Ginekolog Położnik

dr n. med. Halina Strzyszcz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Polecam wszystkim panią doktor! szczególnie młodym momusiom. Ja pytałam o milion rzeczy, pierwsze dziecko, stres i w ogóle ale pani Strzyszcz zawsze wiedziała co i jak powiedzieć. Jak jeszcze kiedyś będę w ciąży to napewno pani doktor będzie prowadziła
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Marek Dawicki

Gdańska 34
83-200 Starogard Gdański

Prowadził moją ciążę i nie było żadnych kłopotów. Bardzo uprzejmy i konkretny lekarz. Mogę z czystym sumieniem polecić :)
Opinia dodana przez: Paula

Ginekolog położnik, USG

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Korolczuk Grażyna, lek. med. Spec. ginekolog położnik. USG
Zwoleńska 127/10

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Byłam u pani doktor z pierwszą ciążą, co prawda później ciążę prowadził już kto inny ale na pierwszych wizytach bardzo mnie uspokoiła. Ciąża była niespodzianką i miałam mętlik w głowie ale pani doktor na wszystkie pytania spokojnie odpowiedziała, wszystko wytłumaczyła. Ma takie ludzkie podejście do pacjenta. Można się poczuć bezpiecznie przy wizycie.

dr Beata Melosik

01-355 Bemowo, Warszawa

Ginekolog położnik Kraków lek. med. Dorota Niewęgłowska

lek. med. Dorota Niewęgłowska

31-559 Grzegórzki, Kraków

A ja chodzę do Pani Doroty na standardowe wizyty. Nie planuję jeszcze ciąży i na szczęście nie spotkały mnie konieczności żadnych poważniejszych zabiegów. Pani Dorota pilnuje terminowości moich badań, przepisuje mi tabletki i czuwa nad wszystkim co konieczne :)
Opinia dodana przez: Weronika
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Cierpiałam na nawracające infekcje intymne i potwornie utrudniało mi to życie. Przestałam chodzić na basen, co bardzo mnie bolało i życie seksualne z moim partnerem też mocno oberwało. Koleżanka poleciła mi dr. Andrzeja Kałamackiego i to był strzał w dziesiątkę. Doktor nie przepisał mi kolejnego kosztownego leczenia, ale uświadomił mi, że płyny do higieny intymnej których używam nie pomagają, a wręcz przeciwnie! Odstawiłam je, przyjmowałam różne preparaty do odbudowania flory ...
Opinia dodana przez: zofia
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

31-559 Grzegórzki, Kraków

Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Ginekolog położnik Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

31-559 Grzegórzki, Kraków

Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi, miałam pewne opory przed kobietami-ginekologami. Moja pierwsza ginekolog to była starsza, bardzo konserwatywna kobieta i tak mnie zraziła, że długo w ogóle nie chodziłam do ginekologa. Przyjaciółka poleciła mi doktor Anię i to wszystko zmieniło. To młoda lekarka, która jest na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi zdobyczami ginekologii, także tej estetycznej. I dobrze się stało, bo w moim wieku zabieg rewitalizacji narządów okazał się strzałem w ...
Opinia dodana przez: Patrycja