Ginekolog Położnik

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szlak 20
Kraków

wizyta już od 40
Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.
Bardzo dobry lekarz z długoletnim stażem.
Przyjmuje na NFZ w przychodni na Rumiankowej, wtorki, środy i piątki po 16 nastej.
Opinia dodana przez: Kate

lek. med. Maciej Pawlina

Prywatna Praktyka Lekarska Maciej Pawlina
Wysockiego 9
Żyrardów

Trafiłam do doktora z polecenia pani ginekolog, ponieważ wystąpiło u mnie poronienie chybione. Pan Maciej po badaniu i rozmowie dał mi nadzieje na zdrowa ciąże, na prawdę spotkałam wielu lekarzy ginekologów którzy nie powinni mieć styczności z pacjentami a tu- anioł nie człowiek. Czułam ze jestem w dobrych rękach i bardzo szybkie wróciłam do siebie. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Andrzej Wróbel

Ginekolog położnik, Ginekolog

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

wizyta już od 100
Dr. Wróbel nigdy nie zachował się niestosownie względem mnie- a byłam na to uczulona po poprzednim lekarzu. Jest profesjonalista a do tego niezwykle miły, sympatyczny i odpowiada tak na pytania że od razu widać że to powołanie. Ma wspanałe podejście do pacjentek jeszcze żaden ginekolog mnie tak delikatnie nie badał. Właściwie tylko z dr Wróblem byłam w stanie rozmawiać o swoich intymnych sprawach szczerze. To On wykryl u mnie endometrioze. ...
Opinia dodana przez: Mita
Bytom Ginekolog położnik dr n. med. Piotr Stołtny

dr n. med. Piotr Stołtny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Medicus Bytom sp. z o.o.
Reptowska 20
41-923 Bytom

Bardzo miły i kompetentny lekarz z poczuciem humoru, który NIE zerka na zegarek i poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Bardzo fajnie tłumaczy !! polecam
Opinia dodana przez: kate

prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Prof. Bulsa co za lekarz! Nigdy jeszcze lekarz nie poświecił mi tyle czasu wyjaśniając wszystko bardzo dokładnie wraz z rysunkami. Bardzo rzeczowy i kompetentny oraz delikatny. Wszystkim polecam ponieważ merytorycznie jest świetny i zależy jemu na pacjentce.
Opinia dodana przez: Anna

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 60
Chciałabym podzielić się moją historią. Otóż odkąd pamiętam miałam naprawdę duże trudności z osiąganiem orgazmów. Zawsze wydawało mi się, że coś jest ze mną nie tak. Po poleceniu przyjaciółki spotkałam się z doktorem Tomaszem Bastą w Intima Clinic. Ten wspaniały człowiek wytłumaczył mi jak działa kobieca anatomia i mechanizm osiągania satysfakcji. Przeszłam dokładny wywiad i badania (również hormonalne). Zdecydowałam się też skupić na osiąganiu orgazmów łechtaczkowych. Doktor zrobił mi zabiegi ...
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Robert Markowski

1-szej Brygady 7
66-530 Drezdenko

Witam, bardzo polecam dr Markowskiego. Korzystałam z usług wielu lekarzy i jedynie do niego mam pełne zaufanie. Pomógł mi w bardzo nietypowym problemie. Rzetelny ma bardzo dużą wiedzę. Spokojnie i rzeczowo wytłumaczył. Jestem mu wdzięczna. Jeszcze raz POLECAM
Opinia dodana przez: Natalia