Lekarze Genetyk

dr n. med. Krystyna Spodar

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GENOMED
Ponczowa 12
02-971 Warszawa

Dr Krystyna Spodar konsultowała mnie w Poradni Genetycznej warszawskiego Centrum Onkologii. Jest to specjalistka najwyższej klasy z doskonałym, wybitnie podmiotowym podejściem do pacjenta. Olbrzymia wiedza medyczna, wielki takt w kontakcie z chorym i zindywidualizowane spojrzenie na mój chyba niełatwy przypadek, a także (właściwie pojęta) skromność sprawiły, że już w pierwszych minutach rozmowy obdarzyłam dr Spodar pełnym zaufaniem. Kolejne rozmowy potwierdziły trafność tej intuicji.
Opinia dodana przez: Anna

dr hab. n. med. Aleksandra Jezela-Stanek

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Pani doktor to świetny specjalista, konsultowała mnie i męża. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła, dokładna i cierpliwa pomimo wielu zadanych pytań. Szczerze polecam Panią doktor.

dr n. med. Tomasz Byrski

Genetyk kliniczny, Internista

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
70-115 Szczecin

Prof.Byrski to lekarz a przedewszystkim człowiek empatyczny ,fachowy i rzeczowy. Z głębi serca polecam jeśli ktoś musi zmierzyć się z chorobą. Z wdzięcznością-Urszula M.
Opinia dodana przez: Urszula M.

lekarz Anna Jakubiuk-Tomaszuk

poradnia genetyczna
parkowa 14/84
15-552 Białystok

Wspaniały lekarz, cierpliwa, zawsze pomocna, znająca się na rzeczy nie spotkałam się jeszcze z takim zaangażowaniem i podejściem u żadnego z lekarzy...

prof. dr hab. n. med. Jacek Wojcierowski

Medyczne laboratorium diagnostyczne
Dobrzańskiego 3
20-262 Lublin

Zgadzam się z opinią, że jest bardzo dobry lekarz. Dodatkowo porady są darmowe i poświęca pacjentowi dużo czasu. Polecam Profesora bo kompetentny lekarz.

dr n. med. Małgorzata Piotrowicz

Przychodnia
Złotno 34
94-221 Łódź

Mój mały w końcu przestał bać się wizyt u lekarza, i choć jeszcze niekrótka droga przed Nami patrzy na to wszystko z uśmiechem. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Karolina B.

lekarz Anna Kruczek

Poradnia Genetyczna
Wieniawskiego 64
Kraków

Bardzo dobra, kompetentna lekarka, bardzo dobre podejście do dzieci :)
Świetny specjalista, dokładnie wszystko mieliśmy wytłumaczone, wreszcie ktoś nam powiedział dlaczego mieliśmy problemy z ciążami.

dr n. med. Ewa Obersztyn

Przychodnia Specjalistyczna PROSEN
Płocka 17 lok. 23
01-231 Warszawa

Do pani doktor trafiliśmy z rekomendacji przyjaciół, którym dr Obersztyn pomogła kiedy starali się o dziecko, nas również nie zawiodła, kompetencja, rzeczowość a przy tym mnóstwo empatii, po prostu Genialny genetyk, przez duże G!

lekarz Monika Siołek

Leszczyńska 27
25-321 Kielce

Kobieta o profesionalna..komunikatywna..dobrze precyzuje pytania..slucha..szczera..majaca dobry kontakt z pacjentem. Jestem pod wielkim wrazeniem i pewnie inni sa tego samego zdania
Opinia dodana przez: Bozena

dr n. med. Henryka Sodowska

NZOZ "Genom"
ulica 1 maja 339
41-710 Ruda Śląska

Pani doktor z wielkim sercem i empatją do pacjenta. Dziękujemy za wyrozumiałość i fachową diagnostykę.
Opinia dodana przez: W

dr n. med. Antoni Pyrkosz

MEDICINE Twoi Lekarze
Katowice
40-698 Katowice

Znakomity specjalista, ogromna wiedza, opanowany, spokojny, świetne podejście do pacjenta, oby jak najwięcej takich lekarzy.

