Lekarze Brudzowice

dr n. med. Wojciech Koniec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMUS" - SZPITAL
Szkolna 12
42-470 Brudzowice

Operację wymiany stawu kolanowego na endoprotezę miałam wykonaną na dwóch nogach w dniu 4.02.2019 i 5.10.2021r. Operacji ten dokonał dwukrotnie Dr. Koniec specjalista na Chirurgii Urazowo Ortopedycznej w Dąbrowie Górniczej. Pan doktor to ceniony i godny zaufania specjalista. Zaufałam mu dwukrotnie i cieszę się, bo po operacjach czuję się bardzo dobrze. Jestem mu za nie ogromnie wdzięczna. Doktor Koniec to mistrz w swojej specjalizacji. Bardzo cenię Pana doktora za intelekt ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Halina Frączek

Lekarz medycyny pracy

42-470 Brudzowice

Wspaniały lekarz, osiągnęła bardzo wiele - 3 specjalizacje i ogromny zakład, inni co piszą to czysta zazdrość. Na pewno nikogo nie uśmierciła. Piękna, urocza, bardzo wrażliwa kobieta. Uprzejma dla wszystkich. Niezmiernie wrażliwa na krzywdę drugiego człowieka. To co wiem to też pełen profesjonalizm i perfekcjonizm.

dr Krzysztof Owczarski

PRIMUS
Brudzowice

Szczerze polecam. Pan doktor mnie operował prawie 2 lata temu. Nigdy nie zapomne tego ile razy do mnie zagladal w nocy po zabiegu... wszystko wytlumaczyl... byl naprawde zaangazowany. Az dziwne porownujac do naszych lekarzy... Panie doktorze milo bylo oddac Panu woreczek zolciowy ;)
Opinia dodana przez: iza

lekarz Robert Liwoch

42-470 Brudzowice

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobry człowiek, mający szacunek do innych. Ogromna wiedza medyczna, chęć pomocy pełen profesjonalizm. Ten lekarz naprawdę ratuje ludziom życie i zdrowie. Jego słowa znajdują odzwierciedlenie w czynach, chyba się nie myli. Jest uczciwym lekarzem, lubi pacjentów, charyzmatyczny, uśmiechnięty. Jak go poznasz nie masz ochoty kończyć rozmowy. Można by wymieniać kolejne superlatywy.

lek. dent. Monika Szczerba

42-470 Brudzowice

Najlepszy stomatolog z jakim miałam styczność, Pani doktor sympatyczna, super podjęcie do pacjenta, wszystko co chciałam wiedzieć wytłumaczyła. Wyrwanie zęba bez bólu. Polecam!
Opinia dodana przez: Nikola

lekarz Jarosław Pędras

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTO-PRIMUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
42-472 Brudzowice

Godny polecenia, dobry specjalista , o duzej wiedzy medycznej, znajacy i lubiacy swoj zawod.bardzo dobry lekarz polecam

Aleksander Michalski

Gastroenterolog

42-470 Brudzowice

Szczerze polecam tego lekarza, to mój pierwszy gastrolog, którego polubiłam ;)

lekarz Marcin Nolewajka

42-470 Brudzowice

Leczę u pana doktora niestabilną rzepkę lewą. Od początku wzbudził zaufanie ogromną wiedzą na temat mojego schorzenia. Na pierwszej wizycie wyjaśnił na czym polega mój problem. Rezonans potwierdził diagnozę. Zaproponował leczenie operacyjne. Po operacji na kolejnych wizytach prowadził odpowiednie usprawnianie mojego kolana. Dzisiaj żyję jak zdrowa a nie potrafiłam przed operacją.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Małgorzata Marcisz-Fik

Dermatolog

42-470 Brudzowice

Pełny profesjonalizm, uprzejmość, zaangażowanie, ogromna wiedza. Polecam wszystkim osobom z problemami dermatologicznymi.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Bolesław Jasiński

