Filtruj terminy

Ginekolog Onkolog Warszawa

dr n. med. Sławomir Witkowski

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi i chętnie odpowiada na każde pytanie. Jest uprzejmy i miły.

lekarz Monika Dąbrowska

centrum onkologii
wawelska15

Pani doktor jest osobą cudowną, pełną empatii. Potrafi pocieszyć i upewnić w możliwości wyleczenia. Dzięki Pani doktor dzisiaj jestem zdrowa - rak zołądka
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Dariusz Włodarczyk

bestDent
Powstańców Śląskich 85 lok.u5
01-466 Bemowo, Warszawa

Trafiłam do Pana Dariusza ponad rok temu. Jest świetnym lekarzem, traktuje pacjentów z szacunkiem, zawsze odpowiada na pytania, nawet te które mogą wydawać się głupie. Jeszcze nigdy nie wyszłam od Pana Doktora zawiedziona czy zaniepokojona, ma ogromną wiedzę i świetnie z niej korzysta. Poświęca na każdego pacjenta tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Piotr Sobiczewski

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Fantastyczny lekarz z powołania. Bardzo przejmuje się pacjentami, sprawnie i szybko podejmuje decyzje co do leczenia na podstawie rzetelnie przeprowadzonych badań. Bez żadnych problemów w przypadku nagłej sytuacji załatwia nawet termin operacji. Kontynuuje z zaangażowaniem leczenie po operacji. Jest uprzejmy i dba o dobre samopoczucie pacjentów a w tej specjalizacji bywa to trudne.
Lekarz ewidentnie z ogromnym doświadczeniem o czym świadczą przeprowadzane operacje. Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi za ...
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Paweł Knapp

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Maciej Olszewski

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA

Świetny lekarz, przeprowadził u mnie operację, której bardzo się bałam. Może sprawiać wrażenie nieco chłodnego, ale jest w pełni profesjonalistą, który bardzo rzetelnie wykonuje swoje obowiązki.

Piotr Sołowiej

Ginekolog onkolog

Lekarz przyjmuje prywatnie. Widać, że lubi tę formę. Jednak co do wizyty pozostawia wiele do życzenia. Na wstępie usg I trymestr wykonane bardzo niedelikatnie z uderzeniami w brzuch. Martwię się czy nie zrobił ten lekarz krzywdy dziecku. Patrząc na nagranie cd płaczę gdy widzę jak moje dziecko cierpiało przez niego.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Maciej Olszewski