lekarz Genowefa Paluszkiewicz

fatalne podejscie do matki i do dziecka nie powinna byc pediatra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mam wrazenie ze to nie dla niej specjalizacja.

Lekarz godny polecenia, wykazuje dużą troskę o zdrowie chorego. Pani Genowefa jest najmilszym lekarzem jakiego spotkałam a w dodatku można do niej zadzwonić o każdej porze dnia i nocy i zawsze postara się pomóc.

Uważam Panią Doktor za dobrego lekarza. Nigdy nie odniosłam wrażenia, żeby mnie 'wypraszała' z nieubranym dzieckiem z gabinetu. Może, jeśli już co, to w okresie szczepień, kiedy maluchy wręcz oblegały przychodnię, mogło odnieść się wrażenie, że 'się Pani doktor' spieszy. Ale powiedzmy sobie szczerze - komu się dzisiaj do czegoś lub gdzieś nie spieszy? Swoją dwójkę pociech leczę u Pani doktor ponad 5 lat. Ze sobą tez do niej chodzę. A raczej chodziłam, bo Pani doktor została przeniesiona z mojej przychodni do innej placówki - nad czym strasznie ubolewam, bo to był jedyny pediatra (za wyjątkiem Pana doktora Matysika) - który nie był zwolennikiem antybiotyków "przy suchym kaszlu i czystych oskrzelach". Każda jej propozycja 'zbadania dziecka w szpitalu' - była dla mnie i męża furtką do specjalistycznych badań! Uważam to za atut, kiedy lekarz nie robi z siebie alfy i omegi - tylko z pokora proponuje kogoś (coś) lepszego od siebie - w tym konkretnego specjalistę. Gdyby nie dociekliwość, upór i cierpliwość Pani doktor - stan zdrowia mojej córki, mógłby być bardzo poważny! Byłam pod wrażeniem, jak sama dzwoniła do szpitali po Katowicach, by zorientować się kto i kiedy mógłby pomóc mojej córce. To niesamowicie cierpliwa osoba. Nie wiem o czym tutaj piszą niektórzy, że jest niegodna polecenia. W chwili obecnej jestem na etapie przepisania swoich dzieci do przychodni w której urzęduje Pani doktor. To spore wyzwanie, bo przychodnie mam pod nosem, a teraz będę miała 10 km do lekarza. Niestety obecnie w przychodni w której widnieje z rodziną jako potencjalni pacjenci - nie ma kto mądrze i z głową leczyć dzieci! Jedna Pani doktor to wręcz - mówiąc delikatnie - "ma uczulenie na dzieci". Najchętniej by chciała, by chore dzieci wchodząc do jej gabinetu były niemowami i nie chodziły. A co dopiero mówić o płaczu. Jej irytacja płaczącym niemowlęciem jest niedopisania. Co ten lekarz tam robi a zwłaszcza w zawodzie dziecięcego pediatry, nie mam fiołkowego pojęcia. To jakaś porażka! Ja z cała odpowiedzialnością polecam Pania doktor Paluszkiewicz! I żeby nie było wątpliwości - bo to nie jest pochlebstwo dla osłody - gdyby tak ktoś domniemywał się jakiegoś pokrewieństwa mnie z lekarką! Nic podobnego! Ja po prostu kocham swoje dzieci, i zawsze dążę, często pomimo własnej niewygody, do ich dobra. Wybór lekarza to jak wybór dobrego przedszkola i szkoły. Trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby wiedzieć w jakie ręce - przyjdzie nam oddać pod opiekę własne dziecko. I samemu sobie tez się warto przypatrzeć. Grzeczność - obowiązuje dwie strony -.

Pani dr.jest najlepsza lekarka z ktura sie spotkalam .mozna jej zaufac w 100%

Pani dr.jest najlepsza lekarka z ktura sie spotkalam .mozna jej zaufac w 100%

Zawiodłam się... i to bardzo... Na wizytę czekaliśmy prawie 40 min a od progu spotkałam się z falą ktytyki i zbędnych moim zdaniem uwag. Zdecydowanie wolę dr. Kapias.

Ten lekarz leczy moje dziecko od 3 lat, jestem zadowolona z techniki leczenia mojej córki.

Bylem niedawno z moja corka i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam

Bylem niedawno z moja corka i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam

pani dr.paluszkiewicz jest dobrym lekarzem wartym polecenia zna się na leczeniu tłumaczy o szczepieniach i polecam bo chodzę

ciężko napisać o tej Pani "lekarz", lepiej brzmi "nieporozumienie"... Ta Pani przeprasza, że żyje... przychodzi się z problemem, który jest bagatelizowany a wymyślane są inne... można pisać i pisać w tym temacie, ale szkoda czasu i klawiatury... NIE POLECAM wręcz stanowczo ODRADZAM

NIE POLECAM wręcz stanowczo ODRADZAM

Pani dr sprawia pozory fachowości ale tylko w typowych schorzeniach.Na wszystkie niewidome ma jeden sposób - skierowanie do szpitala z jedynym oddziałem ogólnym dla dzieci. Brak chęci współpracy z rodzicem.Nie polecam przy poważnych chorobach.

Brak chęci współpracy z rodzicem.Nie polecam przy poważnych chorobach.