Lekarze Dęblin

lekarz Elżbieta Więsyk

08-530 Dęblin

Pani Doktor przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad i wyjaśnia przebieg leczenia, profesjonalne oraz indywidualne podejście do pacjenta, polecam !!!!

lekarz Ryszard Woźny

Internista, Diabetolog

6 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej-leczenie szpitalne
08-530 Dęblin

To niezwykle miły i bardzo kompetentny człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dokładnie tłumaczy jak będzie przebiegało leczenie, odpowiadając na każde zadane pytanie. Służy pomocą nawet przez telefon. Dziś byłem u Pana Doktora na wizycie po raz kolejny i znów się nie zawiodłem. Zostałem przyjęty z godnością , wszystko dokładnie i rzeczowo wytłumaczył. Super człowiek i lekarz. Lekarz godny zaufania .100% trafna diagnoza.Dobrze dobrane leki

lekarz Roman Śliwiak

08-530 Dęblin

Super przyjemny, kontaktowy i kompetentny lekarz.Rozmowa z Panem Doktorem przebiega w bardzo miłej atmosferze ma się wrażenie jakby było się na pogaduchach u przyjaciela nie czuć dystansu lekarz- pacjent.Samo podejście lekarza do pacjenta uzdrawia.Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

Ewa Machalica

Gabinet Lekarski
08-530 Dęblin

Dobrze wyposażony gabinet,czysty,ciepły,profesjonalnie prowadzony,dobrze wykonywane zabiegi,nie mam uwag.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Michał Bronisz

08-530 Dęblin

Bardzo uprzejmy życzliwy lekarz i bardzo dobrze tłumaczy co bedzie robił i jak będzie przebiegać operacja
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Elżbieta Pataj

08-530 Dęblin

Pani Doktor Cudowna Kobieta Lekarz na odpowiednim miejscu. Nigdy nie odmówiła wizyty nawet jeśli siedzi po godzinach w pracy zawsze dokładnie bada pacjenta moje dzieci zawsze dokładnie przebadane, dokładnie wyjaśnione leczenie. Spokój i oponowanie to naprawdę cudowna cecha Pani Doktor.. Naprawdę Godny polecenia Lekarz, Pediatra!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Piotr Rękas

08-530 Dęblin

Jeżeli chodzi o tego Pana doktora jest bardzo dobrym lekarzem, miłym uprzejmym. Natomiast mam duże zastrzeżenia do Pani która pracuje na recepcji i doradza okulary, przy ul. Krzywej. Ta Pani nie ma pojęcia co doradza!!!!! Bez sensu!!!

lekarz Olaf Kalisz

08-530 Dęblin

Jest to wspaniały, kompetentny, rzetelny z powołaniem lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu, cierpliwy i z podejściem do pacjenta. Pierwszy raz trafiłam do okulisty i cieszę się że akurat na Pana doktora. Z całym sercem polecam swoim i bliskim znajomym.
Opinia dodana przez: Bernadetta

dr Piotr Kostrzewa

Neurolog

6 Szpital Wojskowy z Przychodnią
Szpitalna2
08-530 Dęblin

19.08.2018 r. Wezwałam pogotowie do pracy. Miałam silny ból prawej nogi i ręki. Pogotowie przyjechało po 5 minutach. Dostałam ketonal w zastrzyku i leżałam na zapleczu w pracy. Lekarz z karetki kazał jechać do domu. Dr Tomasz Grabowski. Jak w takim stanie miałam prowadzić auto? Ratownik medyczny, który miał ludzkie podejście do pacjenta przyniosł mi kartę informacyjną i powiedział ,jak Pani nie przejdzie proszę dzwonić jeszcze raz , zabierzmy Panią ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Janusz Jakubik

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dęblinie
ulica Rynek 14
08-530 Dęblin

Pierwsza wizyta ciążowa na NFZ. Początkowo wydawało się kompetentny, ale... Żadnych pytań która to ciąża, czy bez komplikacji poprzednie (a z komplikacjami). Zero omówienia czy wszystko w porządku. Nie dał mi do końca zadać pytania, kwitując: A pani wie lepiej! (No właśnie chciałam się dowiedzieć.) Oraz" Ale pani marudna". Także hmmm, zobaczymy jak kolejnym razem, gdy będą już wyniki. Teraz wyglądało jakby trochę "Dajcie mi ludzie Święty spokój."
Opinia dodana przez: Agata
Byłam w ciąży, krwawiłam a on kazał mi czekać w kolejce ze 4 godziny. Zrezygnowałam, bo nie miałam siły, poroniłam. Miesiąc wcześniej byłam u niego na badaniu jamy brzusznej. Nie miałam pełnego pęcherza więc nie mógł obejrzeć wszystkiego. Stwierdził, że mu się bardzo spieszy bo wyjeżdża na wczasy i bym przyszła po jego powrocie, a zrobi mi badanie za darmo. Przypomniałam mu o tym fakcie. Nie pamiętał, kazał zapłacić jeszcze ...
Opinia dodana przez: Ewa
Jestem bardzo zadowolona z leczenia Pani doktor na dyżurze w przychodni w Puławach. Profesjonalne podejście do zawodu, dziecko zbadane bardzo dokładnie: osłuchane, zbadany brzuch, węzły chłonne, obejrzane gardło i uszy. Dwukrotnie postawiona trafna diagnoza. W przypadku wątpliwości czy wirus czy zakazanie bakteryjne - skierowanie na badanie krwi. Co lekarz z praktyką szpitalną to lekarz. Polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Mirka

lek. dent. Ewa Bany

Ortodonta

ulica Sienkiewicza 28
08-530 Dęblin

Nie słucha pacjeta. Prosiłam o różowe gumki na górze aparatu a na dole niebieski, pani nie posłuchała i założyła takie jakie jej wpadły w rękę. Podczas ucinania druta w aparacie zostało przyszczypnięte usto/górna warga co naprawdę bardzo boli. Robi wszystko szybko i nie dokładnie. Nie polecam👎👎👎👎👎
Opinia dodana przez: ..........

lekarz Sławomir Szymajda

Gen. J. Kowalskiego 12/6