lekarz Dariusz Adam Dębowski

Nie rozumiem negatywnych opinii o Panu Doktorze Dębowskim. Poszłam z polecenia przyjaciółki na moją pierwszą wizytę ginekologiczną w życiu i od kilku lat chodzę tylko do Pana doktora. Uprzejmy i kulturalny, nigdy nie dostałam żadnego komentarza o wyglądzie i o tym czy powinnam mieć dzieci czy nie. Tłumaczenie dolegliwości jest opisane praktycznie i krótko, aby dowiedzieć się czegoś baaardzo dokładnie o chorobie najlepiej dopytać, natomiast jeśli chodzi o leczenie i wykonywane badania Pan doktor wszystko dokładnie opisuje. Pokazuje USG na bieżąco, tłumaczy, pyta o komfort pacjenta. Wizyty są szybkie, ale dokładne.
Jeśli chodzi o wykonywanie badań płatnych, najwyraźniej taka jest polityka przychodni. Wiele badań nie jest finansowanych w naszym Państwie w ramach NFZ lub są ograniczone. Przykładowo cytologia jest finansowana co 3 lata od 25 r.ż, a powinno ją się robić co rok! I o tym mnie również w przychodni poinformowano zarówno w recepcji jak i przez Pana doktora. Co do USG piersi można zrobić je gdzieś indziej. Koszty są opisywane przed wizytą. Mają Państwo prawo wybrać czy chcecie skorzystać z nich w przychodni czy zrobić gdzieś indziej i wrócić z wynikiem do lekarza.

Jestem pacjentka tego doktora od 11 lat. Prowadził mi ciążę, później zaproponował odpowiednią metodę antykoncepcji. Wizyty raczej szybkie ale dla mnie to akurat plus. Póki co nie mam problemów ze zdrowiem w zakresie ginekologii ale wierzę, że jeśli się pojawia to pan doktor będzie kompetentna osoba do pomocy.

Lekarz porażka następnego dnia znalazłam się w szpitalu skarga została złożona nie udzielił żadnej pomocy tacy lekarze powinni mieć zakaz wykonywania zawodu żałuję tylko ze nie nagrałam rozmowy z nim idąc do lekarza z myślą że otrzymam pomoc a on mnie wyśmiał

Drogie Panie przestrzegam przed tym lekarzem. Gorzej trafić nie mogłam. Nie dość, że za badania, które należą się w ramach NFZ (wizyty w ramach NFZ) chciał pieniędzy to w trakcie ciąży miałam nieleczoną cukrzycę ciążową (bardzo wysoki wynik krzywej cukrowej). Dowiedziałam się o tym po fakcie gdy ginekolog po porodzie spisywał dane z książeczki ciąży.

Super człowiek, super lekarz! Chodzę do doktora od kilku lat i naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić. Całą ciążę poprowadził, dbał o badania, miałam 4 usg, a badań KTG to nie zliczę nawet.

Trafiłam z przypadku i tak samo szybko jak się pojawiłam tak szybko uciekłam. Byłam w 3 mc ciazy, USG dopochwowe, tekst Pana doktora: "dwie półkule mózgu, mądry po tacie" pomyślałam sobie serio ???wtf? Pomyślałam :nietrafiony żart. Potem USG przez brzuch - wszytsko Ok. Koniec USG zostaje z żelem na brzuchu żadnej chusteczki do wytarcia ani nic... fatalne podejście do pacjentek. Rozumiem, ze można nie lubić kobiet, uważać je za gorsze i głupsze, ale przy profesji ginekolog?? Hmm słabe.

Ostatnio przyszłam do przychodni w której doktor pracuje na badanie oraz omówić wymianę wkladki antykoncepcyjnej. I tu zacząć się cyrk. Pań doktor powiedział że muszę w tym wieku już mieć hormonalną( to akurat potwierdzone u innych) ale na pytanie jak to ma wyglądać powiedział że tych wkładek nie ma w aptekach ale jego kolega w prywatnym gabinecie ma i może mi założyć , cała impreza 1500 zł. Ha ha wkładka w każdej aptece a jak się dobrze poszuka to kosztuje nie 800 zł a 550 zł i założenie na NFZ bezpłatne. Naciagacz nic dodać nic ująć

Jeszcze jakiś czas temu polecałam każdemu, chodziłam do doktora przez 3 lata w tym przez pierwszą ciąże. Bardzo miło wspominam ten czas, nie miałam mu nic do zarzucenia. Po roku od ostatniej ciąży wróciłam ponownie już do nowej siedziby. Z wizyty na wizyte byłam zdziwiona jak bardzo jego podejście do pacjenta się zmieniło. Co prawda jest dalej bardzo miły ale jeśli chodzi o opiekę nad ciężarną to jakaś pomyłka. Jestem w 24 tyg ciąży, podczas tego czasu tylko jedno usg zrobione w 8 tyg później lekarz wspisuje wyniki robione prywatnie ( badania prenatalne, połówkowe). Ani razu nie sprawdził pulsu płodu a za każdym razem wpisuje w ksiązeczke że wszystko jest ok. Na pytanie o usg, zbywa za każdym razem. Miarka się przebrała gdy pojawiłam się na wizycie ponieważ twardniał mi brzuch i wywoływało to bóle. Niestety tym razem róznież nie zrobł usg, zbył jak za każdym razem i kazał poprosić lakarza który wykona badania połówkowe aby sprawdził czy wszystko jest ok !!! Zawiodłam się bardzo a tak go polecałam przez dłuższy czas.

Długo z mężem starałam się o dziecko więc jak test pokazał 2 kreski byłam najszczęśliwsza na świecie. W 5/6 tygodniu udałam się do lekarza, miałam wrażenie, ze mu się śpieszy i chce jak najszybciej się mnie pozbyć. Zapytał się co mnie sprowadza, powiedziałam, że jestem w ciąży, pierwszy dzień ostatniej miesiączki . On do mnie że to jeszcze nie jest ciąża jak zrobił USG jak najbardziej wyszło , że jestem w ciąży a on na to że i tak jest to jeszcze za małe i że to nie jest żadna ciąża ( wiedział ile staraliśmy się o dziecko) i że to za wcześnie powiedziałam, że tak długo się staraliśmy a on że inni dłużej się starają :( chciałam również zwolnienie bo pracuje w szkodliwych warunkach wyjaśniłam że opary chemii itd. a on nic że mi nie da zwolnienia bo to za wcześnie . Poszłam do innego ginekologa i bez problemu dostałam zwolnienie !! teraz jest prawo iść na zwolnienie od pierwszego dnia ciąży !!

Lelarz dość przyjemny nie mam mu nic do zarzucenia prucz tego zw irytuje mnie fakt ze wysyla mnie na zbyt duzo platnych zbednych jako platne moim zdaniem badac. Bo w moim przekonaniu usg piersi moge wykonac za darmo.