Lekarze Geriatra

To najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek spotkałam. Kiedyś przyjmowała na Zaspie -kobieta aniół zawsze służyła pomocą o karzdej porze, nigdy nie odmówiła wizyty, przyjmowała po godzinach. Tylko całowąć ją po nogach za jej pośięcenie i powołanie do medycyny i pacjentów!!!
Opinia dodana przez: Klaudynka2503
Anioł, nie kobieta. Prawdziwa lekarka z powołaniem, pełna empatii, serdeczności, cierpliwości jednocześnie bardzo profesjonalna.
Opinia dodana przez: Joanna Kałuża

lekarz Katarzyna Pawlik

zzoz
3 maja
63-400 Ostrów Wielkopolski

Ogromna kultura, życzliwa, empatyczna i bard kompetentna z ogromem wiedzy fachowej. Mało już takich lekarzy z powołania
Opinia dodana przez: Marcin Słupski

dr n. med. Alicja Klich-Rączka

Nzoz Ugorek
ul. Ułanów
Kraków

Jestem od lat pacjentką Pani Doktor. Dr Alicja Klich jest lekarzem empatycznym.Idealnym dla starszych pacjentów. Pacjentom poświęca dużo czasu. Cierpliwie tłumaczy przebieg leczenia. Dobry diagnosta. Specjalizacja jaką jest geriatria wymaga cierpliwości i zrozumienia. Gorąco polecam Panią Doktor wszystkim, którzy chcą być prawidłowo leczeni. Młodym lekarzom geriatrom życzę cierpliwości, cierpliwości.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Jolanta Szkliniasz

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
43-100 Tychy

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Super fachowiec. Znakomity człowiek. Profesjonalista pod każdym względem. Choć specjalizuje się w geriatrii, jest również świetnym psychologiem. Leczy moją mamę a przy okazji i mnie wyciągnęła z dołka psychicznego. Jestem jej niezmiernie wdzięczna. Obyśmy takich lekarzy mieli znacznie więcej. Polecam ją wszystkim w 100 %.

dr Józef Pilzak

Geriatra, Lekarz medycyny pracy

Kraków

znakomity lekarz, opiekował się moją babcią a następnie ja również przepisałem się do niego.miły, pomocny i fachowiec w każdej kwestii.zawsze znajdzie czas i rozwiązanie.
Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Doktora. Wizyta przebiega dość szybko, ale wszystko super wyjaśnione. Jeszcze nigdy mnie Pan Doktor nie zawiódł. Polecam!
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Dorota Łukaszuk

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
02-366 Warszawa

Przemiła, kompetentna pani doktor, z ogromną wiedzą. Bardzo cierpliwa, wszystko wyjaśnia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Wzbudza zaufanie.

dr n. med. Maria Fornal

Szpital Uniwersytecki w Krakowie, także przychodnia przyszpitalna
Kraków

świetny lekarz. wizyty nie prowadzi na 'odczep się', robi dokładny wywiad, kieruje na potrzebne badania, ma dużo cierpliwości. niekiedy posługuje się nieco zbyt trudnym językiem, ale wtedy wystarczy poprosić o wyjaśnienie. super!
Jest wreszcie dobrze: bez nadcisnienia, bez dolegliwości bólowych i bez innych koszmarnych leków. OK
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Wojciech Picheta

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Myszkowie
ulica Wolności 29
42-300 Myszków

Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista z czystym sumieniem polecam go kazdemu potrafi rozmawiac z pacjentem a przedewszystkim potrafi leczyc. to prawdziwylekarz powolaia z ogromna wiedza

dr hab. n. med. Walery Żukow

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

jest super polecam go każdemu.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

dr n. med. Robert Błaszczak

Internista, Wizyty domowe

Medical Magnus Clinic
ul. Mikołaja Kopernika 38
90-553 Łódź

Lekarz-Człowiek o wielkim SERCU i z prawdziwego powołania. Taki lekarz to prawdziwy SKARB...to jak los wygrany na loterii "życia" Polecam P. Doktora wszystkim ,którzy mają pod opieką nie tylko rodzica ale osobę starszą .Mogą z zaufaniem powierzyć ich dalsze losy w ręce pana doktora , ktory poświęca czas nie tylko pacjentowi ale spokojnie potrafi odpowiedzieć rodzinie na każde nurtujące ją pytanie. Jego bezinteresowne oddanie powinno być przykładem dla wszystkich....
Opinia dodana przez: Aleksandra O.

lekarz Adriana Stryczyńska-Mirocha

Hospicjum CORDIS
Cegielniana 7
41-400 Mysłowice

Czytając wszystkie opinie na temat pani doktor to jakby czytać o dwóch różnych osobach. Ja niestety nie wypowiem się dobrze. Pani doktor leczyła moją mamę, niestety wg mnie pomyliła się co najmniej dwukrotnie w decyzjach podjętych w leczeniu, co skazało mamę na hospicjum :( Po pierwszym przerzucie powiedziała, że na leczenie (program lekowy) "...jest jeszcze czas, że to tak szybko nie idzie...", po czym po 3 miesiącach przerzuty pojawiły się ...
Opinia dodana przez: Lidia

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Bardzo dobry specjalista! Przez wiele lat nie potrafiłam sobie poradzić z bólami kręgosłupa oraz migrenami choć korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów, a dzięki zabiegom akupunktury jestem jak nowonarodzona!
Opinia dodana przez: M

dr n. med. Marcin Walter

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
ulica Mehoffera 6
31-322 Kraków

Dziś pierwsza wizyta w gabinecie lekarskim przychodnia lekarska ul. Galla w Krakowie pan doktor Marcin Walter zastępował mojego lekarza rodzinnego w okresie urlopu. Pełen profesjonalizm, wiedza, uprzejmość, pomoc. Jutro składam wniosek o zmianę lekarza rodzinnego. Dziękuję Panu doktorowi. Wdzięczna pacjentka - Joanna Karbowska
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Ireneusz Mazurski

Reja 2
72-300 Gryfice

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia,poswieca dużo czasu dla pacjenta,dobrze tłumaczy i zawsze można na Pana Doktora liczyc nawet jeśli nie ma dyżuru czas wolny jest gotowy poswiecic dla pacjeta,pozdrawiamy i dziękujemy Panie Doktorze...
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Ewa Sawicka

al. Wolności 22
Częstochowa

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani. Szkoda słów. Całkowity brak szacunku do pacjenta, arogancja, przyjmowanie dodatkowych osób poza kolejką mimo opóźnień.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. med. Maciej Grodzicki

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Etiudy Rewolucyjnej 48
02-643 Warszawa

Pan doktor jest bardzo kompetentnym, rzeczowym, doświadczonym, uprzejmym lekarzem. Jestem bardzo wdzięczna za czas, który mi poswięcił analizując wyniki badań mojego męża i zalecając sposób postepowania. Bardzo dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: Milena
cóż znam jego żonę i mało być taniej, a nie było