Lekarze Bogatynia

lekarz Jerzy Wróblewski

1 Maja 35
Bogatynia

Z głębokim żalem zawiadamiam, że pan doktor Jerzy odszedł od nas 26.12. 2013r. Doktorze, będzie mi pana brakowało... (; ;)
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Anna Dąbruś

M.Skłodowskiej-Curie 39B / 4
Bogatynia

Pod każdym względem profesjonalne podejscie do pacjęta,no troszeczkę za drogo,lecz jest tego warta.Oby tak dalej,aby wiecej takich w naszym miescie.

lekarz Danuta Kępińska

Anestezjolog

Przychodnia Rejonowa
Wyczółkowskiego 15
59-920 Bogatynia

Wspaniały lekarz, indywidualne podejście do pacjenta, cierpliwie tłumaczy bardzo rzeczowo, swoją osobą wnosi u pacjenta duże poczucie bezpieczeństwa, ogromne doświadczenie, kompetencje i kulturę osobistą.

lekarz Małgorata Kawka

eltur zdrowie

bardzo uprzejma .doradzi,wysłucha.

lekarz Monika Olkowicz

Pielęgniarka

nzoz
22-222 Bogatynia

Kompetentna, uprzejma, opiekuńcza, dbająca o zdrowie pacjenta, naprawdę świetny lekarz. Jest to lekarz który nie zapisuje pierwszego z brzegu najdroższego leku tylko naprawdę próbuje pomóc pacjentowi. Ma ogromną wiedzę i potrafi z niej korzystać. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu, tłumaczy chorobę i metody leczenia. Polecam.

lek. dent. Dominika Szczygieł

Daszyńskiego 4C
59-920 Bogatynia

Lekarz stomatolog najwyższej klasy światowej. Wspaniała kobieta, niezwykle uprzejma. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym
Opinia dodana przez: Józef

Ewa Łyczkowska

Gabinet Lekarski
75-773 Bogatynia

doskonała pani doktor rzadko spotykana uprzejmość cierpliwość i chęć służenia radą i pomocą pacjentom. Polecam z całego serca,mnie uratowała 2 zęby,które podobno nie nadawały się do leczenia wg.innych stomatologów:-)
Opinia dodana przez: Petry

mgr Marzena Okoń-Pietryszak

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna AMARENA
ul. T. Kościuszki 26 (Fitness Świat AGA)
59-920 Bogatynia

Opinia Bardzo dobra! Pani MARZENA przeprowadziła ze mną wywiad, co lubię jeść a czego nie, wykonała analizę składu ciała. Ułożyła dietę zgodnie z naszą rozmową. Wszystko jest pyszne i szybkie do przygotowania. Ani razu nie czułam się głodna. Cieszę się że każde spotkanie przynosi coraz lepsze rezultaty!
Opinia dodana przez: Ana

lekarz Dariusz Kuhn

Bogatynia

Pan doktor to nie tylko wspanialy lekarz z powolania, ale rowniez przemily mezczyzna. 1. Kompetentny w 100 % wlasnie taki ktos powinien prowadzic nasze ciaze. 2. Kompleksowosc podejscia jak najbardziej na wysokim poziomie. 3. Nie musialam o nic pytac, bo Pan doktor wszystko tlumaczy sam z najlepsza dokladnoscia. 4. Ilosc poswieconego czasu. Bedac na oddziale zastanawialam sie czy on wgl spi i ma chwile czasu dla siebie. Kilkanascie razy w ...
Opinia dodana przez: Marta-mama Mili

lekarz Leszek Michniewicz

Gabinet Pediatryczny
Włókiennicza 8
59-920 Bogatynia

Dopiero ON jako trzeci z kolei lekarz u którego szukałam pomocy dla 8miesiecznego synka postawił właściwą diagnozę i rozpoczął skuteczne leczenie... Syn miał Astmę Wczesnodziecięcą. Wcześniej 6 razy byłam w Karpaczu-LIPA!!! I 3 razy w zwykłym szpitalu, atak zaczynał się od kaszlu a po 2godz ostry dyżur, przyśpieszona akcja serca, duszność oskrzelowa a następnie niewydolność oddechowa... Syn ma teraz 3lata, od roku nie bierze leków i inhalatora. W okresie letnim ...

