lekarz Gerard Grotthus

Urolog

Super kontaktowy Facet.Bardzo konkretna rozmowa i diagnoza. Liczę na to , że tak będzie dalej. Czekam na termin w szpitalu

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji zawodowych a szczególnie kwalifikacji zabiegowych /manualnych/ Doktora Grotthussa. Do szpitala w Międzylesiu trafiłam z tzw ulicy bez jakiegokolwiek polecenia. Wcześniej byłam na Szaserów gdzie miejscowy dyżurny zwany doktorem polecił mi urodzenie 2 kamieni: jeden 1,5 cm, drugi 1,3 cm, które utkneły w przewodzie moczowym dając wielorakie "przyjemności" typu kolka, krwiomocz. W stanie permanentnego bólu udałam się po pomoc do Międzylesia. Dyżurował właśnie dr Grotthuss, przyjął mnie na odział. Podczas drugiego pobytu w szpitalu miałam absolutne szczęście i Doktor wykonał URSL podcza którego usunął oba kamienie. ...

Do szpitala w Międzylesiu trafiłam z tzw ulicy bez jakiegokolwiek polecenia. Wcześniej byłam na Szaserów gdzie miejscowy dyżurny zwany doktorem polecił mi urodzenie 2 kamieni: jeden 1,5 cm, drugi 1,3 cm, które utkneły w przewodzie moczowym dając wielorakie "przyjemności" typu kolka, krwiomocz. W stanie permanentnego bólu udałam się po pomoc do Międzylesia. Dyżurował właśnie dr Grotthuss, przyjął mnie na odział. Podczas drugiego pobytu w szpitalu miałam absolutne szczęście i Doktor wykonał URSL podcza którego usunął oba kamienie. Nikt wcześniej nie dawał szans powodzenia takiego zabiegu w przypadku kamienia położonego tuż przy nerce. W dniu dzisiejszym dr. usunął właściwie bezboleśnie /tylko w znieczuleniu miejscowym/ cewnik Dj. Jestem doradcą personalnym, żyję z poszukiwań odpowiednich pracowników i ich oceny. Jestem fachowcem w swojej branży. Doktorze jeśli to czytasz to masz u mnie najwyższe notowania. Skala -godny polecenia- daję 10!!! Wróżę karierę - dla mnie już powinien być ordynatorem. Nie jest, bo nie dba o własny PR. Dziękuję Doktorze ze szczerego serca.

Pan doktor bardzo fajnie przekonał mnie do konieczności przeprowadzenia zabiegu,którego się potwornie bałam.Wyjaśnił mi na czym będą polegać kolejne etapy operacji usuwania kamieni z kielicha,miedniczki i przewodów.Wszystko zakończyło się szybko i z małym bólem . Serdecznie dziękuję. Czuję się bardzo dobrze. Trochę uwiera duży szew.

"Miałem przyjemność" być poddanym zabiegowi który wykonywał pan doktor Gerard Grotthus. Stwierdzam jednoznacznie że nie jest to doktor z prawdziwego zdarzenia. Po wykonanym zabiegu ani razu nie zainteresował się stanem mojego zdrowia. Wręcz przeciwnie unikał mojej osoby i zbywał moją rodzinę. Pytany przez ordynatora o opowiedzenie przypadku mojej choroby rzucił z obojętnością hasło wykonanego zabiegu nic nie dodając. Nie polecam i nie radzę nikomu znaleźć się pod jego opieką. Zresztą mój zabieg został wykonany bezcelowo, czego dowiedziałem się przypadkiem podczas rozmowy dwóch lekarzy. Nie polecam!!! S.W

Nie polecam!!! S.W

Dr Grothus operowal mojego Tate. Zawsze mial czas, blyskawicznie zareagowal, kiedy po pobycie w szpitalu i operacji zaczely sie komplikacje, szybko zareagowal i im zapobiegl. Ojciec mial przerost prostaty i krwiomocz. Wstawal w nocy oddawac mocz 6 razy. Po roku czuje sie dobrze, wstaje w nocy tylko raz. Duzo lepiej funkcjonuje bo w koncu jest wyspany.

miły lekarz i kontaktowy , mialem kontakt jedynie w szpitalu gdzie mają straszny młyn ale i tak uzyskalem prawie wszystkie informacje , wzbudza zaufanie , minus za "papierologie" ( nie dostałem szystkiego i będę musial jechać jeszcze raz do szpitala. Ogólnie polecam .