Gastrolog W Okolicach Zduńska Wola

Wolny termin: 18 Lip o 15:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

MSW Lodz
Piłsudskiego 8
95-070 Aleksandrów Łódzki

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej

90-647 None

Bardzo kompetentny, konkretny, uprzejmy. Jego spokój udziela się pacjentowi i pomaga w walce z chorobą.

Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Miedziowe Centrum Zdrowia w Lubinie S. A.
M. Skodowskiej-Curie 66
53-301 Lubin

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie.
Godny polecenia.

Godny polecenia.

Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

Polimedica
ul. Witkacego 2d
95-100 Zgierz

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta

Opinia dodana przez: Magda

Łódź

Zachorowałem w 2008 roku na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Trafiłem na Stoki. Gdyby nie szybkie przeniesienie mnie do Kliniki kierowanej przez Pana Profesora Chojnackiego i Jego walka o moje życie dzisiaj by mnie nie było.
Pan Profesor Chojnacki to wspaniały, wysokiej klasy specjalista. Do dzisiaj jestem pod Jego opieka.
Panie Profesorze, dziękuję. Paweł Oleski

Panie Profesorze, dziękuję. Paweł Oleski

Opinia dodana przez: Paweł

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

specjalizuje się w chorobach jelit, bardzo mi pomogła w okresie rzutu choroby, leczy najnowocześniejszymi lekami w klinice w szpitalu, można o wszystko pytać, choć ma wielu pacjentów

Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Jan Czajkowski

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Łódź

Bardzo miły doktor. Fachowiec - kolonoskopię wykonał mi w kilka minut. Wraz z asystującą pielęgniarką Barbarą Zatyką stanowią zgrany duet w Szpitalu im. Pirogowa. Człowiek niezwykle wesoły, radosny. Sprawny endoskopista, szybki. Obfita dawka żartów powoduje, że człowiek nie boi się kolonoskopii, którą zapamiętam jako badanie nietraumatyczne, właściwie prawie bezbolesne. Jeżeli kolonoskopia, to tylko u tego doktora, prawdziwego fachowca, a przede wszystkim człowieka wielkiej radości. POLECAM GORĄCO. Pozdrawiam Pana doktora i cały personel asystujący:)

Opinia dodana przez: Rafał

Orkan-med
Ksawerów ul Orkana 3
95-054 None

Panią doktor oceniam bardzo pozytywnie. Lekarz z powołania, fachowa i konkretna, a jednocześnie empatyczna. Wyczerpująco wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące schorzenia i zaordynowanej terapii.
A pomijając powyższe - w moim przypadku niesamowicie skuteczna jako lekarz.

A pomijając powyższe - w moim przypadku niesamowicie skuteczna jako lekarz.

Opinia dodana przez: Pacjent

6 Sierpnia 74 (Gastro)
90-646 Łódź

Słowo "specjalista" jest jak najbardziej na miejscu.
Lekarz godny polecenia naprawdę.

Słowo "specjalista" jest jak najbardziej na miejscu.
Lekarz godny polecenia naprawdę.