Lekarze Gdańsk

80-244 Gdańsk

Przychodnie specjalistyczne
Jaśkowa Dolina 132
80-286 Gdańsk

bardzo dobry ortopeda jesli chodzi o operacje ale na wizycie jest nie miły inaczej traktuje prywatnie a inaczej człowieka ktory leczy sie na nfz

dr Maciej Pankau

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gościnna
Gdańsk

Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊
Opinia dodana przez: Kinga

NZOZ Laguna Medical - Gdańsk Poradnia i Szpital Okulistyczny
Kartuska 4/6
80-104 Gdańsk

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Tomasz Polec

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

mediart
80-298 Gdańsk

Bardzo miły i uprzejmy człowiek. Rewelacyjny specjalista. Godny zaufania i polecenia osobom, które potrzebują pomocy specjalisty i życzliwego człowieka!
Bezproblemowy kontakt w każdej sytuacji!
Z ręką na sercu podchodzi do każdego pacjenta! Dziękuję Panu dr za opiekę nad mamą i gorąco pozdrawiam!!!
Opinia dodana przez: Weronika

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Wspaniały człowiek o ogromnej wiedzy, doświadczeniu. Nigdy nie byłam tak dobrze potraktowana i wysłuchana przez żadnego lekarza a tym bardziej że to była wizyta na NFZ. Otrzymałam skierowania na bardzo drogie badania żeby wykluczyć przeżuty. Dał nam nadzieje której wcześniej nie otrzymałam. Nie wiem jak będzie z moją mamą ale to wspaniały lekarz. Cieszę się że pojechałam do niego na wizytę z Warszawy. Nie przekreślił mojej mamy. Dziękuję Panie Doktorze ...
Opinia dodana przez: Izabella

Centrum Diabetologii AMG
ul. Dębinki
Gdańsk

Mądry, wszechstronny lekarz z sercem i klasą. Leczy człowieka, jako całość. Trafiłem z polecenia przyjaciół, którzy całą rodziną leczą się u pani Moniki. Dostałem się do programu leczenia cholesterolu i mam najlepsze od lat wyniki., mimo że zawsze były fatalne. Mogłem skorzystać że szkolenia, moja żona nauczyła się nowych przepisów, w końcu uwierzyłem że trzeci zawał już nigdy nie nastąpi i stan oczu mi sie bardzo poprawil. I cukrzyca też ...

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Wspanialy lekarz,ktory oprocz swojego profesjonalizmu jest niezwykle oddany swoim pacjentom nie zalujac czasu gdy na korytarzu czeka tlum ,potrafi tlumaczyc i doradzac co robic dalej w tak trudnych chwilach. Robi to z niezwykla zyczliwoscia i bezinteresownie.Otacza pacjentki opieka . To naprawde niezwykly czlowiek. Wielkie podziekowania dla Pana za bardzo ciezka i odpowiedzialna prace oraz niezwykle podejscie do pacjentow.
Opinia dodana przez: Jadwiga Lis

ul. Piastowska
Gdańsk

Lekarz godny polecenia, poświecą dużo czasu małemu pacjentowi, robi to bardzo dokładnie jak robi to każda mama
Opinia dodana przez: Elzbieta