lekarz Gerard Dulski

3,6
3,7
3,5

Doktor godny polecenia. Był moim pierwszym ginekologiem i chętnie do niego wrócę. Konkretnie obowiada o swoich spostrzeżeniach co bardzo ułatwia mi zrozumienie sytuacji w jakiejś się znajduje.

Bardzo dobry lekarz!! Trafiłam do Niego z polecenia i nie mam zamiaru zmienić! Jest bardzo rzeczowy i ze spokojem wyjaśnia wszystko, nie spieszy się. Nie jest wylewny co mi akurat pasuje. Omówił ze mną leczenie i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Jestem bardzo zadowolona! Nie mam zamiaru zmienić. Polecam.

Bardzo dobry lekarz!!
Polecam.

Najgorszy ze wszystkich, rzeźnik a nie lekarz. Katował mnie przy porodzie pół dnia i pół nocy, tylko po to,żeby się ze mnie wyśmiewać. Jak się okazało miał nadzieję, że u mojego dziecka wystąpi dziecięce porażenie mózgowe i w przyszłości zasili poczet upośledzonych umysłowo w radomskich szkołach specjalnych, gdyż dulski (specjalnie piszę małą literą, gdyż jest skończony)zna dyrektora jednej ze szkół, a jemu są tam potrzebne liczne rzesze nieszczęśliwych dzieci. Po porodzie wszczepił mi specjalnie śluzówkę, aby upozorować endometriozę. Myślał, że już skonałam, ale ja nie umarłam, z czego się bardzo zdziwił. Niech się nim zajmie prokurator i policja. Z rozkazu prezydenta Radomia powinien być już dawno wydalony poza granice tego miasta. Podczas przypadkowej wizyty w poradni, nie leczył mnie, tylko razem ze Szczepanowskim i Kępczyńskim dobrali mi niewłaściwe leki, aby wywołać u mnie kolejna chorobę. Radzę przyjść do niego na wizytę z policą i prokuratorem.

Dziewczyny omijajcie tego lekarza na kilometr!!! Wybrałam sie do niego bo razem z mężem postanowilismy starać sie o dziecko,po USG usłyszałam... PCO i kazał mi poczekać rok. Na szczęście zdecydowałam sie wybrać do innego lekarza,fakt daleko bo koło Warszawy ale warto! Zrobiono mi na wejściu cytologie i skierowano na badania hormonalne aby sprawdzic czy naprawde mam PCO. W laboratorium na Mickiewicza panie były zdziwione zleconymi badaniami i odrazu stwierdzily ze nie lecze sie w Radomiu po czym dodały że bardzo dobrze. Co sie okazało...nie mam żadnego PCO !!!! Ale to nie koniec...dr.Dulski nie zrobił mi cytologi która jest podstawowym badaniem po dłuższym nieodwiedzaniu ginekologa. Na szczęście mój nowy lekarz jest kompetentny i odrazu wykonał cytologie na której wyszła grupa 3,dodatkowo przeszłam kolposkopie i wycinek. 3 tygodnie żyłam w strachu ale na szczęście okazało sie to tylko dysplazją małego stopnia. BOJE SIE POMYŚLEĆ CO BY ZE MNĄ BYŁO GDYBYM NADAL BYŁA PACJĘTKĄ DR.DULSKIEGO!!!!!

Nie polecam . Zlekceważył torbiele jakie miałam na jajniku . Jak sie okazało przepisał mi tabletki antykoncepcyjne które spowodowały szybki ich wzrost .Nadrzerki nie leczył Bo po co . Efekty ? Dzięki Panu Dulskiemu mam usunięte laparoskopowo torbiele uszkodzony jajnik i wieku 21 lat przeszłam konizację szyjki . NIE POLECAM !

NIE POLECAM !

"ręce które leczą";) Godny zaufania. 100 % profesjonalizmu. Nie zamieniłabym Go na żadnego innego lekarza

polecam, 2 inseminacja u tego lekarza okazała się skuteczna dzieki czemu mam synka :-)

bardzo mily lekarz, wszystko zalatwia tresciwie, polecam goraco

bardzo mily lekarz, wszystko zalatwia tresciwie, polecam goraco

polecam tego lekarza, gdyż fachowo podchodzi do sprawy. Nie zbywa pacjentki byle czym, poświęca jej odpowiednią ilość czasu i wyjaśni w "czym rzecz"

to on zaczął robić mi badania i zauwazył chorobę

to on zaczął robić mi badania i zauwazył chorobę