Ginekolog Położnik

Wrocław Ginekolog położnik dr Mateusz Tylko

dr Mateusz Tylko

Wrocław

Pan dr jest osobą bardzo ciepłą i empatyczną. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył. Stoicki spokój i wiedza na wysokim poziomie powodowały że byłam spokojna o maleństwo - w ciąży bardzo powikłanej.
Opinia dodana przez: Aneta
Zamość Ginekolog położnik lek. med. Waldemar Dziki

lek. med. Waldemar Dziki

Ginekolog położnik, USG

Gabinet Medycyny Kobiecej
Al. Jana Pawła II 7/8
22-400 Zamość

powiem tak lekarz bardzo kompetentny, podchodzacy indywidualnie do Waszych problemów, kontaktowy co powoduje,ze na wizycie natychmiast stwarza przyjazna atmosfere co akurat w tym gabinecie jest szalenie ważne,kompleksowo podchodzi do problemu,podpowiada najlepsze dla Was rozwiązania,szczerze mówiac z całego serca polecam.Moje 5/5 jest obiektywne, pomimo,że pierwsza moja wizyta w tym gabinecie,poczułam sie jakbysmy byli starymi znajomymi.Menopauza nie jest najlepszym okresem dla kobiety,trapi Was mnostwo róznych dolegliwości,ktorych tak naprawde same nie rozumiecie,dr.Dziki cierpliwie ...
Wrocław Ginekolog położnik lekarz Radosław Siejkowski

lekarz Radosław Siejkowski

Rybnicka 21A/10
52-016 Wrocław

Bardzo dobra przychodnia. Świetni , jeśli nie najlepsi specjaliści w mieście. Korzystałam z usług doktora i muszę przyznać, że to specjalista z ogromną wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Skorzystam na pewno nieraz.
Opinia dodana przez: Maria Krawiec
Piaseczno Ginekolog położnik lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny

lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Bardzo serdecznie polecam !!! Lekarz z powołaniem, miła, interesuje się pacjentem, tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Prowadziła moją ciążę i przy kolejnej napewno zgłoszę się do Pani Kurczuk.
Opinia dodana przez: Ja
Warszawa Ginekolog położnik dr Robert Gardocki

dr Robert Gardocki

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

wizyta już od 80
fantastyczny lekarz, bardzo długo szukałam ginekologa który budziłby moje zaufanie. Dr Gardocki jest bardzo sympatycznym, ciepłym i przede wszystkim cierpliwym lekarzem. Rozwiewa wszystkie wątpliwości w razie potrzeby :) Polecam - z czystym sumieniem!
Opinia dodana przez: Paulina
Wrocław Ginekolog położnik lekarz Rafał Geneja

lekarz Rafał Geneja

Gliniana 40
55-525 Wrocław

Lekarz bardzo miły profesjonalny, odpowiadał na każde pytania z wyczerpującą odpowiedzią. Mimo niechętnego podejścia do wizyty u Pana doktora -> zawsze chodziłam do kobiety nie czułam żadnego skrępowania ani dyskomfortu. Polecam
Opinia dodana przez: Aneta Juszkiewicz
Lębork Ginekolog położnik lek. med. Barbara Galasiewicz

lek. med. Barbara Galasiewicz

10 Marca 15F/5
84-300 Lębork

pani doktor jest super, opieka lekarska pierwsza klasa... czułam sie bardzo dobrze na wizytach bez zadnych krepacji. jesli mialam jakies pytania natychmiast uzyskiwalismy z mezem odpowiedz. nie mam zadnych zastrzezen wrecz polecam.
Opinia dodana przez: judyta
Warszawa Ginekolog położnik dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

SonoFem Centrum Medyczne
Ateńska 10 lok. 106
Saska Kępa, Warszawa

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Moni
Kraków Ginekolog położnik lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 60
Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta
Warszawa Ginekolog położnik dr Kamil Zalewski

dr Kamil Zalewski

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
Al. Jerozolimskie 56c

Lekarza od labioplastyki szukałam chyba z pół roku. Czytałam wszystkie fora internetowe na ten temat. Przeglądałam opinie i informacje o lekarzach. Nie miało to dla mnie znaczenia gdzie zabieg się odbędzie, tzn. w jakim mieście. Byłam gotowa nawet pojechać na drugi koniec Polski byleby trafić w dobre ręce. Szukałam szukałam i powiem szczerze, że na wszystkich forach właściwie pojawia się regularnie może 5 nazwisk. Z wrocławia, gliwic, 2 z warszawy ...
Opinia dodana przez: Kasia