Ginekolog Położnik Nowy W Województwie: Małopolskie

Szpital w Nowym Sączu
ul. K.K.Wielkiego
Olkusz

Jestem po zabiegu ginekologicznym wykonanym przez Pana dr Tylnickiego .

Jestem po zabiegu ginekologicznym wykonanym przez Pana dr Tylnickiego .
To lekarz ze wszech miar godny polecenia, kompetentny i życzliwy pacjentom. Po raz pierwszy zetknęłam się z ordynatorem szpitala, który przychodzi do pacjentek nie tylko na obowiązkowej wizycie ale również o różnych porach dnia pytając o ich samopoczucie. Z uwagą wsłuchuje się we wszystkie postawione mu pytania i rzetelnie na nie odpowiada. Moja operacja przebiegła bez komplikacji i wiem, że zawdzięczam to Doktorowi Tylnickiemu. Wdzięczna pacjentka z Ostrężnicy.

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Karol Włodarczyk

Seksuolog, Ginekolog położnik

ulica Szafera 1

Byłem u Pana doktora jakieś 4 miesiące temu (wizyta u ANDROLOGA). Zbadał. I tyle.
Do końca nawet nie mogę powiedzieć żeby zbadał, ale od początku:
1. Była to moja pierwsza i OSTATNIA wizyta u Pana doktora.
2. Wizyta miała trwać "tyle ile będzie potrzeba" niestety - po jakiś 40 minutach, lekarz skończył wizytę, bo czeka następny pacjent.
3. Wywiad lekarski - praktycznie brak. Był to MONOLOG, do którego lekarz ...

Do końca nawet nie mogę powiedzieć żeby zbadał, ale od początku:
1. Była to moja pierwsza i OSTATNIA wizyta u Pana doktora.
3. Wywiad lekarski - praktycznie brak. Był to MONOLOG, do którego lekarz nie dopuszczał.
4. Około 20 minut tej wizyty, wypełnialiśmy papiery.
5. Miałem swoje badania, badania żony - lekarz stwierzdił, że "ufa" tylko "swojej" przychodni w Tarnowie (notabene, próbowałem się tam dodzwonić, ale numer: albo nie istnieje, albo tylko sygnał) i tam mnie próbował wysłać (podliczając "badania" to koszt jakiś 600 - 700 zł). Lekarz "przepisał" mi nawet badanie: USG sutków, prostaty, Tarczycy - ginekolog żony miał z tego kupę śmiechu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. Pierwsza wizyta kosztuje (w krakowie, za stacją benzynową) kosztuje 150 zł, kolejne 100 zł.
7. Na badania żony nawet nie popatrzył - stwierdził że to aktualnie niepotrzebne, moje badania (zrobione na Twardowskiego w Krakowie - koszt 100 zł) praktycznie wrzucił do kosza bo (patrz wyżej).
8. Kończąc - wybierzcie INNEGO lekarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I na sam koniec: staraliśmy się o potomka ponad rok (fakt, trudno było - szczagólnie że system mojej pracy pozwala się widzieć z żoną tylko w weekendy) - nie dalej jak miesiąc po wizycie u Pana doktora dowiedzieliśmy się że będziemy mieć dzidziusia :)
Zatem, omijajcie tego lekarza z daleka, leci na kasę, twierdzi że nie ma takiego zawodu jak ANDROLOG (sam jest GINEKOLOGIEM, a jego pasją jest ANDROLOGIA).
Pozdrawiam i powodzenia

Opinia dodana przez: Janke

lekarz Marta Sudoł

Ginekolog położnik, Ginekolog

PRIOMED
Nawojowska 29,Nowy Sącz
33-300 Nowy Sącz

Nie znam lepszej ...jest godna polecenia ma badzo dobre podejscie do ludzi w potrzebie pomaga bezinteresownie... I zawdzieczam jej zycie!!

