Ginekolog Onkolog Jelenia Góra

Jelenia Góra

Do doktora Bielasika zgłosiłam się na rutynowe badania od razu wzbudził on we mnie zaufanie nietylko jako lekarz ale i człowiek.Wykrył nieprawidłowości u mojego maleństwa zalecił dalszą diagnostyke i pomoc na którą zawsze mogłam liczyć.Potem spotkałam Pana doktora w szpitalu w Jeleniej Górze gdzie w 100%zadbał o mój komfort fizyczny i psychiczny jak i również mojego maleństwa.Panie doktorze dziekuję serdecznie za pomoc na ciężkim życiowym zakręcie a was drogie panie namawiam do badań prenatalnych dla własnego komfortu psychicznego i zdrowia waszego dziecka.A jako lekarza polecam Pana Karola Bielasika!

Opinia dodana przez: Irena26 irendziergas

Jelenia Góra

do Pana doktora chodzę już ładnych kilkanaście lat, dzięki niemu mam dwie wspaniałe córeczki, polecam w 1000% zawsze mogę na niego liczyć