Ginekolog Położnik Bydgoszcz

lekarz Izabela Gordon-Kaczmarek

Dworcowa 63 pok. 156
85-009 Bydgoszcz

Uważam, że Pani dr jest naprawdę przemiłą i sympatyczną osobą a przed wszystkim kompetentną. Leczę się u Pani dr o 2 lat. Miałam do czynienia z kilkoma ginekologami i żaden po mimo wizyt, badań i usg nie był w stanie zauważyć polipa którego miałam na szyjce. Druga sprawa to PCOS. Jeden Pan dr stwierdził, że mam PCOS i jeżeli nie urodzę w wieku 25 lat nie będę mogła mieć dzieci, ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Józef Dziedzic

Ginekolog położnik, USG

Centrum Onkologii im. Prof. Franciszka Fukaszczyka
ulica Dr. I. Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Pan Józef bardzo kompetentny lakarz niesamowicie uprzejmy, wesoły , uczciwy . Była to moja pierwsza w życiu wizyta strasznie sie balam , byłam bardzo zadowolona z wizyty, od tego czasu mineło 3 lata urodziłam zdrowa córeczke:) POLECAM
Opinia dodana przez: aga

lekarz Maciej Przeperski

bydgoszcz
Jagiellońska 10
85-067 Bydgoszcz

Najlepszy lekarz z najlepszych.Nie wyobrażam sobie bym mogła pójść do kogoś innego.Przemiły,życzliwy i niezawodny.Cieszę się że trafiłam do pana doktora Przeperskiego.Nie zamienię tego lekarza na żadnego innego.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Waldemar Dobrzyński

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Jestem pracowniczką szpitala uniwersyteckiego nr 2 i podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat pana doktora. Jest on wspaniałym współpracownikiem, przyjemnie się z nim pracuje. Zachowuje się wobec wszystkich bardzo kulturalnie i rzeczowo, począwszy od kolegów i koleżanek z Kliniki po pacjentki. Zawsze stara się wyjść z trudnych sytuacji z humorem, rzadko unosi się a jesli coś potrzebuje od pracowników grzecznie prosi. Przede wszystkim lubi to co robi tzn. jest lekarzem ...

dr n. med. Zbigniew Sobociński

Pod Blankami 1 lok. 2
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Moje ciąże i porody dzięki Panu Doktorowi przebiegły bez problemu. Zawsze mogliśmy liczyć na Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Piotr Nowicki

Ginekolog położnik, Onkolog

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

To bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Jestem jego pacjentką od 11 lat. To dzięki niemu żyję a mogę powiedzieć, że mój stan był agonalny. Szczerze mogę polecić Go każdej wrażliwej pacjentce. To lekarz jakich dziś jest niewielu, nic mi nie wiadomo aby wyciągał rękę po tzw. kasę - a przecież staż jako Jego pacjentka mam duży. Naprawdę polecam!!!
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Grzegorz Ludwikowski

Solskiego 2
Bydgoszcz

Polecam szczerze Pana Doktora, gdyby nie jego czujność moje obydwie córki mogłyby w najlepszym przypadku zostać kalekami z powodu niedotlenienia ... Szybkie skierowanie do szpitala pomimo braku jednoznacznych objawów uratowało w jednym i drugim przypadku ich życie. Szybkie cc i dziś mam dwie, w pełni zdrowe i brojące dziewczyny.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Maria Polak

Przychodnia Wzgórze Wolności
Karpacka 31
85-164 Bydgoszcz

Jeżdżę do pani doktor juz od paru lat....Jestem bardzo zadowolona.Mialam problem i zaden lekarz nie umial mi pomoc.Dopiero ona powololi po wszystkich badaniach stwierdzila co jest nie tak i pomogla mi.Polecam pania doktor z czystym sercem.👍😊Jest super.Andzia

dr n. med. Krzysztof Piekutowski

Ginekolog położnik, RTG

Gordona 2
85-796 Bydgoszcz

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz
- byłam w tak nieciekawej sytuacji że zawdzięczam dr Piekutowskiemu swoje życie polecam Wszystkim. Dziękuje za wszystko Doktorze a przede wszystkim że jesteś normalnym człowiekiem.
Opinia dodana przez: barbara b1065

dr n. med. Jacek Fórmaniak

E.Plater 9/1
85-664 Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz o wyjątkowej medycznej intuicji, co jest raczej rzadko spotykane nawet wsród lekarzy specjalistów, bowiem nie zawód czyni dobrego lekarza, czy innego fachowca, a powołanie i intuicja, więc z osobistego poznania powtarzam najważniejszą sprawe, iż lekarz ten posiada intuicje rzadko spotykaną i trafnie rozpoznaje problemy nie tylko ginekologiczne, ale i poza tematem, w którym jest specjalistą. Zatem polecam wszystkim nie tylko kobietom, ponieważ u mnie rozpoznał doktor sprawe ...
Opinia dodana przez: damian r.Jary

Ginekolodzy położnicy w Bydgoszczy