Lekarze Legionowo

Implantolog, Chirurg stomatolog

Ortho Room
Zegrzyńska 1D
05-120 Legionowo

Jeśli to czytasz, to znaczy że niebawem nie będziesz miał(a) problemów z resekcją, ekstrakcją, implantem itp Zgadzam się z zamieszczonymi komentarzami. Profesjonalnie, genialnie z empatią do pacjenta-mistrz świata!!! Dodam- taktowny, kompetentny i uczciwy. Idź- zrób, to co trzeba zrobić, a myśli krążące wokół mitów i opowieści wolnej treści o bólu, cierpieniu - pożegnasz. Polecam.
Opinia dodana przez: Marzena
{'id': 11309, 'name': u'Legionowo'} Stomatolog
                                       lek. stom. Dorota Przybysz

lek. stom. Dorota Przybysz

Stomatolog, Protetyk

Królowej Jadwigi 4/134
05-120 Legionowo

Jestem pod wrażeniem po wizycie u pani doktor Przybysz w Formmedzie. Zawsze bałam się dentysty, a u niej okazało się, że wszystko może być miło, z uśmiechem i bez bólu. Nawet zastrzyk znieczulający zrobiła tak, że nie czułam żadnego bólu. Wszystko mi wyjaśniła, pokazała na zdjęciu gdzie mam problem. Przy okazji okazało się, że mam jeszcze ubytek w innym miejscu. Bez stresu zapisałam sie na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Hania W
{'id': 11309, 'name': u'Legionowo'} Psychiatra
                                       dr Paweł Kaczmarek

dr Paweł Kaczmarek

Psychiatra

medik
Legionowo

Namiar do Pana Dra dostałam od przyjaciółki, która sama była bardzo zadowolona z leczenia. Pan Dr prawidłowo zdiagnozował chorobę (poprzedniemu się nie udało), wzbudził zaufanie już na pierwszej wizycie. Jest bardzo zaangażowany i prowadząc wywiad dopytuje o wszystko wprowadzając jednocześnie elementy terapii. Znajduje czas nawet jeśli chcę się zapisać na ostatnią chwilę. Bardzo dba o to aby przepisywane leki były optymalnie dobrane nawet jeśli wiąże się to z próbowaniem różnych ...
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Elżbieta Jamiołkowska

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Powiedzieć, że to doskonały lekarz, to nic nie powiedzieć. To lekarz nad lekarzami. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy w leczeniu chorób oczu, życzę by udało się im skorzystać z porady i leczenia przez Panią dr.E.Jamiołkowską.
Opinia dodana przez: Henryk,Andrzej

Tomasz Petelewicz

MEDIQ Szpital i Poradnie Specjalistyczne
Józefa Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Po wielu miesiacach oraz licznych wizytach u specjalistow ortopedow trafilem do Pana dr Petelewicza , ktory po konsultacji stwierdzil , ze musze miec operacje endoprotezy biodra . Inni lekarze stawiali bledna diagnoze , ze musze miec operacje kolana , a nie biodra . W dniu 02.06.2021 zostala wykonana u mnie operacja endoprotezy biodra przez dr Petelewicza . Po 5 tygodniach od operacji moge chodzic o wlasnych silach bez pomocy kul ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Katarzyna Rusek

Przychodnia nr.1
legionowo
05-120 Legionowo

Wspaniała ,ciepła i wrażliwa osoba . Kochająca swoją pracę ....Super podejście do małego pacjenta ,Polecam
Opinia dodana przez: awesok@gmial.com

lek. dent. Tomasz Ankiewicz

Królowej Jadwigi 4/134
05-120 Legionowo

Stomatolog z powołania, bardzo dokładnie leczy. Informuje i tłumaczy wszystko pacjentowi. Lekarz godny polecenia. :)
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Barbara Błażejczyk

05-120 Legionowo

Pani dr.Basia jest super,miła polecam ją, ma podejście do dzieci i dokładnie zawsze bada nie patrząc na zegarek bo kolejny czeka pacjent zawsze poświęca czas swemu pacjentowi.Ja osobiście znam ją z własnego doświadczenia gdy byłam jej pacjentką zaczynała swe doświadczenia lekarskie w Legionowie a teraz mój synek jest jej pacjentem.Ale tan czas leci.

