Lekarze Zielonka

lekarz Jacek Rutka

Nefrolog dziecięcy

05-220 Zielonka

Dawno nie spotkałam lekarza z tak dobrym podejściem dzieci. Córka miała USG brzucha, a ma bardzo duże łaskotki więc obawiałam się że będzie kłopot. Doktor zagadywał, żartował i wprowadzał bardzo pozytywną atmosferę podczas badania. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ewa Jakuczek kowalczyk

Ginekolog, Ginekolog położnik

05-220 Zielonka

Potwierdzam wcześniejsze opinie - pani dr jest bardzo ciepłą osobą, cierpliwą, każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu, ile dana osoba potrzebuje. Wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia, żadnego pytania nie pozostawia bez odpowiedzi, a przy tym jest niezwykle delikatna, dzięki czemu wizyty zawsze są przyjemne i zupełnie bezstresowe.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Sławomir Święcicki

SPZOZ Miejski Ośrodek Zdrowia
ulica Mickiewicza 18
05-220 Zielonka

Lekarz kompetentny, cierpliwy, tłumaczy pacjentowi problemy. Podczas wizyty czułam, ze koncentruje się na moich problemach. Chętnie wrócę, gdy zaistnieje potrzeba.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Anna Gontarewicz

Wyszyńskiego 7 bl.16/450
05-220 Zielonka

Doktor Anna prowadziła moja pierwsza ciąże od początku do samego końca, była ze mną również przy porodzie. Na prawdę godna polecenia lekarz widac ze z powołaniem. Bardzo polecam. Czułam się zaopiekowana.
Opinia dodana przez: Milena

Wojciech Jasek

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

05-220 Zielonka

Bardzo dobry lekarz, miły i wyjaśnia człowiekowi sprawę normalnym językiem. Opiekuńczy i wzbudza zaufanie, kultura osobista i jego kompetencje są na prawdę na wysokim poziomie. Mogę polecić Pana Jaska i dobrze że tu go znalazłam. Oby więcej tak dobrych osób

lekarz Robert Witek

Literacka 40
05-220 Zielonka

bardzo profesjonalny lekarz, polecam serdecznie! Pan doktor rozwiązał bardzo szybko mój problem, niepotrzebnie panikowalam
Opinia dodana przez: anna.kos.

lekarz Robert Proczka

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

SPZOZ Miejski Ośrodek Zdrowia
ulica Mickiewicza 18
05-220 Zielonka

Wspaniały, empatyczny i niezwykle zaangażowany lekarz. Walczy do końca o każdego pacjenta . Zawsze będę Panu bardzo wdzięczna Panie Doktorze za uratowanie mi życia. Z wyrazami szacunku i wdzięczności. Ewa Żak
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Barbara Stańczyk

Chopina 4
05-220 Zielonka

Pani doktor bardzo miła, kulturalna i rzeczowa. Mój trzyletni synek zazwyczaj boi się lekarzy, Pani doktor wykazała się jednak dużym spokojem i cierpliwością, tak że wizyta przebiegła bez większej histerii ze strony mojego dziecka. Dziecko zostało dokładnie przebadane, a Pani doktor odpowiadała na wszystkie nurtujące nas pytania. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Dominika Bąk

Lekarz rodzinny

Indywidualna Praktyka Lekarska Dominika Bąk-Kuczkowska
Kocanki
Zielonka

Bardzo profesjonalna i zdolna Pani Doktor. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Stawia niesamowicie trafne diagnozy. Trzeba przyznać, że zna się na rzeczy :) Wiedza ogromna, chęć pomocy również, nie boi się wyzwań. Polecam ją wszystkim znajomym - jest naprawdę świetna !!!
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Włodzimierz Kasierski

Rehabilitant

Laskowa 20
86-005 Zielonka

Pan doktor jest wysokiej klasy specjalistą . Wizualnie dostrzega urazy bez zbędnej analizy. Jako nieliczny lekarz neguje błędy kolegów po fachu .Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Anna Rejmer-Szymańska

Wyszyńskiego 7 bl.16/450
05-220 Zielonka

Pani doktor przesympatyczna z podejściem do maluchow. Zawsze dokładnie ogląda dziecko, pyta co i Nas słychać. Nie jest zwolenniczką antybiotyków. Wykryla u synka refluks kiedy lekarz pierwszego kontaktu umierał się że dziecko się przejada. Polecam serdecznie Panią doktor na wizyty prywatne.
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Hanna Wujkowska

