Ginekolog Położnik

dr n. med. Grzegorz Szymczak

Centrum Medyczne „Białe Błota”
Szubińska 87b
86-005 Białe Błota

Bardzo kompetentny i komunikatywny lekarz. Polecam ,ma czas dla pacjentki ,nie spieszy się. Atmosfera badania na najwyższym poziomie,lekarz cały czas opowiada co widzi na monitorze odpowiada na pytania,konkretny.
Opinia dodana przez: iwona
Warszawa Ginekolog położnik prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

Ginekolog położnik, Ginekolog

BALI CLINIC
Roentgena 44 lok. U1

Kompetentny, uprzejmy, inteligentny oraz co najważniejsze najlepszy jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju operacje. Warto mu zaufać bo jego umiejętności jeżeli chodzi o zabiegi są niesamowite. Podczas dwóch zabiegów bardzo mnie wspierał i uspokajal i jestem zachwycona jego podejściem do pacjentek, pełnym szacunku wsparcia oraz kiedy można poczucia humoru. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Andrzej Radomski

Gabinet Andrzej Radomski
ul. Katedralna 44/2
78-100 Kołobrzeg

Miałam problem w sobotę i dzwoniłam do 5 lekarzy .Tylko Radomski specjalnie dla mnie przyjechał i mi pomógł.Gdyby nie on byłabym już prawdopodobnie na tamtym świecie.
Nie wiem czego oczekują inne kobiety ,ja jestem szczęśliwa ,że na niego trafiłam.
To wyjątkowy ,życzliwy i nie drogi ginekolog w Kołobrzegu.

lekarz Grażyna Majchrzak-Rudolf

NZOZ Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie

Pani dokotr bardzo nieuprzejma. Przy pacjencie komentuje: "one sobie wchodzą do gabinetu jak chcą jak te karty pacjentów są poukładane", następnie przeprowadzając wywiad po pytaniu skąd jestem i informacji, że nie z Piekar Śląskich pyta "czy u was tam nie ma lekarza, że tu sobie Pani przychodzi?" nie słyszałam o rejonizacji przychodni. Kolejna czerwona lampka zaświeciła się przy prośbie o cytologie która według wytycznych NFZ po prostu mi się należała ...
Opinia dodana przez: Paulina

prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

I.S.P.L. Marek Bulsa
Inspektowa 6b
71-220 Szczecin

Prof. Bulsa co za lekarz! Nigdy jeszcze lekarz nie poświecił mi tyle czasu wyjaśniając wszystko bardzo dokładnie wraz z rysunkami. Bardzo rzeczowy i kompetentny oraz delikatny. Wszystkim polecam ponieważ merytorycznie jest świetny i zależy jemu na pacjentce.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marek Adam Brzuchalski

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Niedziałkowskiego 6a/4
72-600 Świnoujście

Czytałam opinie na temat Dr. Były fajne i mniej fajne każdy ma prawo do własnego zdania! Ja odwiedziłam Dr raz bo przyjechałam na urlop do Świnoujścia z Danii (a tu lekarze Boże broń) spóżniał mi się okres dość długo a testy wykazywały brak ciąży .Pan Dr wysłuchał mnie,zapytał i zbadał pełna dyskrecja rozśmieszyły mnie spódniczki ale za nie wielki plus bo nie czułam sie skrępowana .Przepisał tab .na wywołanie okresu ...
Opinia dodana przez: Eva
Opole Ginekolog położnik lekarz Piotr Tarnowski

lekarz Piotr Tarnowski

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy w Opolu lek. med. Piotr Tarnowski
Niemodlińska 23/23
45-710 Opole

lekarz Tomasz Milewicz

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poradnie Lekarskie"
ulica Sadowa 9

lekarz Robert Klimaszewski