Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Golina

lek. dent. Karolina Gmachowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" s.c. Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego
62-590 Golina

Mega profesjonalne podejście do pacjenta, ponadto Pani Dr jest bardzo uprzejma, dokładnie tłumaczy co i dlaczego należy zrobić. Zęby "zrobione" przez Panią Dr nie wymagają poprawek! Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Hubert
Pan doktor jest bardzo miły i kompetentny. Zna się na rzeczy. Uratował moje zęby, które do tej pory nie sprawiają żadnych problemow. W gabinecie w trakcie wizyty panowała bardzo miła atmosfera. Lekarz w trakcie wizyty opisuje jak będzie wyglądało leczenie. Odpowiada cierpliwie na pytania pacjenta. Jeśli ktoś szuka dobrego stomatologa to całym sercem polecam gabinet pani Iwony i pana Grzeorza.

dr Tomasz Nowak

Chirurg stomatolog

62-590 Golina

Bardzo rzetelny lekarz w swoim podejsciu do pacjenta. Byłam u niego na wizycie, podczas ktorej przedtawil mi dokladnie co bedzie robione i jaki bedzie koszt na kazdym z etapow. Rzeczowo i spokojnie odpowiadal na wszystkie pytania. Sam zabieg zostal na tyle wyjasniony ze podczas niego nic mnie nie zaskoczylo. Oczywiscie nic tez nie bolalo. Zabieg przeprowadzil sprawnie. Serdecznie polecam!!!

lek. dent. Barbara Jędrowiak

Mostowa 1