dr n. med. Gerwazy Świderski

Witam. Takie osoby jak Pan Profesor i Pani Doktor ciężko dzisiaj spotkać w świecie medycyny. Jeśli Pacjent bezwzględnie podporządkuje się Profesorowi i zalecenią Pani Doktor może liczyć na niesamowite efekty w leczeniu. Ci Państwo traktują, każdego pacjenta jak członka swojej rodziny.Pozostaję życzyć tym prawdziwym lekarzom z sercem na dłoni długich lat życia.

Mega autorytet w swojej dziedzinie, pomógł wielu ludziom. Ma bardzo specyficzne podejście do pacjenta. Potrafi z nim nawiązać szczególnego rodzaju kontakt. Każdy, kto się u niego leczył, jest z pewnością pod dużym wrażeniem jego osobowości. Metody leczenia rzeczywiście wydają się archaiczne, ale jeśli pacjent podporządkuje się bez reszty metodom leczenia, to jest on też skuteczny. Co do kosztów, to rzeczywiście Pan Profesor nie bierze pieniędzy, prosi natomiast o wsparcie dla kliniki spondyliatrii.

bardzo duza wiedza skutecznosc w leczeniu

bardzo duza wiedza skutecznosc w leczeniu

Witam. Miałem okazję złożyć wizytę profesorowi Świderskiemu. Jest to dość nietypowy lekarz o niekonwencjonalnych metodach leczenie. Przekonałem się o tym realizując recepty wypisane przez profesora. Tylko 1 apteka z 8 posiadała odczynniki do wytworzenia przepisanej maści gdyż większość odczynników jest już nie używana! To są dość archaiczne metody leczenia. Nie wiem czy skuteczne gdyż ból ustąpił po podaniu zastrzyku przez żonę profesora. Koszt wizyty jest ustalany indywidualnie.

Dwa razy miałem przepukline kręgosłupa,promieniującą raz do prawej a drugi raz do lewej nogi.W obu przypadkach Pan prof.mi pomógł.Wspaniały lekarz i człowiek-nie jest to tylko moja opinia.Przyjmuje razem ze swoją żoną doktorem,która jest jego prawą ręką oraz bardzo dobrym fachowcem w dziedzinie leczenia i rehabilitacji.Zdecydowanie polecam!!!!! Chcę dodać,bo widzę u niekturych pojawia się kwota jaką trzeba płacić za wizytę-to jest nie prawda- Pan profesor nie pobiera żadnych pieniędzy za wizytę,więc proszę nie pisać takich rzeczy. Tysiorowski Andrzej

Tysiorowski Andrzej

B. pozytywnie! Przede wszystkim kompetentny, miły, wspaniały człowiek!

B. pozytywnie! Przede wszystkim kompetentny, miły, wspaniały człowiek!

Lekarz unikalny; zresztą również dr Swiderska jako terapeuta.Nie znam innych lekarzy, którzy leczyliby ludzi, nie choroby. Opłata za wizytę-wg uznania pacjenta, tj. na ile go stać.

Opłata za wizytę-wg uznania pacjenta, tj. na ile go stać.

Bardzo,bardzo wspaniały Człowiek i Lekarz.Gdyby nie On moja córka dziś poruszałaby się na wózku inwalidzkim.Polecam Go każdej osobie mającej problemy zdrowotne związane z kręgosłupem. Jego małżonka również zasługuje na słowa pochwały.Wiernie kroczy obok profesora,niosąc pomoc i ulgę potrzebującym.Ja sama jeszcze dziś korzystam z pomocy tych dwojga wspaniałych Ludzi.Niech nikt się nie zastanawia-operacja w szpitalu,czy wizyta i leczenie przez Profesora.Tylko i wyłącznie Pan Profesor.Trzeba być bardzo cierpliwym pacjentem i konsekwentnie wykonywać polecena Pana Profesora i Pani Doktor.Małgorzata.

Profesor dał mi możliwość całkiem innego życia. Dużo mu zawdzięczam. Inni lekarze nie dawali żadnych szans a PAN PROFESOR sprawił, że znowu chodzę!

WITAM Z MOJEJ STRONY TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK ,PŁYNIE OD PANA PROFESORA DUŻO CIEPŁA,SPOKOJU,JA BEDĄC Z MOJA MAMĄ ODCZUŁAM TAK GDYBYM ZNALAZŁA SIĘ W INNYM ŚWIECIE ,BYŁAM POD OGROMNYM WRAZENIEM -POLECAM WIZYTE-POZDRAWIAM