Gastroenterolog, Gastrolog

Brudzowice

Bardzo dobry specjalista. Wykonywałem u niego zarówno gastroskopię jak i kolonoskopię. za każdym razem podchodziłem bez znieczulenia i nie żałuję takiej decyzji, bo bardzo delikatnie przeprowadzał badania. Poza tym bardzo trafnie zinterpretował mi refluks żołądkowy i doradził, co należy dalej. Pomimo różnych opinii, ja akurat polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Christian
Omijać z daleka. Lekceważy pacjentów i traktuje jak zlo konieczne. Gdy chcialam wytłumaczyć problem z jakim przyszlam to wyskoczyła na mnie z krzykiem że nie pozwolila mi się odezwać wiec po co się odzywam . Obejrzała moje badania ktore wykonalam prywatnie i na migrenowe bóle glowy kazala sie rozebrac po czym burknela cos pod nosem ze jestem krzywa. Mam wyprostowana sylwetkę, nie mam zadnej krzywizny,a na bóle migrenowe dala recepte ...
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Marek Grabowski

Lekarz orzecznik ZUS, Ortopeda

Brudzowice

.Jestem zdziwiona niektórymi negatywnymi opiniami na temat. w /w lekarza.Pan dr Marek Grabowski bardzo fachowo zoperował złamaną reke mojego syna , dzieki czemu uratował go przed kalectwem.W trakcie dalszego leczenia w przychodni był uprzejmy i bardzo skuteczny.Obecnie moje dziecko ma pełna sprawność ręki.Uważam ,że nie powinno się oceniać kwalifikacji lekarza na podstawie jego dodatkowego zajecia w ZUS-ie nie majacego nic wspólnego z leczeniem ludzi.Poza tym gdyby był niekompetentny to nie ...

lek. dent. Katarzyna Suchorowska

42-470 Brudzowice

Miła dentystka, po której zębów nie jestem w stanie doprowadzić do porządku. Dzisiaj dowiedziałem się już o 2 leczeniu kanałowym, które mnie czeka przez jej zaniedbania. Kobieta zdecydowanie nie trafiła z zawodem.

lekarz Jacek Najda

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRIMUS"
Szkolna 12
42-470 Brudzowice

Odradzam lekarz niemiły, sprawia wrażenie jakby nie słuchał,co się do niego mówi.Brak poszanowania czyjegoś czasu po dwóch godzinach czekania na wizytę kontrolną, którą sam Pan doktor wyznaczył dowiedziałam się że mam książkowe wyniki ( pomimo ze dermatolog i alergolog uważali inaczej ) i po co ja wogóle przyszłam.I jak on teraz ma rozliczyć moje badania w NFZ. Jak można być tak bezczelnym? Zapieprzam w tym chorym kraju płace składki i ...
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Joanna Koc-Kuś

Internista, Endokrynolog

42-472 Brudzowice

Zdecydowanie nie polecam. Po wizycie nie mam nic pozytywnego do powiedzenia na temat pani doktor. Mam wrażenie, że jest tym lekarzem przez przypadek albo za karę - takie właśnie sprawia wrażenie. Jestem zawiedziona podejściem do pacjenta, brakiem wytłumaczenia oraz poświęconym czasem.
Opinia dodana przez: AnnaZ

lekarz Beata Czakańska-Dec

Internista, Diabetolog

42-470 Brudzowice

Wredna kobieta. Nie ma szacunku do pacjenta.3 razy mi powiedziała że się nie przychodzi do niej z tak złymi wynikami.... Bo dziś ma 45 pacjentów. Jestem dla niej za gruba zarzuciła mi ze nie dbam o siebie. To kłamstwo!!!!! 3 godz dochodziłam do siebie po wizycie u tej kobiety. Nie polecam! Chyba że jesteś szczupla i wszystkie wyniki są w normie.... przykre.

lekarz Barbara Kucharczyk

Dermatolog

42-472 Brudzowice

Byłam tylko raz u tej Pani. Nie ważne, że spóźniła się 30 min i nawet nie powiedziała przepraszam, ale co wymagać kultury od wszystkich nie można. Pani doktor stwierdziła, że ona u mnie nic nie widzi i kazała brać witaminy. Nie chciała słuchać moich objawów i spostrzeżeń. Nigdy więcej.
Opinia dodana przez: Kaja

lekarz Dariusz Gil