dr n. med. Gerhard Krakowski

Dermatolog

Witam, jestem kolejny bardzo zadowolonym pacjentem tego lekarza. W 9 miesięcy wyleczył mi trądzik, z którym męczyłam się u innych lekarzy prawie 10 lat. Niesamowicie uprzejmy, nie robi żadnych wyrzutów. Sam zaproponował wypisywanie recept w taki sposób, żeby można było leki kupić ze skromnej studenckiej kieszeni:) (zamiast wydać raz na 3 miesiące 600 zł wydawałam 200 zł co miesiąc). Leczyłam się zarówno w Tomaszowie jak i w Łodzi, zero różnicy w traktowaniu pacjentów. Serdecznie polecam tego lekarza!

POlecam w 100%. Świetny i kompetentny lekarz. Spedzilam 40 minut u niego, odpowiadał na wszystkie moje pytania. Wszystko tłumaczył, mówił o przeciwwskazaniach o łączeniu leków. Polecam!!!!

Polecam!!!!

W dniu dzisiejszym zasięgnęłam porady dr G. Krakowskiego. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Z gabinetu wyszłam kompleksowo poinformowana o schorzeniu, lekarz nie pozostawił żadnych wątpliwości. Serdecznie polecam.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Trafnie postawil diagnoze, przepisane leki pomogly na uczulenie. Goraco polecam!!!

WITAM CHODZIŁAM DO PANA DOKRORA Z MOIM SYNEM DO TOMASZOWA MAZ BO NASI LEKARZE STAWIALI TAKIE DIAGNOZY ŻE KAŻDY MÓWIŁ MI CO INNEGO PANA DOKTORA POLECIŁA MI KOLEŻANKA BYŁAM NA WIZYCIE 2 RAZY PRZEPISAŁ MAŚCI I ZMIANY NA SKÓRZE USTAPIŁY.POLECAM ZDECYDOWANIE

doktora poleciła mi znajoma.. na wizyty dojezdzam do Tomaszowa Maz.. lecze juz u niego tradzik 3lata. jestem bardzo trudnym przypadkiem, ale on juz mi naprawde duzo pomogl.. jest czlowiekiem milym, uprzejmym... zawsze gdy wchodze do gabinetu sprawia wrazenie jakbysmy sie dobrze znali.. :) gdybym miala komus polecic dobrego dermatologa? z cala pewnoscia bylby to wlasnie dr Gerard Krakowski!

Witam, Dziś byłam u tego lekarza. Bardzo uprzejmy,poświęcił mi dużo czasu zaproponował Izotek. Na bieżąco będę opisywała postęp w leczeniu. Sama nie mogłam znaleźć informacji o dobrym lekarzy. Narazie jestem zadowolona, ale będe czekała na efekty naszej wspólnej pracy.

Witam,

Bardzo dobry lekarz! Polecam, chodziłam do niego w Tomaszowie Maz., jak napisałą Pani wyżej wydaje Ci się, że tak szybko szybko Cię załatwia a i tak się okazuje, że siedziałeś 40 minut... Leczy, żeby wyleczyć a nie jak inni próbuje na Tobie wszystkiego a nuż pomoże... POLECAM

jest bardzo mily,szarmancki(zawsze przed i po wizycie podaje reke),kompetentny i drobiazgowy.przeprowadza dokladny wywiad z chorym,jesli cos nurtuje pacjenta to wszystko dokladnie wyjasni.u mnie bardzo szybko zdjagnozowal chorobe i odrazu wyslal na badania do szpitala.u dziecka tez szybko rozpoznal AZS i dobral leczenie po ktorym ustapily objawy.mowi bardzo szybko wiec mozna odniesc wrazenie jak by chcial szybko odbebnic wizyte ale tak nie jest bo jesli trzeba cos wyjasnic to chetnie to robi.serdecznie polecam.

Do Pana doktora trafiłam przypadkiem i pomimo faktu, iż wizytę wspominam bardzo miło, nie mogę niestety powiedzieć, że pan doktor mi pomógł. Ledwie na mnie popatrzył i skierował na badania krwi w kierunku leczenia izotekiem, podczas gdy wizyta u innego lekarza w tej samej poradni udowodniła, że wystarczyły dwie maści aby poradzić sobie z problemem.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Łódź"?

dr
Adam Halbina