lekarz Gerard Kwiek

Chirurg naczyniowy

2,5

Moim wielkim błędem było nie sprawdzić wcześniej opinii na temat Pana dr i skorzystać z jego usług w ramach NFZ, wg mnie to strata czasu, nic szczególnego się od niego pacjent nie dowiaduje, traktowany jest przedmiotowo i wrogo! Podczas jednej wizyty zapytał się mnie :" po co do niego przyszłam" a przecież sam wcześniej kazał przyjść na kontrolną wizytę, NIE POLECAM!!!!

Różnica pomiędzy wizyta prywatną i na NFZ. Doktor w ogóle nie wysłuchał co mam do powiedzenia na temat choroby, branych leków itp., zero zainteresowania ( co zaowocowało przepisaniem leków zupełnie niewłaściwych) nieuprzejmość ogólna z jego strony. Prywatna wizyta nieznacznie lepsza. Lekarz ma przede wszystkim pacjenta wysłuchać i wytłumaczyć niejasności, a tego Pan doktor nie czyni. Rozczarowanie

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Tarnów"?

Wacław Kisiel

Chirurg ogólny