Gastrolog

Wrocław

Doktor Łukasz Salomon jest na prawdę godny polecenia, przemiły, tłumaczy wyniki badań, ma czas dla pacjenta, przejęty przypadkiem. Polecam!

Klinika Grunwaldzka

None

Ja skorzystałam z porady dr Klincewicza w ramach NFZ. Pan Doktor nie jest wylewny, stąd może różne opinie, ja natomiast akurat lubię takich lekarzy, zwłaszcza przy krępujących badaniach. Pan Doktor po pierwszej wizycie skierował mnie na badanie diagnostyczne, w dniu badania zostałam też poza kolejnością przyjęta w poradni. Uzyskałam pełną informacje co do swojego stanu. Dlatego z czystym sumieniem oceniam ten kontakt bardzo dobrze. Inna rzecz, że od dnia rejestracji na wizytę czekałam 8 miesięcy, ale to już nie jest wina lekarza lecz systemu.

Opinia dodana przez: anna

Dział Farmacji Szpitalnej
Piłsudskiego 28
23-100 Bychawa

Wspaniały i godny polecenia.Poświęcenie czasu dla pacjenta w 100%.Wykonanie kolonoskopii przez dr w sposób bardzo delikatny,dokladnie tłumaczy wszystko podczas badania .
Bardzo polecam Pana Doktora!

Bardzo polecam Pana Doktora!

Opinia dodana przez: dorota

Rakowiecka 39 lok.2

Najwspanialszy entogastrolog. Nad wyraz "ludzkie" traktowanie pacjenta. Rzeczowy ale równocześnie z poczuciem humoru sprawia, że terapia, nawet najbardziej trudna, staje się o wiele łatwiejsza. Jeśli zachodzi konieczność wizyty, nigdy nie odmawia nawet pacjentom niezapisanym. Lepszego lekarza-specjalisty nie spotkałam a żyję już sporo lat. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Wiesława

Janusz Potocki

Internista, Gastrolog

Doskonały diagnosta, duża wiedza i doświadczenie, życzliwe podejście do pacjenta, bardzo sympatyczny. Polecam

Opinia dodana przez: Maria

ulica Guzikówka 7
38-400 Krosno

Bardzo dobry lekarz, polecam! Bardzo delikatny i z ogromna wiedzą, do tego nie jest arogancki , nie cwaniakuje, nie jest zarozumiały jaki inni lekarze gastro...w Brzozowie. Naprawdę warto go wybrać.

Bartosza 18
63-430 Odolanów

Zazdroszczę ludziom z Odolanowa ,ze mają u siebie najlepszego gastroenterologa. Doktor Kupczyk jest niezwykle kompetentny i inteligentny, co pozwala mu stawiać trafne diagnozy.

Opinia dodana przez: KRYSTYNA

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Byłam na gastroskopii w Szpitalu Bielańskim u dr. Szczecińskiego. To podobno jedne z najgorszych badań i bardzo się obawiałam. Dzięki doktorowi Szczecińskiemu i wsparciu wspaniałej pomocy Pani Pielęgniarki, przeszłam je zupełnie bezboleśnie i bez przygód! Kompetencja i spokój, które budzą zaufanie. Bardzo, bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Anna

Witold Gerke

Onkolog, Internista

Świetny specjalista (tak twierdzą lekarze) i człowiek o wysokiej kulturze osobistej.
Jeśli jest trudny do zdiagnozowania obraz usg to dr jest odpowiednią osobą.

Jeśli jest trudny do zdiagnozowania obraz usg to dr jest odpowiednią osobą.

Opinia dodana przez: Izabela

Ostomed Sc

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej