Ginekolog Onkolog

Bytom Ginekolog onkolog dr n. med. Piotr Stołtny

dr n. med. Piotr Stołtny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Medicus Bytom sp. z o.o.
Reptowska 20
41-923 Bytom

Bardzo polecam. To świetny lekarz, trafiłam do niego po wielu tygodniach szukania odpowiedniego położnika do prowadzenia mojej ciąży i jestem bardzo zadowolona. Po wcześniejszych spotkaniach z innymi ginekologami na terenie Tarn. Góry traciłam po prostu wiarę na to, że w tym mieście znajdę kogoś uprzejmego, który nie traktuje kobiet "z wyższością". Lekarz delikatny, sympatyczny, wszystko wyjaśni i poświęci dużo czasu. Każdą wizytę kończy słowami: "Czy ma pani jakieś pytania?", więc ...
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

wizyta już od 60
Jak dla mnie pani doktor Górecka jest przykładem lekarza z powołania! Pani Doktor wykonywała mi badanie USG II trymestru, gdzie ciąża nie rozwija się prawidłowo. Więc zrobiła to z wielką dokładnością, wyczuciem i delikatnością. Jasno opisała wyniki. Bardzo się przejęła moją sytuacją i zdrowiem Maleństwa. Zaleciła dalsze leczenie Dzieciątka u specjalistów. Z całego serca polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magdalena
Poznań Ginekolog onkolog dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Jeleniogórska 7A/U10
60-311 Grunwald, Poznań

Bardzo polecam Pana Doktora. Niezwykle uprzejmy, sympatyczny, delikatny, bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana i bezpieczna. Wiem że trafiłam w dobre ręce. Lepiej nie mogłam. Jestem o tym przekonana. Bardzo dziekuje.
Opinia dodana przez: Magdalena
Nowy Targ Ginekolog onkolog lekarz Łukasz Laskowicz

lekarz Łukasz Laskowicz

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu
Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

wizyta już od 60
Polecam Pana Doktora Laskowicza pod każdym względem, każda wizyta przebiega zawsze na najwyższym poziomie. Pan Doktor to lekarz z powołania. Najlepszy jakiego znam! Posiada ogromną wiedzę, jest bardzo dokładny i konkretny. Jako jedyny z wielu ginekologów zaproponował odpowiedni zabieg. Wspaniały lekarz i człowiek. Polecam z całego serca.
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

wizyta już od 60
To zadziwiające, że tak młody lekarz może być tak dobrym lekarzem... Doktor Kałamacki wydaje się być naprawdę zainteresowany problemami swoich pacjentów. Zgłosiłam się do niego, ponieważ od jakiegoś czasu nie miesiączkowałam, a doktor Kałamacki wydawał się być tym naprawdę przejęty. Pan doktor od razu zlecił mi odpowiednie badania. Obecnie czekam na wyniki, na kolejną wizytę jestem umówiona w przyszłym tygodniu, ale... jakoś przestałam się obawiać. Mam wrażenie, że nie mam ...
Opinia dodana przez: Julianna
Kraków Ginekolog onkolog dr hab. n. med. Paweł Basta

dr hab. n. med. Paweł Basta

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Docent jest nieocenionym specjalistą. To jak prowadzi pacjentkę jest zjawiskowe. Spokojnie, rzeczowo niezwykle skrupulatnie, konsultują z innymi specjalistami. Potrafi zaradzić tam gdzie inni rozłożyli ręce. Byłam jego pacjentką w SCM clinic i bardzo serdecznie go wszystkim kobietom ze schorzeniami piersi i ginekologicznymi polecam.
Opinia dodana przez: Joanna
 Ginekolog onkolog lek. med. Dorota Niewęgłowska

lek. med. Dorota Niewęgłowska

wizyta już od 150
Bardzo dobra ginekolożka. Była u niej już kilka razy w SCM clinic. Niby normalne wizyty, a przy okazji wykryła u mnie mięśniaki macicy. Już wiem skąd u mnie te nietypowe bóle. Czeka mnie teraz zabieg, ale jestem spokojna, bo Pani doktor jest mega dobrym specjalistą. Poza tym klinika też jest bardzo dobrze wyposażona i ma najwyższy standard opieki.
Piaseczno Ginekolog onkolog  Leszek Gmyrek

Leszek Gmyrek

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Dr. Gmyrek prowadził od początku moją ciążę. Podczas każdej wizyty poświęcał mi wystarczającą ilość czasu, wszystko szczegółowo wyjaśniał, a wszelkie "fiksacje" i nieuzasadnione obawy uspokajał dzięki czemu w czasie ciąży, której przechodzenie, momentami nie było łatwe, nie zwariowałam ;) Miałam też to szczęście, że w czasie porodu był w szpitalu i przyjął na świat mojego syna.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

wizyta już od 60

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

wizyta już od 60
Polecam ❤️👍 fachowa, miła, zna się na na swoim zawodzie znakomicie ! Bardzo dokładna i delikatną jak ktoś wyżej napisał.
Opinia dodana przez: Ania Ns