Ginekolog Estetyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Czasami idzie się do lekarza, który ma wiele certyfikatów na ścianie w gabinecie i dużo dobrych opinii, a i tak czuje się, że nie trafiło się do właściwego człowieka. W tym wypadku mam zupełnie inne odczucia - jest dokładnie tak, jak piszecie! Ogromnie się cieszę, że trafiłam w końcu do sensownego gabinetu i mogę kompleksowo zadbać o kłopotliwe kwestie. Jedną taką - nietrzymanie moczu, udało się już opanować. Rewelacja
Opinia dodana przez: Amelia
Ginekolog estetyczny Warszawa dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:)
Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz..
Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Monika
Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Cierpiałam na nawracające infekcje intymne i potwornie utrudniało mi to życie. Przestałam chodzić na basen, co bardzo mnie bolało i życie seksualne z moim partnerem też mocno oberwało. Koleżanka poleciła mi dr. Andrzeja Kałamackiego i to był strzał w dziesiątkę. Doktor nie przepisał mi kolejnego kosztownego leczenia, ale uświadomił mi, że płyny do higieny intymnej których używam nie pomagają, a wręcz przeciwnie! Odstawiłam je, przyjmowałam różne preparaty do odbudowania flory ...
Opinia dodana przez: zofia
Ginekolog estetyczny Warszawa lek. med. Leszek Huzior

lek. med. Leszek Huzior

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

Przychodnia Rejonowa
Powstańców Śląskich 19

Doktor Huzior to najlepszy lekarz, jakiego do tej pory poznałam. Przyjmuje w mojej przychodni, jest zawsze życzliwy, pomocny, ceni pacjentkę, wizyta jest zawsze komfortowa ze względu na jego kompetencję, fachowość i spokój. Wysłuchuje do końca i nigdy nie zostawia bez pomocy. Niestety przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę za przyjmowanie pacjentek ponad dzienną normę, gdyż albo jakaś hiena wytoczyła skargę na Pana doktora, albo sam nfz ma problem, że istnieją jeszcze ...
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

Witam,
Pani doktor Nalewczyńska to doskonały i rzetelny specjalista. Wielokrotnie już byłam na zabiegach w klinice Estinity w Legionowie i muszę przyznać, że pracują tam doskonali fachowcy. Pani Agnieszka wykonywała mi zabiegi powiększania ust oraz likwidacji zmarszczek. Przed sezonem letnim, będę chciała na pewno zapisać się na leczenie nadpotliwości. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, lub boi się bólu, nie ma obaw, można bez wahania iść do Estinity. Polecam !!
Opinia dodana przez: Agata
Ginekolog estetyczny Wrocław lek. med. Łukasz Bełza

lek. med. Łukasz Bełza

Ginekolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Gabinet Medycyny Estetycznej Nowa Estetyka
ul. Biskupia 4/2
50-148 Wrocław

Lekarz bez powolania. Na NFZ odbebnia swoje godziny pracy a podejscia do pacjentki 0. Nie delikatny,chamski i opryskliwy. Do tego podwaza slowa i badania innych cenionych lekarzy.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Oliwia Janiczek

Ginekolog estetyczny, Ginekolog

Horizon Medical Center
Domaniewska 39A (Horizon Plaza)