lekarz Marta Górecka

Indywidualna Praktyka Specjalistyczna
Zamoyskiego 33
59-920 Bogatynia

bez wahania polecam,lekarz godny zaufania,rzeczowa z klasa.
Bardzo sympatyczny lekarz. Fachowo podchodzi do pacjentki. Zawsze znajdzie czas na rozmowę i kompleksowe badanie. Szczerze polecam.

lekarz Regina Michniewicz

Gabinet Pediatryczny
Włókiennicza 8
59-920 Bogatynia

Dokładnie i solidnie leczy swoich pacjentów. Polecam.

Andrzej Myśliwiec

Przychodnia lekarska w Bogatyni
Pocztowa 13
59-920 Bogatynia

Rzadko spotyka się lekarza, który wykazuje takie zainteresowanie pacjenta chorobą(zwłaszcza w publicznej służbie zdrowia)- takie właśnie miałam odczucie. Zdecydowanie godny polecenie!

lekarz Natasza Hładuń

Psychiatra

F. Chopina 36
59-920 Bogatynia

Wpaniała osoba i bardzo dobry lekarz. Empatyczna, pełna zrozumienia, szczegółowo tłumaczy proces leczenia. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy psychiatrycznej, to z całego serca polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Bogumiła M.

lekarz Wiesław Dziuba

Internista, Anestezjolog

Przychodnia Rejonowa
Wyczółkowskiego 15
59-920 Bogatynia

Super lekarz .Szkoda ,że już nie przyjmuje w Dolmedzie.Szybki ,konkretny i nigdy nie odmawia pomocy.Na wszystko ma dobre rady.

lekarz Artur Jaszewski

GABINET STOMATOLOGICZNY
ul. WARSZWSKA 22
50-920 Bogatynia

Absolutnie nie polecam tego stomatologa! Byłam jego pacjentką przez wiele lat i po latach stwierdzam, że ten lekarz zbyt mocno rozwierca zęby przy leczeniu. Zostawia praktycznie same oprawki i bardzo często jest to leczenie kanałowe. Po jakimś czasie ma się wrażenie, że wokół plomb jest szczelinka. Nie wiem czy to prawidłowe. To nie jest tylko moja opinia na temat tego dentysty bo mój mąż też ma takie wrażenie, że zbyt ...
Opinia dodana przez: Kobieta

dr n. med. Henryk Boruta

Ginekolog położnik, Ginekolog

Karłowicza 4
Bogatynia

Wypowiedź Anety Drozdek. Odebrałam telefon i rozmówczyni pytała się, właściwie sie upewniła czy rozmawia z Anetą Wilczak. Odpowiedziałam, że tak. I usłyszałam jak mówi do mnie czy doszła pani prawdy o swoim porodzie? Wypowiedź Haliny Balickej mamy Anety Drozdek. Była, była w szoku. I mówi mamuś wiesz co ktoś dzwonił. Ja mówię kto? No chyba ze szpitala. Po tym telefonie postanowiłyśmy wziąść sprawy w swoje ręce. Chcieliśmy sie dowiedzieć kto ...

lekarz Stanisław Zosik

Warszawska 21/5
59-920 Bogatynia

Bardzo polecam Pana Doktora. Bardzo profesjonalny i mily. Ma ogromna wiedze. Polecam z calego serca. Chodze do doktora odkad skonczylam 16 lat i darze pelnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Witold Gołąb

Anestezjolog, Chirurg dziecięcy

Warszawska 17/6
59-920 Bogatynia

Same pozytywne odczucia, wiedza medyczna wykraczająca poza swoją specjalizację. Uprzejmy, wyrozumiały.