Ginekolog Położnik

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

wizyta już od 100
Dr. Wróbel nigdy nie zachował się niestosownie względem mnie- a byłam na to uczulona po poprzednim lekarzu. Jest profesjonalista a do tego niezwykle miły, sympatyczny i odpowiada tak na pytania że od razu widać że to powołanie. Ma wspanałe podejście do pacjentek jeszcze żaden ginekolog mnie tak delikatnie nie badał. Właściwie tylko z dr Wróblem byłam w stanie rozmawiać o swoich intymnych sprawach szczerze. To On wykryl u mnie endometrioze. ...
Opinia dodana przez: Mita
Kraków Ginekolog położnik  Monika Bobrzyńska

Monika Bobrzyńska

Szlak 20
Kraków

wizyta już od 40
Pan doktor prowadziła moje dwie ciąże i była przy porodach. Jest miła rzeczowa i profesjonalna.
Bardzo dobry lekarz z długoletnim stażem.
Przyjmuje na NFZ w przychodni na Rumiankowej, wtorki, środy i piątki po 16 nastej.
Opinia dodana przez: Kate

prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Prof. Bulsa co za lekarz! Nigdy jeszcze lekarz nie poświecił mi tyle czasu wyjaśniając wszystko bardzo dokładnie wraz z rysunkami. Bardzo rzeczowy i kompetentny oraz delikatny. Wszystkim polecam ponieważ merytorycznie jest świetny i zależy jemu na pacjentce.
Opinia dodana przez: Anna
Bytom Ginekolog położnik dr n. med. Piotr Stołtny

dr n. med. Piotr Stołtny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Medicus Bytom sp. z o.o.
Reptowska 20
41-923 Bytom

Bardzo miły i kompetentny lekarz z poczuciem humoru, który NIE zerka na zegarek i poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Bardzo fajnie tłumaczy !! polecam
Opinia dodana przez: kate

dr n. med. Andrzej Raczyński

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

wizyta już od 180
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep CMD
Lekarz przemiły i przesympatyczny.Empatyczny i przywrócił mi wiarę w ludzi.Po wizycie u pana doktora jestem dokładnie poinformowana o mojej chorobie czego nie otrzymałam ze szpitala powiatowego.Kobietki szczerze polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Cezary Partyka

Centrum Medicover Szczecin
Malczewskiego 26
71-612 Szczecin

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Jestem pacjentką Pana Dr Partyki od ponad 2 lat :) trafiłam na niego w Szpitalu MSWiA, gdzie miałam nagłą operację. Czułam się bardzo zaopiekowana przez Pana Dr, wielokrotnie w czasie swojego dyżuru przychodził i dopytywał jak się czuję. Dlatego nie miałam wątpliwości, że zgłoszę się do niego na kontrolę po pobycie szpitalnym. I tak zrobiłam. W czasie wizyty również bardzo kompetentny i optymistyczny, kiedy miałam dużo wątpliwości co do mojego ...
Opinia dodana przez: Ania W.

lek. med. Piotr Świrski

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96

wizyta już od 170
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Wszystkim pacjentkom życzę takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Olga

dr n. med. Kindah Mo Akoel

Centrum Medicover Piłsudskiego
Al. Marszałka Piłsudskiego 3
90-368 Łódź

wizyta już od 178
*Rezerwacja wizyty oraz płatność realizowana poprzez sklep MediStore
Bardzo miła lekarka, prfesjonalna, godna polecenia, skuteczna, uprzejma, zachowuje dużą czystość w gabinecie.
Opinia dodana przez: maria