Ginekolog Położnik

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Dr. Wróbel nigdy nie zachował się niestosownie względem mnie- a byłam na to uczulona po poprzednim lekarzu. Jest profesjonalista a do tego niezwykle miły, sympatyczny i odpowiada tak na pytania że od razu widać że to powołanie. Ma wspanałe podejście do pacjentek jeszcze żaden ginekolog mnie tak delikatnie nie badał. Właściwie tylko z dr Wróblem byłam w stanie rozmawiać o swoich intymnych sprawach szczerze. To On wykryl u mnie endometrioze. ...
Opinia dodana przez: Mita

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

lek. med. Ewa Szulińska

Ginekolog położnik, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

100% zaangażowanie. Wspaniała osoba, lekarz. Super podejście do pacjeta. Jest moim ginekologiem od 4 lat,prowadziła moją ciaże. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa

Dominika Herlenius-Sawicka

Ginekolog położnik, Położna

Gabinet lekarski

Polecam wszystkim kobietom, które szukają dobrego specjalisty do prowadzenia ciąży. Pani Doktor Dominika jest profesjonalistką, ma ogromną wiedzę, a do tego jest sympatyczna, troskliwa i poświęca dużo czasu na każdą wizytę. Doktor Dominika wzbudził moje zaufanie od pierwszego spotkania. Dokładnie tłumaczy niepokojące stany - czasami nieuzasadnione ;), a do tego napawa optymizmem i zawsze wychodzę z wizyty zadowolona.
Opinia dodana przez: Malwina

dr Maciej Pankau

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gościnna
Gdańsk

Zbliżają się 6 urodziny naszej córeczki. Powracają wspomnienia i wdzięczność za pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną przez Pana Doktora pracę. Gdyby nie one, nasza córka nie doczekałaby rozwiązania lub zmarła na porodówce. W 25tc dr Pankau wykrył poważne schorzenie serca, które wymagało natychmiastowego wszczepienia stymulatora serca, tuż po cesarce. Dzięki doktorowi zostaliśmy pokierowani bezzwłocznie do najlepszych specjalistów od kardiologii i kardiochirurgii w Szpitalu Copernicus w Gdańsku. Ciąża była monitorowana ...

Zakład Opieki Zdrowotnej - Oddział Pomocy Doraźnej
ulica Staszica 18
42-100 Kłobuck

Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą. Jest miłą i sympatyczną osobą. Wizyty są sprawnie przeprowadzone. Zawsze wszystko tłumaczy. Nigdy nie robi żadnych problemów. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Paulina
Ginekolog położnik Białystok dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Ginekolog położnik, Medycyna estetyczna

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna
Opinia dodana przez: Dorota

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15

Kilka lat szukałam takiej lekarki. Do doktor Górniak trafiłam po poronieniu, do którego doszło poprzez "profesjonalizm" "świetnego" pana dr (właściciela jednej z prywatnych klinik w Krakowie), konsultowałam z nią wyniki badań już po całym zajściu. Lekarka ten pomogła mi zajść w drugą ciążę po blokadzie psychicznej spowodowanej utratą pierwszego dziecka, a trwało to kilka miesięcy. Ciążę prowadziła od 6 tygodnia, wysyłała na wszystkie możliwe badania, i na te obowiązkowe i ...
Opinia dodana przez: akuku

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

Konkretnie i fachowo, specjalista dla ktorego zaden problem nie stanowi problemu. Wychodząc z gabinetu poczułam się w 100% zaopiekowana. Właściwe wyposażenie gabinetu.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. med. Izabela Pabin

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

wizyta już od 100

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

jestem bardzo zadowolona że wybrałam panią Izabelę Pabin ,jest bardzo miła ,bardzo dokładnie tłumaczy wszystko .Jest bardzo delikatna i wyrozumiała do tej pory nie spotkałam tak
Opinia dodana przez: Wiesława