Gastrolog

Chirurg ogólny, Gastrolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

Wolny termin: 20 Cze o 15:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Centrum Medyczne Wejherowska
Wejherowska 28 bud. 4
54-239 Wrocław

Bardzo sympatyczny lekarz , miłe przyjęcie pacjenta.......miła obsługa poradni na Hirszfelda. Pani Doktor zajęła się córką bardzo dokładnie. Odpowiedziała dokładnie na moje pytania . Polecam ten gabinet i panią Doktor

Opinia dodana przez: Dorota
Gastrolog Dąbrowa Górnicza lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastroenterolog, Gastrolog

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Lekarz prowadzi mnie już od kilku lat i zawsze, ale to zawsze okazuje szacunek, czas, odpowiada na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze bez wahania przepisuje wiele badań i doskonale dobiera leki. Spotkać Doktora w przychodni czy na oddziale szpitalnym to prawdziwa przyjemność. Dziękuję

Opinia dodana przez: Hanna

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A

Najlepszy i najbardziej zainteresowany pacjentem lekarz, u jakiego byłam.Wsłuchany w to, co mówi pacjent,dlatego leczy prawidłowo i bezstresowo....dziękuję

Opinia dodana przez: wanda

MSW Lodz
Piłsudskiego 8
95-070 Aleksandrów Łódzki

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

Szpital NZOZ "HUMANA MEDICA OMEDA"
Fabryczna 39
15-482 Białystok

Wspaniała Pani doktor! Gastroskopia wykonana przez Panią to prawdziwy majstersztyk.
Jest Pani bardzo dobrym, kontaktowym i życzliwym lekarzem. Gorąco polecam.wdzięczna pacjentka

Opinia dodana przez: Jadwiga
Gastrolog Biłgoraj lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

SPECJALISTYCZNA PORADNIA GASTROLOGICZNA
Tadeusza Kościuszki 95
Biłgoraj

Bardzo dobry ,młody lekarz .Cierpliwy ,spokojny ,kompetentny.Od badania do usunięcia polipa byłam pod dobrą opieką. Polecam .Dziękuję

Opinia dodana przez: Bożena

dr Grzegorz Waksmundzki

Katowice

Dr.Grzegorz Waksmundzki wspanialy specjalista dwukrotnie wykonywal gastroskopie jestem bardzo zadowolona goraco polecam jego oraz cala przychodnie na ul.Barbary 21
Pragne rowniez Panu dr.Anazestjologowi ktory rowniez jest wspanialym specjalista serdecznie dziekuje i goraco polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej

90-647 None

Bardzo kompetentny, konkretny, uprzejmy. Jego spokój udziela się pacjentowi i pomaga w walce z chorobą.

Opinia dodana przez: Bożena