Białystok Ginekolog Położnik

Ginekolog położnik Białystok dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Ginekolog położnik, Hematolog

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Doskonały położnik,kompetentny,doskonały kontakt z pacjentka,doskonały położnik,duża wiedza medyczna i praktyczna

Opinia dodana przez: Dorota

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Pani dr. Niklaszewska prowadziła moją ciążę. Z czystym sumieniem polecam. Bardzo kompetentna a do tego niesamowicie miła i sympatyczna.

Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Bożena Bagan

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Białystok

Świetna lekarka, sympatyczna, delikatna, troskliwa, wymagająca ale rzetelna. Wyleczyła mnie z dość dużego torbiela jajnika. Jestem z niej zadowolona. Problemem mogą być kolejki do niej ale warto.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Paweł Knapp

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

ulica Legionowa 13
15-281 Białystok

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.

Opinia dodana przez: Danuta

Prywatny Gabinet Położniczo Ginekologiczny
ul.M.Curie - Skłodowskiej 14\22
15-600 Białystok

Wspaniały lekarz, godzien zaufania, oddany swojej pracy. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz, godzien zaufania, oddany swojej pracy. Gorąco polecam.

Prywatna Klinika Położniczo-Ginekologiczna
ulica Parkowa 6
15-224 Białystok

Lekarz o niesamowitym podejściu, uprzejmy, z poczuciem humoru. A przede wszystkim fachowiec wysokiej klasy. Polecam każdej kobiecie, która poszukuje ginekologa, u którego nie trzeba się stresować i ma się całkowite zaufanie

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "przy Mickiewicza"Sp.p.
Adama Mickiewicza 14
15-222 Białystok

Chodzę do pani doktor od kilku lat, jest moim pierwszym i jak na razie jedynym lekarzem tej specjalizacji. Nie mogę mieć do niej żadnych zastrzeżeń. Podczas wizyty pobiera cytologię, robi usg, bada piersi. Jest uprzejma, wyrozumiała, nie spieszy się przy badaniu, wszystko dokładnie tłumaczy. A to wszystko na NFZ. Lekarz z prawdziwego powołania.

Opinia dodana przez: Natalia

Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok

Polecam w 100%. Panie doktorze dziękujemy za opiekę, wsparcie, prowadzenie ciąży ale przede wszystkim za syna. Pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Gabriela

Tadeusz Pietrewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Sienkiewicza 2/4
Białystok

szczerze polecam, wspaniały jako lekarz i jako człowiek, kompetentny, doświadczony, cierpliwy, dociekliwy, prowadził obie moje ciąże w tym drugą bardzo zagrożoną - szukał aż znalazł przyczynę tego zagrożenia i o to chodzi, naprawdę super fachowiec - monika.h

lekarz Eugeniusz Biedrycki

Ginekolog położnik, Ginekolog

ul. Storczykowa 5/119,120,121,122
15-644 Białystok

Trafiłam do dr Biedryckiego gdy zaszłam w ciąze i jestem w 100% zadowolona. Jest bardzo uprzejmy, kompetentny, rzetelny. Nie zamienię go na zadnego innego Lekarza. Oby więcej tak dobrych specjalistów.

Opinia dodana przez: Mariola