Gastrolog

CMD, Internista

wizyta już od 100

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Szukałam dobrego gastrologa i sugerując się opiniami, wybrałam Panią Doktor Iwonę Naziębło z Centrum Medycznego Damiana. W grudniu byłam leczona farmakologiczne na bakterie i wrzody dwunastnicy. Po miesiącu objawy wróciły. W marcu już pod opieką Pani doktor miałam wykonaną gastroskopię , mimo tego jak się wcześniej wydawało nieprzyjemnego badania. Byłam bardzo zaskoczona, bo dzięki podejściu Pani dr Iwony wyszłam z gabinetu uśmiechnięta . Oczywiście leczenie pomogło i dolegliwości minęły. Polecam jak najbardziej . Pani Doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej pracy.

Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Andrzej Stawarski

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Wrocław

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%
Kompleksowa obsługa, wyczerpujące informacje o chorobie. Polecam pana dr' a wszystkim potrzebującym.

Godny polecenia. Ufam jego opinii w 100%

Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12

Profesjnalna, cudowna, ciepła i bardzo kontaktowa osoba. Wydawałoby się, że tacy lekarze już nie istnieją a jednak Pani Doktor istnieje napradę

Opinia dodana przez: Mirosława

Grażyna Rompa

Internista, Gastrolog

Witam!

Chcialabym podzielic sie opinia o Pani dr .
Pani dr jest bardzo dobrym kopetentnym lekaqrzem.Jest barzo mila,sympatyczna, porozmawia z pacjentem odpowie na kazde pytanie.Jak trzeba da skierowanie na dalsze badania. Pani dr robila mi gastroskopie tak delikatnie i fachowo, ze nawet nie poczulam zadnego dyskomfortu. Polecam. Cudowny czlowiek.

Witam!

Chcialabym podzielic sie opinia o Pani dr .

Opinia dodana przez: barbara

Centrum Medyczne ,, Medrex "
ul. Stary Rynek 2/101
15-030 Białystok

Jest kompetentny,wnikliwy,uważny,cierpliwy,a przy tym miły,pogodny,życzliwy. Pacjent jest człowiekiem, a nie przypadkiem... za to bardzo doktorowi dziękuję.
Elżbieta Urban

Elżbieta Urban

lek. med. Dariusz Kąkol

Internista, Gastroenterolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

Bydgoszcz

Polecam tą lekarkę z czystym sumieniem. Borykam się ze zdrowiem mojej córki lekarz ogólny jest zaniepokojony jej niską wagą...sugeruje różne choroby (celiakię, cukrzycę) a jak się okazało po wizycie u Pani doktor to nie zlecił lekarz ogólny podstawowych badań. Wizyta u Pani doktor trwała godzinę, lekarka dobrze wiedziała o czym mówi,opowiedziała o objawach chorób, na czym one polegają.. wyjaśniła jak odczytywać wyniki, podpowiedziała jakie badania mam zrobić na kasę chorych, czego żądać od lekarza ogólnego. Nigdy nie byłam u tak profesjonalnego lekarza, wizyta u Pani doktor jest warta każdej ceny..Polecam w 100 %

Opinia dodana przez: pacjent

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dariusz Zając

Ełk

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku, bardzo dużo Mu zawdzięczam.

Opinia dodana przez: Maria

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Dr.Niedzielin to-mistrz sztuki lekarskiej,Jego ręce czynią cuda.Wiedza na najwyższym poziomie.Najlepszy fachowiec na świecie.Inteligencja ,kultura osobista i szacunek do pacjenta ...itd.Drugi po Bogu.Polecam wszystkim po tym jak po mistrzowsku przeprowadził mi zabieg ze swoją asystentką P.Joanną w gryfickim szpitalu.

Opinia dodana przez: ALICJA

Mierosławskiego Ludwika 16/15
85-654 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Pacjenta traktuje jak członka rodziny z pełną życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością.Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Grzegorz B.