Opinia dodana przez: izabela

lekarz Magdalena Sak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100 Tarnów

Pani doktor prowadziła moją ciążę, miałam do niej ogromne zaufanie, w prywatnym gabinecie była bardzo miła i uprzejma, udzielała szczegółowych odpowiedzi na wszystkie moje pytania, nie mogę też powiedzieć żeby czekała na pieniądze, raz byłam bardzo rozkojarzona i zapomniałam zapłacić za wizytę, dopiero przy następnej wizycie zapłaciłam za poprzenią, pani doktor nie robiła żadnych problemów i stwierdziła, że nic się nie stało. Byłam nią zachwycona i wtedy poleciłabym ją kazdej pacentce. Moja ciąża przebiegała niemal książkowo, świetnie się czułam i miałam tylko jedno marzenie aby się udało z porodem trafić na dyżur pani doktor. Marzenie się spełniło ale potem już wszystko było nie tak. Poród rozpoczął się w nocy i chyba pani doktor zwyczajnie chciała sobie odpocząć, zajrzała do nas tylko raz i stwierdziła, że dzisiaj nie urodzę i pyralginą wygasiła skurcze. Spędziłam więc cały dzień na patologii i chciało mi się wyć, urodziłam następnej nocy, moje maleństwo trafiło do inkubatora, było niedotlenione i prawdopodobnie powinno było przyjść na świat poprzeniej nocy. Spędziłam z moim synkiem tydzień w szpitali, pani doktor podczas obchodów omijała moją salę z daleka, byłam wtedy bardzo rozbita i potrzebowałam jej rady, gdy zaczepiłam ją gdzieś w biegu i porosiłam aby mnie zbadała sttwierdziła, że wszystko ok i nie mogę się denerwować bo stracę pokarm. Ok nie było, inny lekarz od razu podczas obchodu zauważył, że mam obrzęk i zalecił antybiotyk. Wszystko jestem w stanie wybaczyć pani doktor ale nie to, że przepisała mi "coś" na uspokojenie, po kilku dniach pobytu w szpitalu okazało sie, że to "coś" to Relanium 5, pani doktor doskonale wiedziała, że karmię piersią i faszeruje tym świństwem nie tylko mnie ale i mojego malucha, a ja ponieważ jej ufałam nie sprawdziłam jaki lek mi przepisała. Nie polecę jej już nikomu, przykre doświadczenia z pierwszego porodu na szczęście się nie powtórzyły ale też inny lekarz prowadził moja drugą ciążę.

lekarz Dorota Gałka

Lwowska 23/2
33-100 Tarnów

Byłam już u wielu lekarzy ginekologów, jednych gorszych drugich lepszych. Pani Doktor wyróżniła się tym, że podeszła do mnie indywidualnie, spokojnie wszystko tłumaczyła (z czym spotkałam się drugi raz w życiu u ginekologa), na moje pytania odpowiadała rzeczowo i bardzo uprzejmie. Nigdy nie odniosłam wrażenia, że moje pytania czy obawy są głupie. Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą i przede wszystkim dobrym lekarzem, który idealnie dobrał mi leki dzięki czemu po wielu miesiącach starań spodziewamy się z mężem dziecka. Serdecznie polecam ją wszystkim kobietom !

