lekarz Gerard Wilczyński

Laryngolog

2,9

Polecam za każdym razem uzyskałam pomoc. Lekarstwa przepisane z wytłumaczeniem co i jak. Nawet jak karmiłam piersią to wziął to Pan Doktor pod uwagę.

Bardzo ale to bardzo nieuprzejmy kazał dziecku założyć maseczkę co mój syn bez niej ledwo oddycha. Odpowiedzi na moje pytania były wymruczane pod nosem z łaską . Bardzo rzadko daje negatywne opinie ale tutaj nie mogę inaczej . NIE POLECAM

Doktor choc nie miał pacjentów oczekujących nie przyjął 4 miesięczne dziecko z skierowaniem na NFZ z dopiskiem pilne twierdząc że skierowanie jest ważne 7 dni. ( po weryfikacji dowiedzieliśmy się że ważne jest 14dni) Ale jak poprosiliśmy czy prywatnie w takim razie przyjmie może ? To od razu za 150pln przyjął. Oszustwo w biały dzień. Zajrzał do ucha i skierował pilnie do szpitala. Wizyta trwała 10 min maks. Przykro że pieniążek ważniejszy od małego dziecka zdrowia.

Oszustwo w biały dzień.
Zajrzał do ucha i skierował pilnie do szpitala.
Wizyta trwała 10 min maks.
Przykro że pieniążek ważniejszy od małego dziecka zdrowia.

Dr Wilczyński ma specyficznie podejście do pacjenta, niby się uśmiecha ale jego kompetencje nie idą z tym w parze. Wywiad przeprowadzany został ze mną ekspresowo całą wizyta trwała 5 minut z zegarkiem w ręku. Badanie przeprowadzone na szybko Pan doktor ogóle nie słucha co pacjent mówi przekazując dolegliwości i stosowane leki. Przekonałam się o tym bo krople do nosa przepisane przez doktora miały te same działanie jak krople które stosowalam przed wizytą uświadomił mnie o tym lekarz rodzinny dziwiac się że specjalista nie wie takich rzeczy od razu odradzil przyjmowania kropli jednocześnie. Przed gabinetem krzesła świecą pustkami więc chyba o czym to świadczy ?

Tej osoby nie można nazwać lekarzem. Badanie trwa 10 sekund, zero zainteresowania problemem... Zero kompetencji. Na dodatek nieuprzejmy.Nie rozumiem po co przyjmuje pacjentów.

bardzo nieuprzejmy, od samego progu. na "badanie" poswiecil moze z 30 sekund po czym stwierdzil ze taki mój urok i zapalenia będą nawracały, nie zalecił żadnych badań, nie zapisał żadnych leków, zbagatelizował fakt krzywej przegrody. najgorszy laryngolog jakiego spotkalam.

Lekarz wyjątkowy. przede wszystkim przez swoje ludzkie podejście do pacjenta. Profesjonalizm i klasa. Zdiagnozował moje dolegliwości trafnie podczas pierwszej wizyty i po wzięciu kilku tabletek wszystko ustąpiło (wcześniej chodziłam do innego lekarza i niewiele pomagały jego lekarstwa i wskazania). Oby więcej takich cudownych ludzi w tym zawodzie. Polecam wszystkim

Niemiły, nieuprzejmy, nie polecam. Trzy wizyty bez skutku...

Niemiły, nieuprzejmy, nie polecam. Trzy wizyty bez skutku...

dr. Wilczyński to naprawdę wspaniały specjalista byłam u niego z moim synkiem i potrafił tak z nim rozmawiac że mały w ogóle się nie bał

Doktor Wilczyński, to lekarz, którego bardzo polecam. Chodzę do niego ze swoim synkiem, który ma dopiero 4 latka. Synuś w ogóle nie boi się tego lekarza, jest superowy dla dzieci, ma fantastyczne podejście, a przede wszystkim umie wyleczyć. Justyna