Lekarze Gdańsk

Okulista Gdańsk lek. med. Piotr Gołębiowski

Nowy Wzrok
Chmielna 103/104
Gdańsk

A ja mam inne zdanie. Miałam okazję skonsultować swój problem i nie mogę nic zarzucić. Dobra ocena z kompetencje, rzetelność i bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: trudy0265
Dietetyk Gdańsk mgr Dominika Dietrich-Stefankiewicz

Klinika Baltica
al. Grunwaldzka 82 (centrum Manhattan)
80-244 Gdańsk

Decyzja o rozpoczęciu odchudzania w Akademii Skutecznej Diety była jedną z lepszych w moim życiu :) Nigdy nie uwierzyłabym, że schudnę 15 kg. Teraz fizycznie i psychicznie czuję się idealnie. Proponowane dania łatwe i smaczne. Pani Dominika jest osobą bardzo profesjonalną i życzliwą. Za każdym razem rozwiewała wszystkie moje wątpliwości, a w chwili kryzysu potrafiła "postawić do pionu". Każdemu kto się jeszcze zastanawia, bardzo, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Chirurg stomatolog Gdańsk lek. stom. Katarzyna Rutkowska

ul. Jana Heweliusza 3/3
80-890 Gdańsk

Już 3 ósemki wyrwałam u dr Rutkowskiej. Z tego jedne był pęknięty i miałam nerwy na wierzchu. Pani doktor sobie dobrze radzi. Przy górnej ósemce nawet nie zauważyłam kiedy wyrwała zęba, dolna była trochę gorsza i miałam opuchliznę tydzień, ale to dlatego, że ząb mocno siedział.
Opinia dodana przez: Helena

80-280 Gdańsk

Córeczka nie lubiła wizyt u dentysty dopóki nie trafiliśmy na pani Dorote. Wspaniałe podejście do dziecka. Teraz nawet jak idziemy tylko do kontroli to mała jest bardzo szczęśliwa.
Opinia dodana przez: Mariola

80-850 Gdańsk

Super! Pani doktor jest znakomita, ma dobre podejście do pacjenta, polecam również osobom, które boją się leczenia zębów :)
Opinia dodana przez: Joanna

Benedico Medico