Ginekolog Położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 60
Jak dla mnie pani doktor Górecka jest przykładem lekarza z powołania! Pani Doktor wykonywała mi badanie USG II trymestru, gdzie ciąża nie rozwija się prawidłowo. Więc zrobiła to z wielką dokładnością, wyczuciem i delikatnością. Jasno opisała wyniki. Bardzo się przejęła moją sytuacją i zdrowiem Maleństwa. Zaleciła dalsze leczenie Dzieciątka u specjalistów. Z całego serca polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Monika Bomersbach

Scanmed

Kraków

Wspaniała lekarka.
Prowadziła moje dwie ciąże. Jestem też lekarzem więc mam porównane i umiem ocenić fachowość. Polecam serdcznie dr Bomersbach
Opinia dodana przez: Ina

dr n. med. Joanna Krygowska-Zielińska

Centrum Medyczne Medeus
Powstańców Wielkopolskich 7
61-131 Śrem

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Halina Strzyszcz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Polecam wszystkim panią doktor! szczególnie młodym momusiom. Ja pytałam o milion rzeczy, pierwsze dziecko, stres i w ogóle ale pani Strzyszcz zawsze wiedziała co i jak powiedzieć. Jak jeszcze kiedyś będę w ciąży to napewno pani doktor będzie prowadziła
Opinia dodana przez: Katarzyna
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

wizyta już od 150
Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.
Opinia dodana przez: przyszła mama
Starogard Gdański Ginekolog położnik dr Marek Dawicki

dr Marek Dawicki

Gabinet Marek Dawicki
Gdańska 34a
83-200 Starogard Gdański

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciążę i wszystko przebiegło bez problemu. Dokładnie odpowiadał na wszystkie moje pytania, poświęcił dokładnie tyle czasu ile potrzeba było. Jestem zadowolona z opieki i zdecydowanie polecam :)
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Sławomir Artymiak

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

do Dr.Artymiaka chodzę od 15 lat.Faktycznie jest bardzo miły,ale niestety jeśli ktoś oczekuje zainteresowania i opieki w szpitalu to nie bardzo sie interesuje.Ja byłam w szpitalu 2tyg.nie odwiedził mnie ani razu.ALE URATOWAŁ MOJĄ CIĄŻĘ.Godny polecenia lekarz.Jest bardzo delikatny

lek. med. Grzegorz Chruściel

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
21-500 Biała Podlaska

Na wizytach prywatnych owszem wspaniały lekarz ale na oddziale intensywnej tak nie ma nic do powiedzenia przy Kisielu, a ja wybrałam wizyty u niego ze względu na to ze jak będę w szpitalu to podejmie jakieś decyzję i coś zarządzie. Dziewczyny równie dobrze można chodzić do lekarza który nie pracuje w szpitalu. Kisiel rządzi.
Opinia dodana przez: Marcik
Szczecin Ginekolog położnik lekarz Wojciech Boruciński

lekarz Wojciech Boruciński

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw.
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda Wójcik