lekarz Genowefa Paluszkiewicz

3,6
3,3
3,4
3,4

Uważam Panią Doktor za dobrego lekarza. Nigdy nie odniosłam wrażenia, żeby mnie 'wypraszała' z nieubranym dzieckiem z gabinetu. Może, jeśli już co, to w okresie szczepień, kiedy maluchy wręcz oblegały przychodnię, mogło odnieść się wrażenie, że 'się Pani doktor' spieszy. Ale powiedzmy sobie szczerze - komu się dzisiaj do czegoś lub gdzieś nie spieszy? Swoją dwójkę pociech leczę u Pani doktor ponad 5 lat. Ze sobą tez do niej chodzę. A raczej chodziłam, bo Pani doktor została przeniesiona z mojej przychodni do innej placówki - nad czym strasznie ubolewam, bo to był jedyny pediatra (za wyjątkiem Pana doktora Matysika) - który nie był zwolennikiem antybiotyków "przy suchym kaszlu i czystych oskrzelach". Każda jej propozycja 'zbadania dziecka w szpitalu' - była dla mnie i męża furtką do specjalistycznych badań! Uważam to za atut, kiedy lekarz nie robi z siebie alfy i omegi - tylko z pokora proponuje kogoś (coś) lepszego od siebie - w tym konkretnego specjalistę. Gdyby nie dociekliwość, upór i cierpliwość Pani doktor - stan zdrowia mojej córki, mógłby być bardzo poważny! Byłam pod wrażeniem, jak sama dzwoniła do szpitali po Katowicach, by zorientować się kto i kiedy mógłby pomóc mojej córce. To niesamowicie cierpliwa osoba. Nie wiem o czym tutaj piszą niektórzy, że jest niegodna polecenia. W chwili obecnej jestem na etapie przepisania swoich dzieci do przychodni w której urzęduje Pani doktor. To spore wyzwanie, bo przychodnie mam pod nosem, a teraz będę miała 10 km do lekarza. Niestety obecnie w przychodni w której widnieje z rodziną jako potencjalni pacjenci - nie ma kto mądrze i z głową leczyć dzieci! Jedna Pani doktor to wręcz - mówiąc delikatnie - "ma uczulenie na dzieci". Najchętniej by chciała, by chore dzieci wchodząc do jej gabinetu były niemowami i nie chodziły. A co dopiero mówić o płaczu. Jej irytacja płaczącym niemowlęciem jest niedopisania. Co ten lekarz tam robi a zwłaszcza w zawodzie dziecięcego pediatry, nie mam fiołkowego pojęcia. To jakaś porażka! Ja z cała odpowiedzialnością polecam Pania doktor Paluszkiewicz! I żeby nie było wątpliwości - bo to nie jest pochlebstwo dla osłody - gdyby tak ktoś domniemywał się jakiegoś pokrewieństwa mnie z lekarką! Nic podobnego! Ja po prostu kocham swoje dzieci, i zawsze dążę, często pomimo własnej niewygody, do ich dobra. Wybór lekarza to jak wybór dobrego przedszkola i szkoły. Trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby wiedzieć w jakie ręce - przyjdzie nam oddać pod opiekę własne dziecko. I samemu sobie tez się warto przypatrzeć. Grzeczność - obowiązuje dwie strony -.

Lekarz godny polecenia, wykazuje dużą troskę o zdrowie chorego. Pani Genowefa jest najmilszym lekarzem jakiego spotkałam a w dodatku można do niej zadzwonić o każdej porze dnia i nocy i zawsze postara się pomóc.

fatalne podejscie do matki i do dziecka nie powinna byc pediatra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mam wrazenie ze to nie dla niej specjalizacja.

Pani dr.jest najlepsza lekarka z ktura sie spotkalam .mozna jej zaufac w 100%

Pani dr.jest najlepsza lekarka z ktura sie spotkalam .mozna jej zaufac w 100%

Ten lekarz leczy moje dziecko od 3 lat, jestem zadowolona z techniki leczenia mojej córki.

Polecam tego lekarza jest bardzo mila wszystko wytlumaczy jest kompetentna przepisuje nie drogie ale skuteczne lekarstwa pomaga gdy trzeba isc do specjlisty podaje numert telefonow szybkie diagnozy i trafne POLECAM !!!

pani dr.paluszkiewicz jest dobrym lekarzem wartym polecenia zna się na leczeniu tłumaczy o szczepieniach i polecam bo chodzę

Bylem niedawno z moja corka i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam

Bylem niedawno z moja corka i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam

Fachowiec na najwyższym poziomie! Z dzieciaczkiem tylko do tej Pani dr! - Słowik.

Pelen profesjonalizm i wzorowe podejscie do pacjenta. 5/5

Pelen profesjonalizm i wzorowe podejscie do pacjenta. 5/5

Wciąż poszukujesz "Pediatra Żywiec"?

ulica Sienkiewicza 53

Przedwiośnie 15
43-309 Bielsko-Biała
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITA"
ulica Jana Pawła II 100
34-326 Pietrzykowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAGDENS"
Leśnianka 127
34-300 Żywiec
Praktyka Lekarzy Rodzinnych "Medyk"
Królowej Jadwigi 5
34-325 Łodygowice
os. Młodych 14 lok. 58
Szpital Pediatryczny
ul. Sobieskiego 83
Południowa 19
43-360 Bystra
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Gabinety "Poli-Med"
ulica Żywiecka 71
Indywidualna praktyka lekarska
ulica Górska 133
Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26
45-418 Opole
NZOZ Falmed - Szpital J. Falkowski Sp. j.
ulica Krótka 4
43-502 Czechowice-Dziedzice
NZOZ Falmed - Szpital J. Falkowski Sp. j.
ulica Krótka 4
43-502 Czechowice-Dziedzice