Filtruj terminy

lek. med. Estera Kłosowicz

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Ginekolog położnik  dr n. med. Wojciech Pabian

dr n. med. Wojciech Pabian

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Trafiliśmy do doktora z marzeniem posiadania dziecka. Zastosowaliśmy terapię hormonalną i poskutkowało to ślicznym i zdrowym maluszkiem, który ma dzisiaj 1 miesiąc. Z okazji pierwszego miesiąca przyszłam dodać pozytywną opinię :)
Opinia dodana przez: Weronika

dr n. med. Łukasz Dancewicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Daję dużą piątkę z plusem dla tego pana. Nic dodać nic ująć! Chodzę do niego już jakiś czas i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Na temat zalet mogłabym rozpisywać się długo, ale nie starczy mi miejsca i czasu :D Podsumowując zatem. Ma bardzo dużą cierpliwość co w przypadku skomplikowanych kobiet (jak ja!) jest dosyć istotne 😉. Fajnie wszystko tłumaczy. Ma mega miłe i pozytywne podejście.
Opinia dodana przez: Magda

ul. Tatrzańska 109, II p, pok. 207
93-279 Łódź

Mogę każdej kobiecie polecić Panią Doktor. Wprowadziła mnie na dobre tory diagnozując moją dolegliwość, dobrała odpowiednie leczenie a sama terapia nie stwarzała mi żadnego problemu. Jestem bardzo zadowolona bo kto zrozumie lepiej kobietę jak nie druga kobieta? Polecam
Opinia dodana przez: Gosia

Gabinet Lekarski Andrzej Brynczak
Piekarska 1
Leszno

DOKTOR ANDRZEJ BRYNCZAK jest moim zdaniem bardzo dobrym lekarzem. Udziela cierpliwie wyczerpujących odpowiedzi na pytania, rozwiewa obawy ale jeśli trzeba mówi otwarcie o zagrożeniach. Dzięki Panu Doktorowi uniknęłam ciężkiej, tradycyjnej operacji. Zostałam zoperowana przez Pana Doktora w Klinice im. Orłowskiego na Czerniakowskiej metodą laparoskopii i po trzech dniach byłam już w domu. Jestem bardzo wdzięczna za to, że Pan Doktor pomógł mi podjąć decyzję oraz zaproponował i wykonał laparoskopię.
Ginekolog położnik  dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

dr n. med. Bartłomiej Galarowicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Myślę, że mogłabym napisać wszystko co najlepsze o Panu doktorze. Lekarz bardzo profesjonalny, rzeczowy, przemiły. Podczas wizyty nie ma nawet chwili skrępowania, panuje przyjazna atmosfera. Bada delikatnie, ale dokładnie. Usg trwa długo i nie zbywa pacjentki i odpowie na każde pytanie jak najbardziej wyczerpująco, doradzi ale nic nie narzuca. Trafiłam przypadkiem, od razu zdecydowałam się prowadzić całą ciążę i na pewno zostanę na dłużej, bo niewielu lekarzy traktuje pacjenta z ...
Opinia dodana przez: Magdalena