Śląskie Gastrolog

Gastrolog Dąbrowa Górnicza lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Internista, Gastroenterolog

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Lekarz prowadzi mnie już od kilku lat i zawsze, ale to zawsze okazuje szacunek, czas, odpowiada na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze bez wahania przepisuje wiele badań i doskonale dobiera leki. Spotkać Doktora w przychodni czy na oddziale szpitalnym to prawdziwa przyjemność. Dziękuję

Opinia dodana przez: Hanna

dr Grzegorz Waksmundzki

Gastroenterolog, Gastrolog

Katowice

Dr.Grzegorz Waksmundzki wspanialy specjalista dwukrotnie wykonywal gastroskopie jestem bardzo zadowolona goraco polecam jego oraz cala przychodnie na ul.Barbary 21
Pragne rowniez Panu dr.Anazestjologowi ktory rowniez jest wspanialym specjalista serdecznie dziekuje i goraco polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

nie wiem
43-200 Pszczyna

Bardzo dobra specjalistka w swojej dziedzinie naprawde polecam wszystkim którzy mają problemy z żołądkiem jest uprzejma i naprawde zajmuję się chorym tak jak się należy.Beata Bac z Pszczyny

Opinia dodana przez: Beciusia beta01_b

centrum medyczne Świętego Łukasza

Częstochowa

Bardzo dobry gastrolog, świetny diagnosta w zakresie gastroskopii. Generalnie lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Robert

Poliklinika Stomatologiczna "PROF-DENT" Sp. z o.o.
al. Józefa Piłsudskiego 92
41-308 Dąbrowa Górnicza

bardzo mily lekarz ,uprzejmy odpowiada na pytania pacjenta ja sie nu nigo lecze i proponuje kazdemu ktop szuka takiego specjalisty

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta

Opinia dodana przez: Magda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Diagnostyki Gastrologicznej GASTRO - MED
ulica Barbary 21
40-053 Katowice

Polecam, dobry lekarz, kontaktowy dla pacjenta, miałam robione badanie kolonoskopii -Pan doktor podszedł naprawdę do tego z sercem . Małgorzata.

szpital ul.medykow1

41-200 Sosnowiec

Doktor Jasiński jest lekarzem na medal. Bardzo uprzejmy, rzeczowy i kompetentny, a przede wszystkim staranny w podejściu do wykonywanych obowiązków. Wykonywał u mnie zabieg kolonoskopii, dołożył wszelkich starań, aby badanie przebiegło pomyślnie. Specjalista godny polecenia!

Opinia dodana przez: Hanna

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz i człowiek. Zanim podejmie leczenie, diagnozuje pacjenta, a nie jak to często bywa, odwrotnie. Wizyta trwa ok. 20-30 min., w trakcie których Pani doktor mało mówi, więcej słucha. Wg mnie najlepszy lekarz, do jakiego mogłam trafić z problemami gastrycznymi.

Opinia dodana przez: Ewa

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec

Świetny specjalista i człowiek z poczuciem humoru, co rozładowuje napięcie i stres w gabinecie. Poleciłam go przyjaciółce, gdyż borykała się z problemami gastrologicznymi i była również bardzo zadowolona