lekarz Regina Bednarczyk

USG, Ginekolog położnik

33-100 Tarnów

Moja ocena jest zupełnie subiektywna. Jako osoba jest miła i ciepła sprawia wrażenie kompetentnej. Ale teraz patrząc z perspektywy czasu już bym do niej nie poszła z ciążą. Tzn przypuszczam, ze to nie jej wina, że moje dziecko nie żyje, ale może moglo sie to inaczej potoczyć. Mianowicie na wizycie dowiedziałam się, ze wszystko w porządku, ze serduszko bije, że super mam wyniki itp. Przyszłam za 3 tygodnie bo dostałam dziwny śluz - okazalo się, ze serce nie bije i dziecko nie żyje. OK - nie ma przyczyn do dziś ( jestem na etapie badań ale o tym zaraz) Po wyniku histopatologii wyszło, że moje dziecko nie żyło od 4-5 tygodni. Czyli będąc u niej na wizycie 3 tygodnie wcześniej moje dziecko juz wg histopatologii nie żyło. Teraz zachodzi pytanie kto sie pomylił - ona mowiąc, ze serce bije i wszystko jest ok, gdy dziecko już nie żyło, czy histopatolog pisząc opis. Tego nie wiem, to po prostu boli. Dlatego ocena jest bardzo subiektywna. A co do badań powiedziała, że tak się zdarza i tyle, żadnych badań, prócz toxo i cytomegalii. Nie usłyszałam nic na temat kariotypów ani mykoplasmy, ureoplasmy itp - obecnie za badania wszystkie płacę około 3000 zł, ale lekarz, które mi je zlecił wyjaśnił dlaczego są wg neigo potrzebne i dlaczego takei drogie i dlaczego nie refundowane przez NFZ ( refundują dopiero po 3 poronieniu/ martwym urodzeniu dziecka) Mogła powiedzieć choć słowo, ze są jakieś badania tylko drogie. Podkreślam jeszcze raz moja wypowiedź jest subiektywna, gdyżdotyczny mojego konkretnego przypadku. Znam dziewczynę, która urodziła u niej bliźniaki i bardzo ją chwali. Ale to widać zależy od konkretnego przypadku.

dr n. med. Dariusz Komorowski

Mielec

Jedyną pozytywną rzecz jaka mogę o nim napisać to to że jest osobą kulturalną i uprzejmą oraz że potrafi określić płeć dziecka. Co do jego fachowości mam zastrzeżenia.
1. Nie zlecał podstawowych badań (na obecność paciorkowca) trzeba było się upominać.
2. Przez całą ciążę wykonał 3 badania ginekologiczna (lubił robić usg co wiązało się z droższą wizytą)
3. Pod koniec ciąży nie chętnie wypisywał zwolnienie lekarskie.
4. Wizyty się ...

3. Pod koniec ciąży nie chętnie wypisywał zwolnienie lekarskie.
4. Wizyty się przeciągały bo się spóźniał (o ok godzinę)
5. Zrobił się "TROSKLIWY" po terminie twierdząc że nie ma szans urodzić dziecka naturalnie jednocześnie wysyłając do siebie do szpitala (50 km od Tarnowa) na cesarkę.
Na izbie przyjęć w Tarnowskim Szpitalu Pani lekarz stwierdziła że nie ma przeciwwskazań do porodu naturalnego a straszenie cesarką miało na celu pozyskanie nowego pacjenta u siebie!!!
Poród trwał 6 godzin i zakończył się szczęśliwie bez najmniejszego problemu!!!

Nie wiem skąd pozytywne opinie o panu Komorowskim być może on sam je wpisuje!!!

Opinia dodana przez: Boski Jerry_VBH

lekarz Teresa Szklanny

33-100 Tarnów

Leczyłam się u dr Szklanny przez 2 lata - ogólnie byłam zadowolona, gdyż udało mi się zajść w ciążę - jednak w trakcie prowadzenia ciąży już nie było tak super. Pomijam długie kolejki do jej gabinetu i brak aparatu USG w przychodni, bo to nie jej wina, jednak częste odwoływanie wizyt z powodu jej nieobecności lub wyjazd na miesięczny urlop i pozostawienie ciężarnej bez opieki medycznej to trochę niefajne. Co więcej dr nie zleciła niezbędnych badań, które należało wykonać zarówno przed jak i w trakcie ciąży - tym bardziej że wiedziała jak bardzo mi zależy na ciąży i mnie do niej przygotowywała. Skutek był taki że musiałam szukać specjalisty w Krakowie, a ostatnie tygodnie przed rozwiązaniem spędziłam na patologii ciąży. Także radzę poszukać innego lekarza - kompetentnego

33-100 Tarnów

Sanatorium Uzdrowiskowe "Nowy Dom Zdrojowy"
al. inż. Leona Nowotarskiego 7
33-380 Krynica-Zdrój