Szczecin Gastrolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Wspanialy lekarz. Mimo mlodego wieku, posiada duza wiedze, jest sympatyczny, slucha pacjenta, naprawde chce pomoc, trafnie diagnozuje i leczy! Polecam!

Opinia dodana przez: Karina

ul. Ku Słońcu 58
72-006 Szczecin

Bardzo dobra pani doktor .Przystępna i bardzo uprzejma co w obecnych czasach zdarza się nie często . Korzystam z jej porad w Przychodni Dolna Odra koło Gryfina Polecam.

Opinia dodana przez: Henryk

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Dr.Niedzielin to-mistrz sztuki lekarskiej,Jego ręce czynią cuda.Wiedza na najwyższym poziomie.Najlepszy fachowiec na świecie.Inteligencja ,kultura osobista i szacunek do pacjenta ...itd.Drugi po Bogu.Polecam wszystkim po tym jak po mistrzowsku przeprowadził mi zabieg ze swoją asystentką P.Joanną w gryfickim szpitalu.

Opinia dodana przez: ALICJA

109 Szpital Wojskowy w Szczecinie
Thugutta 6a lok. 1
71-693 Szczecin

Żle Pan wykonał i opisał badanie który kosztował moją mamę życie.Odradzam tego lekarza , ponieważ jest nie kompetetny.Karma wraca

Opinia dodana przez: agnieszka solowiej

dr Tomasz Kochanowski

Kardiolog, Internista

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi Kochanowskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi. Dla mojego męża Pan dr Kochanowski był ostatnią deską ratunku, postawił go na nogi po stwierdzeniu diagnozy migotania przedsionków. Odpowiednio dobrane leki znacznie poprawiły zdrowie mojego męża. Pan doktor w odpowiednim czasie zdiagnozował schorzenie tętnic szyjnych. Mąż jest już po zabiegu, czuje się bardzo dobrze. Jesteśmy mu wdzięczni za profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Krystyna

Szczecin

Tak aroganckiego 'lekarza' nigdy nie spotkalam.
po 1. Szanowna pani doktór na wstepnie w bardzo nie uprzejmy sposob mnie potraktowala po czym dodala ze inaczej niz "per szanowna pani doktor" nie moge sie do niej odzywac z racji ze cyt "szanowna pani doktor juz 40lat pracuje w zawodzie)

Tak aroganckiego 'lekarza' nigdy nie spotkalam.
po 2, tak jak juz w kilku opiniach zostalo napisane szanowna pani doktor (sepleniąca!) spoznia sie, i to standardem jest 30min (minimum) po czym uslyszalam ze to jej wybor kiedy przyjdzie bo cytuje "ja jako klient place ale ona wymaga bo ona jest tutaj krolowa".
po 3. nie szanuje opini innych lekarzy- z owiele lepszym wyksztalceniem i o wiele dluzszym starzem, mysli ze jest najlepsza na swiecie (a nie jest, wrecz przeciwnie).
po 4. nie zapytala nawet czy ja jako pacjenta choruja na cos- czy cukrzyca czy hormony cokowliek, założyla odrazu ze chce wygladac lepiej i byc cyt" fajniejsza laska"- co nie jest prawda bo jako osoba chora chcialam sie lepiej czuc i porawic stan swojego organizmu.
po 5. szanowna pani doktor umie tylko i wylacznie pracowac na wydrukach z komputera (glupiego BMI nie potrafi sama obliczyc- a przeciez 40lat temu jak szanowna pani doktor zaczynala swoja zniewalajaca kariere komputerow nie bylo) i zamiast obejrzec wyniki badan, wypisy ze szpitala i opinie lekarzy upierala sie szanowna pani doktor aby zaplacic jej 50zl za to aby komputer wyliczyl BMI (bo ona inaczej nie potrafi pracowac).
podsumowujac jest to najgorszy pseudo lekarz jakiego w zyciu bylo mi dane spotkac, kasy bierze za wszystko (szkoda ze jeszcze nie ma limitu slow za dana stawke). Baba jest ordynarna, arogancka, nie szanuje klienta, uwaza sie za pepek swiata a o zdrowiu i zdrowym odzywianiu nie ma kompletnie zielonego pojecia. Wszystkim ktorzy mysla chociazby nad wizyta u szanownej pani doktor odradzam - wiecej dowiecie sie u technika zywienia czy magsitra dietetyki o swoim organizmie albo czytajac ksiazke/internet niz tam.
A i zapomniałabym dodac ze na sam koniec zostalam wyrzucona dlatego ze zwrocilam uwage na spoznialstwo (gdzie w tym czasie w OTC byla pani Fenc- Czajka bo ostentacyjnie krecila sie jak smrod po gaciach po korytarzu doskonale wiedzac ze czekaja do niej klienci) i nie powiedzialam "szanowna pani doktor".

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Witkiewicza 64
Szczecin

P.Szymanowicz jest gastrologiem o zdecydowanie największych kompetencjach z jakim do tej pory miałam styczność. Jestem zdziwiona kiedy czytam opinie mówiące o tym jak niewylewna jest P.Szymanowicz, jak słaby kontakt z nią jest, otóż my z dzieckiem nie mieliśmy takiego doświadczenia, wręcz przeciwnie. Pani lekarz zachowuje się zawsze bardzo przyjaźnie, emanuje serdecznością i troską. Pod koniec wizyty zmienia się z lekarza w przyjaciółkę, która już innym okiem patrzy na pacjenta (ciepłym, serdecznym, skupia się na psychice). Bardzo obszernie tłumaczy problem i proces leczenia, po tym właśnie widać jej kompetencje, ale również po tym, że rozwiązuje jak widać i po przykładzie mojego dziecka, ale i powyższych opiniach najtrudniejsze problemy chorobowe. Moje dziecko miało poważne objawy, niestety żaden lekarz nie podejmował się leczenia, wszyscy rozkładali ręce, podawali jakieś sugestie, ziółka na ból brzucha, może to alergia pokarmowa... Otóż nie, dr. Szymanowicz wzięła dziecko do szpitala, po tygodniu wiedzieliśmy, że córka ma zaawansowaną już lambliozę. Minęły 2 tyg. leczenia i dziecko powróciło do zdrowia.
Jestem niezmiernie wdzięczna P.Szymanowicz za wyleczenie mojej córki!

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Waldemar Motyl

USG, Internista

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Pan Doktor to najlepszy gastroenterolog w okolicy (a miałam już przyjemność z kilkoma) zawsze przyjaźnie uśmiechnięty, widać że chce dla pacjenta jak najlepiej...na każdej wizycie wykonywane jest USG i wszystko tłumaczy krok po kroku, służy dobrą radą nawet jeśli problem nie dotyczył mojej osoby. Moim zdaniem lekarz z powołania z ogromną wiedzą i wspaniały człowiek w jednej osobie :)

Opinia dodana przez: Jola

Medicus

Szczecin

Dawno nie spotkałam tak uprzejmego i pełnego empatii.lekarza.Cierpliwie mi wszystko tłumaczył.Nie rozumiem skąd powyższe opinie.

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Polecam badania i leczenie u Pani Doroty. Przeprowadziła badania endoskopia i kolonoskopowe. Wbrew wszelkim zasłyszanym opinią badanie nie było wcale takie straszne. W trakcie przeprowadzanych badań Pani doktor rozmawia i wyjaśnia pacjentowi każdy element badania na ekranie monitora.

Opinia dodana przez: Jan