Wielkopolskie Geriatra

Ostrów Wielkopolski

Jest to lekarz o jakim wszyscy marzymy: wspaniały fachowiec, cudowny człowiek dla którego pacjent jest najważniejszy.Jest osobą przemiłą, ciepłą, serdeczną dla pacjentów i ich rodzin.Pani doktór opiekowała się moją mamą która trafiła na jej oddział w bardzo ciężkim stanie. Podeszła bardzo indywidualnie do mojej mamy, pozmieniała leki i w ciągu 3 tygodni stan zdrowia bardzo się poprawił.Życzę wszystkim takiego lekarza.

zzoz
3 maja
63-400 Ostrów Wielkopolski

LEKARZ Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA ! MIŁA ,UPRZEJMA,ODDANA PACJENTOM. WSPANIAŁY LEKARZ !BEZINTERESOWNA!ŻYCZLIWA I SKROMNA LUBIANA PRZEZ PACJENTÓW! OBY TAKICH LEKARZY BYŁO WIĘCEJ ! WSZYSTKIEGO DOBREGO !

Opinia dodana przez: EWA

lekarz Andrzej Jóźwiak