Gastrolog

Centrum Medyczne ,, Medrex "
ul. Stary Rynek 2/101
15-030 Białystok

Jest kompetentny,wnikliwy,uważny,cierpliwy,a przy tym miły,pogodny,życzliwy. Pacjent jest człowiekiem, a nie przypadkiem... za to bardzo doktorowi dziękuję.
Elżbieta Urban

Elżbieta Urban

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dariusz Zając

Ełk

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku, bardzo dużo Mu zawdzięczam.

Opinia dodana przez: Maria

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo kompetentny, szczegółowy, a przy tym bardzo miły. W moim przypadku niestety zupełnie odwrócił diagnozę innych lekarzy, ale bardzo taktownie. Bardzo mi pomógł, mogę normalnie jeść! Inni lekarze (ogólny i dwóch gastrologów) prawie mnie do psychiatry wysyłali, a on po prostu znalazł wrzód na dwunastnicy i ustawił odpowiednio leki. Polecam!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Mierosławskiego Ludwika 16/15
85-654 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Pacjenta traktuje jak członka rodziny z pełną życzliwością, cierpliwością, wyrozumiałością.Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Grzegorz B.

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Dr.Niedzielin to-mistrz sztuki lekarskiej,Jego ręce czynią cuda.Wiedza na najwyższym poziomie.Najlepszy fachowiec na świecie.Inteligencja ,kultura osobista i szacunek do pacjenta ...itd.Drugi po Bogu.Polecam wszystkim po tym jak po mistrzowsku przeprowadził mi zabieg ze swoją asystentką P.Joanną w gryfickim szpitalu.

Opinia dodana przez: ALICJA

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
ulica  Leśna 10
89-600 Chojnice

Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście, zależy mu na tym, aby jak najskuteczniej pomóc pacjentowi, zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Dariusz

Bydgoszcz

Polecam tą lekarkę z czystym sumieniem. Borykam się ze zdrowiem mojej córki lekarz ogólny jest zaniepokojony jej niską wagą...sugeruje różne choroby (celiakię, cukrzycę) a jak się okazało po wizycie u Pani doktor to nie zlecił lekarz ogólny podstawowych badań. Wizyta u Pani doktor trwała godzinę, lekarka dobrze wiedziała o czym mówi,opowiedziała o objawach chorób, na czym one polegają.. wyjaśniła jak odczytywać wyniki, podpowiedziała jakie badania mam zrobić na kasę chorych, czego żądać od lekarza ogólnego. Nigdy nie byłam u tak profesjonalnego lekarza, wizyta u Pani doktor jest warta każdej ceny..Polecam w 100 %

Opinia dodana przez: pacjent

lek. med. Dariusz Kąkol

Internista, Gastroenterolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

dr n. med. Arkadiusz Maj

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Lekarz godny polecenia. Ma czas dla pacjenta, jest miły, cierpliwy i rzeczowo tłumaczy problemy. Można mu zaufać.

Opinia dodana przez: Karolina Antonik

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18

właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.

właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.