dr n. med. Lech Dudarewicz

Genetyk kliniczny, Ginekolog położnik

Kamińskiego 30/3
90-220 Łódź

Niesamowicie uprzejmy lekarz, poświęcający pacjentce dużo czasu. Na wizycie wszystko tłumaczy, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Ogromna wiedza i super podejście do pacjenta. Po badaniach przeprowadzonych przez d. Dudarewicza wreszcie odetchnelam, że z moim dzieckiem wszytsko dobrze. Warto bylo na badania dojeżdżać prawie 200 km. Polecam z czystym sumieniem każdej ciężarnej.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Angelika Wawrzkiewicz-Witkowska

Genetyk kliniczny, Ginekolog położnik

Poradnia Wielospecjalistyczna "Centrum"
Pułaskiego
Zabrze

Panią doktor można polecić z czystym sumieniem. Podejście do pacjenta, wiedza, udzielanie informacji, życzliwość, zaangażowanie i wiele więcej na najwyższym poziomie! Pod opieką Pani dr czułam się bezpieczna i pewna tego, że wyprowadzi moje zdrowie "na prostą". Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Paweł Blecharz

Onkolog, Ginekolog onkolog

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Pan Profesor Paweł Blecharz to bardzo wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek.Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy, miły i życzliwy. Wspaniały fachowiec - profesjonalista. Polecam Pana Profesora.Dziękuję za wszystko. Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Anetta Juraszek-Wolska

Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Pani doktor jest świetnym specjalista z ogromną wiedzą. Jest przy tym bardzo empatyczna i pomocna. Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

dr hab. n. med. Janusz Kocki

Gabinet
Lublin

Kategorycznie odradzam tego lekarza. Sprawia wrażenie bardzo elokwentnego, sumiennego i profesjonalnego, to tylko pozory. Zleca bardzo kosztowne badania, które nic nie wnoszą. Lekow 0 do momentu badań na które czeka się tygodniami o ich cenie nie wspomnę bo nogi się uginają. Po otrzymaniu wyników problem z odczytaniem wyników, najlepiej jakbym ja jako pacjent odczytał je sam. Tragedia. W efekcie końcowym? Wywalone pieniądze na badania, bez lęków, bez diagnozy i zostaje ...

dr n. med. Krzysztof Szczałuba

IMiD
01-211 Warszawa

Dał "podkładkę" lekarzom specjalistom (na ich prośbę oczywiście), żeby mogli leczyć pacjenta kompletnie nie na to, co trzeba było leczyć i traktować go w sposób "kazuistyczny". Nie znał dokładnie literatury fachowej, a wystąpił w roli "wyroczni" przy kolejnym wyniku badania genetycznego wysmażając odpowiednie pisemko z własną interpretacją stanu pacjenta i w ten sposób przyczyniając się do dalszego brnięcia w złą diagnozę mimo ewidentnych objawów jej przeczących.Tym samym przyczynił się do ...

lekarz Mirosław Bik-Multanowski

Salwatorska 13/5-6
30-109 Kraków

Tak ciepłego lekarza, który poświęca czas pacjentowi jeszcze nie spotkałam. Pełen profesjonalizm, wszystko zostało wyjaśnione. Polecam z całego serca ❤️
Opinia dodana przez: Marta

dr Robert Śmigiel

Katedra Genetyki
Wrocław, ul. Marcinkowskiego 1
Wrocław

Poznaliśmy lekarza zgłaszając się na izbę przyjęć z 18 dniowym dzieckiem. Po przyjęciu na oddział patologii noworodka Pan dr spojrzał przy pobieraniu badań na naszego wijącego się i krzyczącego syna i spytał co mu jest, powiedzieliśmy, że od kilku godzin jest niespokojny, wygina się i ma chlustające wymioty. Pan dr podsumował, że z płaczącym dzieckiem do szpitala się nie przychodzi, skoro nie potrafimy go uspokoić... postawa godna neonatologa i ojca ...
Opinia dodana przez: Magdalena