Paweł Nowicki

Chirurg urazowy

Mediq
Legionowo

Taki powinien być każdy lekarz: kompetentny, rzeczowy, kulturalny, spokojny i - co równie ważne - rozmawiający z pacjentem jak człowiek z człowiekiem. Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. W ubiegłym roku doznałem złamania skośno-spiralnego czwartej kości śródręcza. Nie wchodząc w zbędne szczegóły, proponowane rozwiązanie operacyjne w szpitalu publicznym w ramach NFZ nie wyglądało najlepiej, dlatego zdecydowałem się na konsultację i w efekcie na operację w placówce prywatnej specjalizującej się w ...
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Marzanna Bąk-Nowak

twoja dentystka
Jgielońska 9d/10
05-120 Legionowo

Bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam Panią doktor wszystkim pacjentom.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Dominika Cieślikiewicz

05-120 Legionowo

Lekarz o którym nie jestem w stanie powiedzieć złego słowa. Zawsze dobrze przeprowadzony wywiad i odpowiednio dobrane leki. Polecam każdej osobie która jeszcze się zastanawia czy iść do pani Dominiki!
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Alina Hapter

05-120 Legionowo

Bardzo dobry lekarz!!! jestem zadowolona, że to mój lekarz rodzinny. Nigdy się nie zawiodłam!!! 100 lat Pani Doktor, 100 lat!!! pacjentka małgorzata b.

lekarz Paweł Uchański

Ortopeda, Traumatolog

Przychodnia
Sowińskiego 4
Legionowo

W piątek 25 marca 2022 Pan Doktor operował kciuk trzaskający mojego trzyletniego syna na NFZ w Multimedice w Zielonce. Wcześniej odbyliśmy wizytę w gabinecie Pana Doktora w tej placówce. Z całego serca polecam wizyty u Doktora Uchańskiego wszystkim mamom maluszków z problemami ortopedycznymi. Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem, posiada ogromną wiedzę. Również ma wspaniałe podejście do dzieci. Jest zaangażowany i naprawdę zależy mu na wyleczeniu pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia, ...
Opinia dodana przez: Lulek

lekarz Marek Kwiatkowski

Piaskowa 13 lok. 1
05-119 Legionowo

Co prawda ja odbyłam u doktora tylko 2 wizyty, bo potem musiałam pójść do neurochirurga, ale zdecydowanie potwierdzam powyższe opinie. Bez problemu uzyskałam skierowanie na potrzebne badania. Nawet byłam zawiedziona, że muszę iść do innego specjalisty, którego, notabene, polecił mi właśnie dr Kwiatkowski. Bardzo dobrze polecił, zresztą, a to też o czymś świadczy. Monika Plisecka

Iwona Banach-Owczarek

Księdza Augustyna Kordeckiego 13
05-120 Legionowo

Doskonale wyposażony gabinet. Indywidualne podejście Pani doktor. Najpierw bardzo dokładna analiza problemu, następnie sposób leczenia i bardzo dokładna informacja na każdym etapie leczenia. Zdecydowanie polecam polecam
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Lidia Kołakowska-Fudalej

05-120 Legionowo

Jest świetna to co robi to robi z sercem i pasją Polecam

lek. dent. Ewa Biernacka

Pałacowa 10
Legionowo

Cieszę sie,że Pani Ewa znalazła się w rankingu. Jestem w trakcie leczenia kolejnego zęba ( w tym gabinecie ) i poraz kolejny spotkałem się z bardzo miłym i kompetentnym podejściem lekarza do pacjenta. W gabinecie jest miła atmosfera, co powoduje, że w końcu dosyć przykre zabiegi nie są takie straszne. Szczerze polecam. Marek Kamiński

lek. dent. Renata Brudnicka

Stomatolog, Ortodonta

05-120 Legionowo

najlepszy lekarz na świecie! przemiła, kompetentna, umiejętnie i cierpliwie tłumaczy, do tego pacjent czuje, że jej również zależy aby wszystko było w porządku. Polecam gorąco!

lekarz Maria Kanty-Okulewicz

Internista, Gastrolog

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Bardzo polecam Panią Doktor! Jest niezwykle skrupulatną, skupioną na pacjencie osobą. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, przegląda poprzednio przeprowadzone badania, zleca dalsze, by niczego nie przeoczyć. Stąd czasem zdarzają się opóźnienia, co w sytuacji, gdy wizyty odbywają się bez patrzenia na zegarek i trwają tyle, ile pacjent potrzebuje jest zrozumiałe. Zawsze bada pacjenta, znajdując w ten sposób źródło/a bólu lub dyskomfortu. Pani Doktor zawsze wysłucha, wszystko szczegółowo objaśni, wskaże miejsca, gdzie ...
Opinia dodana przez: Magdalena