Ginekolog Położnik

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Pan Doktor to przecudowny lekarz. Tłumaczy cały przebieg choroby, kompetentny i rzetelny. Polecam każdemu w 100%

1-szej Brygady 7
66-530 Drezdenko

Trafiłam do dr Markowskiego po opiniach przeczytanych w internecie w ciąży w 2015r. Byłam zachwycona Jego profesjonalnym podejściem do pacjentki, teraz również staram się o maluszka i wiem, że nikt w rejonie Gorzowa nie poprowadzi mojej ciąży tak dobrze mimo to,że wiele naczytałam się niezbyt pochlebnych opinii od czasu porzedniego porodu. Myślę, że jest to kwestia " księżniczek które myślą,że zapłacą to wymagają" a buzi nie odezwą na wizycie z ...
Opinia dodana przez: Anka
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor Górecka to chyba jedna z najlepszych lekarek w swoim fachu. Dobierałam u niej metodę antykoncepcji i muszę przyznać, że pani doktor bardzo się do tego przyłożyła. Wizyta miała bardzo profesjonalny charakter, a nie jak dotychczas, że lekarz już po pięciu minutach wiedział, co będzie dla mnie najlepsze. Jestem naprawdę zadowolona z tych wizyt i polecam je każdej kobiecie, która wciąż poszukuje swojego lekarza ginekologa. Jeśli ktoś tylko jest z ...
Opinia dodana przez: Martulka

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położnicz
św. Wojciecha 28
61-749 Poznań

Byłam u Pana doktora poraz pierwszy i jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych badań jak i uprzejmości-dziękuję
Opinia dodana przez: Maria
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Minął już miesiąc od mojej ostatniej wizyty w klinice Intima Clinic u doktora Basty i muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona. Zgłosiłam się do kliniki z problemem suchości pochwy. Pan doktor polecił mi wykonanie zabiegu laserowego. Byłam pod dużym wrażeniem już od samego początku tej wizyty, bo przed przystąpieniem do zabiegu wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione, dzięki czemu miałam stosunkowo mało obaw co do samej jego formy. Myślę, że to ...
Opinia dodana przez: AnnaKar

lekarz Monika Bomersbach

Scanmed

Kraków

Najlepszy diagnosta jakiego spotkałam. Ogarnia jak się zorientowałam nie tylko ginekologię. Pomogła mi w diagnostyce innych moich dolegliwości i pokierowała do odpowiednich specjalistów, do których nie skierował mnie internista bo w ogóle nie widział problemu. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim z nietypowymi problemami
Opinia dodana przez: mona
Ginekolog położnik Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.
Opinia dodana przez: przyszła mama
Ginekolog położnik Iława lek. med. Waldemar Pawłowski

lek. med. Waldemar Pawłowski

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

Gabinet Medycyny Naturalnej BIONET
Długa 7
14-200 Iława

Trafiłam do Pana Doktora poprzez artykuł ze strony. Jak usłyszałam, że moje dolegliwości mogą oznaczać boreliozę, to aż mi się płakać chciało. Całe szczęście, że istnieją tacy lekarze jak Doktor Pawłowski!! Nie mogłam trafić na lepszego !!
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Marcin Lewandowski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Po pierwszej wyzycie - bardzo miły, profesjonalny i konkretny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania, upewnia się czy wszystko jest jasne. Nie pośpiesza, nie pogania pacjenta, a przy tym jest bardzo miły, uprzejmy. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Oli
Ginekolog położnik Szczecin lekarz Wojciech Boruciński

lekarz Wojciech Boruciński

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw.
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda Wójcik