak lekarz powinien swoją wiedzę wykorzystać przyjmując pacjenta,jest bardzo dokładny kompetentny,miły i godny polecenia.S.P.
Opinia dodana przez: stanislawa

lek. med. Iwona Naziębło

wizyta już od 100

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Szukałam dobrego gastrologa i sugerując się opiniami, wybrałam Panią Doktor Iwonę Naziębło z Centrum Medycznego Damiana. W grudniu byłam leczona farmakologiczne na bakterie i wrzody dwunastnicy. Po miesiącu objawy wróciły. W marcu już pod opieką Pani doktor miałam wykonaną gastroskopię , mimo tego jak się wcześniej wydawało nieprzyjemnego badania. Byłam bardzo zaskoczona, bo dzięki podejściu Pani dr Iwony wyszłam z gabinetu uśmiechnięta . Oczywiście leczenie pomogło i dolegliwości minęły. Polecam ...
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Wrocław

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%
Kompleksowa obsługa, wyczerpujące informacje o chorobie. Polecam pana dr' a wszystkim potrzebującym.

Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12

Profesjnalna, cudowna, ciepła i bardzo kontaktowa osoba. Wydawałoby się, że tacy lekarze już nie istnieją a jednak Pani Doktor istnieje napradę
Opinia dodana przez: Mirosława

Grażyna Rompa

Witam!

Chcialabym podzielic sie opinia o Pani dr .
Pani dr jest bardzo dobrym kopetentnym lekaqrzem.Jest barzo mila,sympatyczna, porozmawia z pacjentem odpowie na kazde pytanie.Jak trzeba da skierowanie na dalsze badania. Pani dr robila mi gastroskopie tak delikatnie i fachowo, ze nawet nie poczulam zadnego dyskomfortu. Polecam. Cudowny czlowiek.
Opinia dodana przez: barbara

Bydgoszcz

Polecam tą lekarkę z czystym sumieniem. Borykam się ze zdrowiem mojej córki lekarz ogólny jest zaniepokojony jej niską wagą...sugeruje różne choroby (celiakię, cukrzycę) a jak się okazało po wizycie u Pani doktor to nie zlecił lekarz ogólny podstawowych badań. Wizyta u Pani doktor trwała godzinę, lekarka dobrze wiedziała o czym mówi,opowiedziała o objawach chorób, na czym one polegają.. wyjaśniła jak odczytywać wyniki, podpowiedziała jakie badania mam zrobić na kasę chorych, ...
Opinia dodana przez: pacjent

lek. med. Dariusz Kąkol

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.