lek. med. Ghassan Abdh Ali Abu Shawareb

Proszę się nie sugerować złymi komentarzami, to że jest obcokrajowcem i czasem ma problem z doborem słów po polsku lub mówi ze specyficznym akcentem niczego nie przesądza. Jak na lekarza pierwszego kontaktu nie mam mu nic do zarzucenia. Dr Abu jest miły i uprzejmy, stara się pomóc w leczeniu, bez problemu zleca niezbędne, właściwe badania, skierowania do specjalistów itp. w ramach swoich kompetencji.

W rejestracji bardzo miła i kompetentna obsługa. Pan doktor Abushawareb bardzo dokładnie przeprowadza badanie, jest uroczy, uśmiechnięty z dobrym podejściem do pacjenta

Lekarz jest kompetentny, fajny, uprzejmy i empatyczny . Dziwią mnie trochę te opinie. Jest obcokrajowcem, ale bardzo dobrze mówi po polsku . Nie mam nic do zarzucenia.

To jest dobry lekarz i nie mam mu nic do zarzucenia. Był fajny , uprzejmy i empatyczny Polecam jak najbardziej ..

Dziwią mnie trochę te opinie. Pan doktor jest obcokrajowcem, ale bardzo dobrze mówi po polsku. Nie mam mu nic do zarzucenia. Zdiagnozował chorobę, dał leki. Był uprzejmy i empatyczny.

Nie ma potrzeby dzwonić do tego lekarza, nie będzie cię słuchał i nie będzie przejmował się twoimi objawami, w zasadzie cię ignoruje. ponadto jego poziom angielskiego jest również słaby, więc nie można się porozumieć ani po polsku, ani po angielsku.

Bardzo słaba komunikacja z lekarzem z powodu miernej znajomosci polskiego Pana „doktora”. Nie słucha pacjenta, nie da się go zrozumieć, po czym odsyła do innego lekarza. Nie polecam!

Nie słucha pacjenta, nie da się go zrozumieć, po czym odsyła do innego lekarza.
Nie polecam!

Lekarz tragiczny. Po polsku ledwo môwi, mimo to nie słucha pacjenta, nie daje w ogóle dojść do głosu po czym w połowie zdania odkłada słuchawkę. Zaleca leki prosto z reklam tv. Omijać szerkim łukiem!

Lekarz nie kompetentny. Obsluga w szybkim tempie, po wizycie dowiedziałem się to samo co mógłbym sobie przeczytać w Google. Ciężko zrozumieć co mowi ze względu na słaby język polski. Stanowczo nie polecam.

I highly recommend dr. Ghassan Abu Shawareb I have been using the services from Dr. Ghassan for several years. The doctor is one of the best specialists I have had the opportunity to find! An extremely experienced, friendly and patient-focused person. I can confidently say that he is a doctor by calling, which can be felt during each visit :)

I highly recommend dr. Ghassan Abu Shawareb