Filtruj terminy

34-400 Nowy Targ

Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Dorota Niewęgłowska

lek. med. Dorota Niewęgłowska

wizyta już od 60
Pani Dorota to świetny specjalista, wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości oraz poradziła wykonanie dodatkowych badań dotyczących ogólnego stanu zdrowia, co pokazuje, że dostrzega szereg innych aspektów zdrowotnych nie koniecznie związanych stricte z ginekologią. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze.
Opinia dodana przez: Halina
Kraków Ginekolog onkolog lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

wizyta już od 60
Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria

lekarz Joanna Borzęcka - Klec

Opinia dodana przez: daria
 Ginekolog onkolog dr n. med. Wojciech Kolawa

dr n. med. Wojciech Kolawa

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Doktor Kolawa to prawdziwy lekarz z powołania. Jest znakomitym specjalistą, profesjonalistą, a dodatkowo bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Potrafi rozmawiać z pacjentkami na każdy temat, odpowie na wszystkie pytania. Zawsze poświęci swojej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie pośpiesza i nie patrzy na zegarek. Jest bardzo delikatny i taktowny, a przy tym ma niesamowite poczucie humoru, tak więc rozmowa z nim (nawet na trudne tematy) to czysta przyjemność. Dla ...
Opinia dodana przez: Liliana
 Ginekolog onkolog dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Myślę, że mogłabym napisać wszystko co najlepsze o Panu doktorze. Lekarz bardzo profesjonalny, rzeczowy, przemiły. Podczas wizyty nie ma nawet chwili skrępowania, panuje przyjazna atmosfera. Bada delikatnie, ale dokładnie. Usg trwa długo i nie zbywa pacjentki i odpowie na każde pytanie jak najbardziej wyczerpująco, doradzi ale nic nie narzuca. Trafiłam przypadkiem, od razu zdecydowałam się prowadzić całą ciążę i na pewno zostanę na dłużej, bo niewielu lekarzy traktuje pacjenta z ...
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Łukasz Dancewicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Daję dużą piątkę z plusem dla tego pana. Nic dodać nic ująć! Chodzę do niego już jakiś czas i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Na temat zalet mogłabym rozpisywać się długo, ale nie starczy mi miejsca i czasu :D Podsumowując zatem. Ma bardzo dużą cierpliwość co w przypadku skomplikowanych kobiet (jak ja!) jest dosyć istotne 😉. Fajnie wszystko tłumaczy. Ma mega miłe i pozytywne podejście.
Opinia dodana przez: Magda
 Ginekolog onkolog dr n. med. Wojciech Pabian

dr n. med. Wojciech Pabian

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Trafiliśmy do doktora z marzeniem posiadania dziecka. Zastosowaliśmy terapię hormonalną i poskutkowało to ślicznym i zdrowym maluszkiem, który ma dzisiaj 1 miesiąc. Z okazji pierwszego miesiąca przyszłam dodać pozytywną opinię :)
Opinia dodana przez: Weronika
Wrocław Ginekolog onkolog prof. zw. dr hab. Marian Gabryś