Wielkopolskie Gastrolog

Bartosza 18
63-430 Odolanów

Zazdroszczę ludziom z Odolanowa ,ze mają u siebie najlepszego gastroenterologa. Doktor Kupczyk jest niezwykle kompetentny i inteligentny, co pozwala mu stawiać trafne diagnozy.

Opinia dodana przez: KRYSTYNA

żmudzka 11
Poznań

Świetny lekarz moja córeczka Anastazja go uwielbia bardzo nam pomógl i pomaga dalej w walce z niedowagą i innymi problemami zdrowotnymi.Bardzo dokładnie wszystko wytłumaczy jest miły serdeczny,kompetentny.Naprawdę polecam jako lekarza i człowieka!!!

Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Marek Majchrzak

Chirurg ogólny, Gastrolog

endomed
ul.Pionierów
66-400 Gorzów Wielkopolski

Miałam robioną gastroskopię, lekarz konkretny, wszystko poszło sprawnie bez zbednego stresu, polecam!

Cudowna lekarka,duża wiedza medyczna,bardzo wnikliwie analizuje problem zdrowotny.
Bez względu na dzień i porę służy pomocą.
Polecam!!!

Bez względu na dzień i porę służy pomocą.
Polecam!!!

Proktolog, Chirurg ogólny

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Profesjonalista w każdym calu. Miły rzeczowy i stać to zawsze na miłe slowo. W tych czsach ciężko spotkać takiego milego lekarza

Opinia dodana przez: Kaśka

dr n. med. Marcin Hańczewski

Proktolog, Chirurg ogólny

szpital

63-800 Gostyń

Bardzo miły i życzliwy lekarz.Świetnie nawiązuje kontakt z pacjentem, Jasno przedstawia sytuacje. Leczenie i zabieg na drogach żółciowych przynosi efekty. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: henia

ul.Marcelinska 62
Poznań

Leczymy prywatnie dziecko od ok.8/9miesiecy,nie ma poprawy,po niedawnej gastroskopii dziecko ma miec kolejna(czesto jak na dziecko male,stres + inwazja), bylo leczone przez miesiac PROPANOL kolejne miesiace bylo na nieskonkretyzowanej diecie ,po ponownej konsultacji zostalo na sr.przeczyszczajacym - lek niestosowny do wieku dziecka(aptekarz zlapal sie za glowe jak mozna je dziecku zapisac),...UWAZAMY ZE PANI DOKTOR TO SKARBONKA BEZ DNA...NIE POLECAMY !!!NIE POLECAMY!!!NIE POLECAMY!!!

Opinia dodana przez: karo1 karo1-31

lekarz Ewa Misiak

Pediatra, Gastrolog dziecięcy

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszczynko, Leszno

To nie doktor. Kompetencji żadnych, moja córka leczona u "pani doktor" na grypę - po dwóch dniach wylądowała w Poznaniu na ulicy szpitalnej z zapaleniem opon mózgowych i zapaleniem mózgu, BEZ GRYPY. BRAK TAKTU, BRAK UPRZEJMOŚCI. W nocy, gdy córka dostała drgawek przyszła jeden raz i powiedziała, że idzie sie położyć i drgawki mamy pisać na kartce, rano ktoś zobaczy.... Brak profesjonalizmu, brak podejścia, brak czegokolwiek pozytywnego...

Opinia dodana przez: Łukasz