Lekarze Gdynia

Centrum Medicover Sea Towers
A. Hryniewickiego 6/4
81-340 Gdynia

wizyta już od 185
Witam. Bardzo głupio mi o to prosić ale nie mam pieniędzy na wizytę prywatną a bardzo pinie potrzebuję przedłużenia leków.Czy mogłaby Pani zrobić wyjątek i zrobić to dla mnie za darmo? Byłbym bardzo wdzięczny.Całą dokumentację medyczną posiadam, także jeżeli zgodziłaby się Pani na to bym to Pani przesłał na meila jak i również dane do wypisania recepty. Dla pani to jest 5- 10 minut roboty a dla mnie naprawdę bardzo ...
Opinia dodana przez: Bartłomiej
Gdynia Ortopeda lek. med. Karol Janczewski

lek. med. Karol Janczewski

Ortopeda

Med Balance Centrum Medyczne
81-393 Gdynia, ul. Żołnierzy 1 Armii WP 13/4
Śródmieście, Gdynia

wizyta już od 150
Doktor Karol Janczewski jest niewątpliwie profesjonalistą w swoim fachu. Bardzo cieszę się, ze trafiłam na takiego kompetentnego ortopedę bo nie tylko poświecił mi cała uwagę, ale konsultował się również z innymi lekarzami na temat mojego uszczerbku jakim jest złamanie kostki. Rzetelnie podszedł do sytuacji, wziął pod uwagę opinie innych lekarzy i wykluczył nieprawidłowości. Przyjrzał się dokładnie urazowi, potrafił wysłuchać. Wyjaśnił bardzo detalicznie co mi dolega, opisał moja kontuzje i przyjrzał ...
Opinia dodana przez: Marta
Toruń Dermatolog dr Magdalena Łuczak

dr Magdalena Łuczak

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Elitederm
ul. Chopina 24/1
Toruń

wizyta już od 100
Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz
Gdynia Dietetyk mgr Dominika Dietrich-Stefankiewicz

mgr Dominika Dietrich-Stefankiewicz

Dietetyk

Akademia Skutecznej Diety - Gabinet Gdynia
Starowiejska 41/43 lokal 31
81-363 Śródmieście, Gdynia

Decyzja o rozpoczęciu odchudzania w Akademii Skutecznej Diety była jedną z lepszych w moim życiu :) Nigdy nie uwierzyłabym, że schudnę 15 kg. Teraz fizycznie i psychicznie czuję się idealnie. Proponowane dania łatwe i smaczne. Pani Dominika jest osobą bardzo profesjonalną i życzliwą. Za każdym razem rozwiewała wszystkie moje wątpliwości, a w chwili kryzysu potrafiła "postawić do pionu". Każdemu kto się jeszcze zastanawia, bardzo, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Gdynia Psycholog mgr Monika Romanowska

mgr Monika Romanowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Pracownia Psychologiczna PEBE
Wielkopolska 36/3
81-552 Gdynia

wizyta już od 100
Nurt poznawczo-behawioralny, w jakim pracuje p. Monika pomógł mi znaleźć cel życiowy, osiągnąć mniejsze cele, dostrzec wiele schematów, które mnie dusiły i z którymi trzeba sobie radzić - niektóre jeszcze są moimi problemami, ale poniekąd dostałam narzędzia, by z nich wychodzić. Pani Monika jest niezwykle miła, uprzejma, zna swoje granice i kompetencje, nie daje sobą manipulować i wskazuje manipulacje, co jest ogromnym plusem u terapeuty. Potrafi chwalić pacjenta, dzieli się ...
Opinia dodana przez: Alicja
Gdynia Urolog lekarz Narcyz Kiejna

lekarz Narcyz Kiejna

Urolog

Przychodnia Orłowo
Wrocławska 54
81-553 Gdynia

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:)
Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:)
Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:)
Panie Doktorze bardzo ...
Opinia dodana przez: T....z
Gdynia Okulista lekarz Tomasz Łuczak

lekarz Tomasz Łuczak

Okulista

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Bardzo dobry specjalista. Pomógł w momencie, gdy inni okulisci juz nie potrafili. Bardzo polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Anna
Gdynia Stomatolog lek. dent. Dorota Łęgowska

lek. dent. Dorota Łęgowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dental-Pro Centrum Stomatologiczne
ul. Legionów 100A/U1
81-472 Redłowo, Gdynia

Pełen profesjonalizm. Kompleksowe podejście ze świetnie założonym celem do osiągnięcia. Efekt końcowy zawsze jest rewelacyjny. Dobrze wydana kasa.
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Krzysztof Onichimowski

Sanus-Gdynia -Obuże
Unruga 84
Gdynia

Wizyta u lekarza ze skierowania "USG ciąży" w III trymestrze (33 tc.), w przychodni Medycyna Rodzinna przy ul. Porębskiego w Gdyni.

Trafiłam do niego przez przypadek, ponieważ w Lux Med tylko do niego były wolne terminy wtedy, kiedy potrzebowałam.
Od samego wejścia do gabinetu czułam się niekomfortowo.

Po położeniu się na leżance usłyszałam, że 'będziemy się bawić" odnośnie przeprowadzanego badania.. Komentarz zupełnie nie na miejscu.

Opowiadając ...
Opinia dodana przez: Paulina