Czwartaków 13 A
05-220 Zielonka

PO PROSTU SUPER LEKARZ..WYSŁUCHA DORADZI PORADZI CIERPLIWY I KOMPETENTNY I POSIADAJACY BOGATA WIEDZE MEDYCZNA POLECAM PANIA DOKTOR BO WARTO OBY WIECEJ TAKICH LEKARZY Z POWOLANIA
Opinia dodana przez: MAREK

lek. dent. Urszula Rodak

Lipowa 6
05-220 Zielonka

Od 12 lat Pani Doktor opiekuje się naszą rodziną. Ogromny talent wsparty najnowszą technologią daje doskonałe wyniki. Jestem bardzo wymagająca - a Pani Doktor spełnia wszystkie moje oczekiwania. Polecam w każdym aspekcie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Maddox

Prymasa Wyszyńskiego 7
05-220 Zielonka

Z czystym sercem polecam Panią doktor. Poszłam z nawracającym problemem z rwą kulszową - głównie po leki przeciwbólowe i przeciwzapalne(jak to zwykle robiłam, bo wizyty u ortopedy już za mną). Pani doktor przeprowadziła wywiad, zbadała, oprócz recepty na leki wystawiła również skierowanie na serię zabiegów rehabilitacyjnych (krioterapia, prądy, pole magnetyczne, laser). Poświęciła dużo czasu na wizytę. Pani doktor jest rzeczowa, uprzejma i zainteresowana zdrowiem pacjenta. (wizyta na NFZ). Dziękuję i ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Agnieszka Idźkowska-Guz

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Linia Zdrowia
ul. Wrzosowa 66
05-220 Zielonka

Sposoby leczenia Pani Agnieszki są rewelacyjne. Miła, sympatyczna, z każdym znajdzie "wspólny język". A co najważniejsze w szybkim czasie otrzymaliśmy skuteczną pomoc. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Blanka

mgr Anna Polcyn-Radomska

Psycholog, Psychoterapeuta

PoRadA Centrum psychoterapii, diagnostyki psychologicznej i szkoleń
Pustelnicka 15F/2
05-220 Zielonka

Pani Ania jest bardzo wyjatkowym specjalista w swojej dziedzinie: > oprocz znaczacego doswiadczenia oraz wiedzy, ma wprost niezglebione > poklady empatii i indywidualne podejscie do kazdego "pacjenta". Jest > wiec psychologiem z powolania. Jestem Jej ogromnie wdzieczna za > przeprowadzenie mnie przez trudny czas w moim zyciu. Z pomoca Pani Ani > przyjrzalam sie mojej przeszlosci, zrozumialam jak wielki ma ona > wplyw na moje obecne zycie, nauczylam sie roznych ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Wieczorek

Urolog

05-220 Zielonka

Niezwykły lekarz który z wielkim zaangażowaniem stara się pomóc pacjentowi we wszystkich zmaganiach z chorobą, w tym związanych z przewlekłym bólem! Byłam jego pacjentką tylko wpadkowo, bo jestem tzw. skomplikowanym przypadkiem z pogranicza urologii i ginekologii. Nie mogę zatem podsumować wyników mojego leczenia, bo ono jeszcze długo potrwa i będzie wymagało konsultacji ze specjalistami z innych dziedzin medycyny. Chciałam jednak podkreślić z całą mocą, że ten kompetentny i wrażliwy na ...

dr n. med. Robert Szamborski

Laryngolog

Centrum MULTI-MEDICA Sp. z o.o.
ul. Józefa Poniatowskiego 97
05-220 Zielonka

Wizyta z polecenia rodziców. Miałe problem z zawrotami głowy. Przeszedłem wiele gabinetów, lekarzy, doktorów i profesorów a w głowie jak mi się kręciło tak kręciło. I wizyta u doktora Szamborskiego. Wizyta komercyjna, tłum pacjentów przed gabinetem. Doktor sympatyczny, miły. Krótka rozmowa, konkretne pytania, nie lub jak mówi się nie na temat. badanie lekarskie, zajrzał tu i tam. Zapytał czy jestem ktoś jest ze mną, ponieważ wykonał mi magiczne wyginanie moją ...
Opinia dodana przez: ARTUR

lekarz Leszek Ostrowski

Kolejowa 49
05-220 Zielonka

Bardzo polecam! Co najważniejsze wizyty nie są stresujące, można o wszystko zapytać. Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia.
Opinia dodana przez: Dominika

dr Ija Sanocka

05-220 Zielonka

Moja ukochana Pani doktor. Zawsze wysłucha, doradzi, skieruje na badania, bardzo delikatnie robi cytologię i usg. Poleciła mi ją znajoma a ja kolejnej znajomej poleciłam i wszystkie bardzo chwalimy sobie Panią doktor.
Opinia dodana przez: Edyta