lekarz Genowefa Kotaba-Szostak

To byla moja pierwsza wizyta u lekarki. Bardzo kompetentna, uprzejma i empatyczna pani doktor. Serdecznie polecam!

Do Pani Dr Kotaby Szostak chodzę od dwóch lat i nigdy mnie nie zawiodła. Bardzo empatyczna i pomocna osoba.

Jeśli chodzi o kompetencje lekarza to są one na dość dobrym poziomie mimo że czasami usilnie trzeba prosić się o zlecenie badań, które tak naprawdę lekarz sam powinien profilaktycznie zlecić choremu. Co do wytłumaczenia choroby i leczenia to często trzeba się o to samemu zapytać, lekarz sam od siebie tego zazwyczaj nie wytłumaczy. Co do ilości poświęconego czasu...to mam wrażenie, że niektórym poświęca zbyt dużo czasu przez co na porządku dziennym jest pół godzinne-godzinne opóźnienie. I nie sądzę by miało to coś wspólnego z kompleksowością podejścia do choroby i leczenia, gdyż nieraz przez drzwi słychać że przyszedł do niej pacjent-znajomy i rozmawiają sobie o rzeczach niezwiązanych z leczeniem (innymi słowy pogaduszki). Jest to często bardzo irytujące zwłaszcza że jest to u tego lekarza powszechne. Co do uprzejmości....to wszystko zależy od jej humoru...czasami gdy ma dobry humor jest naprawdę bardzo miła (przeważnie jak jej wcześniejszym pacjentem był jakiś znajomy) a czasami bardzo, ale to bardzo nie uprzejma. Jednymi słowy jest to lekarz bardzo humorzasty i ma swoje humorki. Ale uważam że jako lekarz i profesjonalista swoje humorki powinna zachować dla siebie a nie pokazywać je w pracy i wyżywać się czasem na pacjentów. Zauważyłam też że jak ją wcześniej zdenerwuje jakiś pacjent to wyżywa się potem na innych pacjentach. Co do tego czy jest to godny polecenia lekarz to napisze tak: ogólnie zastanawiam się czy nie zmienić lekarza rodzinnego na innego(bardziej stabilnego emocjonalnie, milszego, traktującego wszystkich pacjentów na równi (a nie jak pani doktor która więcej czasu poświecą pacjentom-znajomym i urządza sobie z nimi pogaduszki, nie bacząc na to że jest półgodzinne czy godzinne opóźnienie))

Solidny lekarz, z powołania, zawsze miła dla swoich pacjentów i chętna do pomocy, dlatego trudno się do niej dostać, oby więcej takich lekarzy

Doskonały lekarz, Trafna w diagnozach i profesjonalne podejscie do pacjenta. Czasem niemiłą w obyciu, ale nie dbam o to jest specjalistą na wysokim poziomie, dlatego nie warto brać jej zachowań do siebie tylko oczekiwać pomocy medycznej, a taką jestem pewny zawsze u niej można znaleźć. Godny zaufania internista.

Doskonały lekarz,

Miła,kompetentna,poprostu b.dobry lekarz domowy.

Miła,kompetentna,poprostu b.dobry lekarz domowy.