Ginekolog Położnik

Ginekolog położnik Wrocław lekarz Radosław Siejkowski

Rybnicka 21A/10
52-016 Wrocław

Bardzo dobra przychodnia. Świetni , jeśli nie najlepsi specjaliści w mieście. Korzystałam z usług doktora i muszę przyznać, że to specjalista z ogromną wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Skorzystam na pewno nieraz.
Opinia dodana przez: Maria Krawiec
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria

Opinia dodana przez: daria
Ginekolog położnik  dr n. med. Wojciech Kolawa

dr n. med. Wojciech Kolawa

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Doktor Kolawa to prawdziwy lekarz z powołania. Jest znakomitym specjalistą, profesjonalistą, a dodatkowo bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Potrafi rozmawiać z pacjentkami na każdy temat, odpowie na wszystkie pytania. Zawsze poświęci swojej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie pośpiesza i nie patrzy na zegarek. Jest bardzo delikatny i taktowny, a przy tym ma niesamowite poczucie humoru, tak więc rozmowa z nim (nawet na trudne tematy) to czysta przyjemność. Dla ...
Opinia dodana przez: Liliana
Ginekolog położnik Wrocław lekarz Krzysztof Fabijański

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Nareszcie znalazłam lekarza, który zechciał pochylić się nad ginekologią okresu klimakterium. Dr Fabjański to przykład ginekologa endokrynologa, który holistycznie i z dużą cierpliwością a do tego arcy poważnie traktuje pacjentkę kat.50 plus. To nader rzadko spotykany w naturze okaz, ginący w powodzi lekarzy koncentrujących się wyłącznie na położnictwie.
Opinia dodana przez: iza
Ginekolog położnik Warszawa dr Urszula Jastrzębska

dr Urszula Jastrzębska

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

wizyta już od 140

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Pani doktor nie była pierwszym lekarzem do którego zwróciłam się z moim problemem, ale pierwszym, któremu udało się go rozwiązać. Zamiast jak inni zlecać dużo kosztownych i bolesnych badań przeprowadziła bardzo szczegółową rozmowę, Następnie dokładnie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła różne sposoby leczenia omawiając wady i zalety każdego z nich. Ten, który doradziła okazał się strzałem w dziesiątkę. Uprzejma, cierpliwa, widać, że posiada dużą wiedzę, jednocześnie traktuje pacjenta jak partnera. Szczerze ...
Opinia dodana przez: Eliza
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Marcin Wiecheć

lek. med. Marcin Wiecheć

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital Uniwersytecki

Kraków

uratował moją wnusię, urodziła się dzięki niemu !!!!!!wspaniały diagnostyk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: anna
Ginekolog położnik Kraków lekarz Andrzej Miaśkiewicz

lekarz Andrzej Miaśkiewicz

ulica Siemiradzkiego 16/5

Do doktora Miaśkiewicza chodzę juz od 20 lat. Lekarz ma ogromne doświadczenie. Wspaniały człowiek i bardzo dobry doktor !! Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Janina
Ginekolog położnik  dr Małgorzata Zielińska

dr Małgorzata Zielińska

Ginekolog położnik, Ginekolog

wizyta już od 70

Bardzo miła i rzetelna pani doktor :) Wszystko wyjaśniła. Polecam serdecznie wszystkim kobietom bojącym się wizyty u ginekologa
Opinia dodana przez: Paula
Ginekolog położnik Warszawa lek. med. Magdalena Grochecka

lek. med. Magdalena Grochecka

Ginekolog położnik, USG

Oddział Położniczy - Szpital Ginekologiczno-Położniczy im. Świętej Rodziny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lekarz z powołania, precyzyjny, konkretny, stawiająca trafne decyzje, przemiła, i bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu i bardzo dobrze tłumaczy co z czym:) Polecam naprawdę warto, w moim przypadku po 7 latach trafiona diagnoza!!!Jako jedyna wysłuchała jakie mam objawy, zrobiła jedno badanie i proszę!!
Super!!
Opinia dodana przez: Aga